Jump to content

болтова карабина Застава

Recommended Posts

За Меопта не съм съгласен с теб. Има си кусурите.

Оптимален вариант цена-качество е един тубусен Ултрадот с качествен монтаж.

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Виж си пружината на пълнителя... Извади дъното на пълнителя и я намести.. Може да се оправи.. При мен прави проблем с предпоследния патрон когато се е разместила пружината. Маузеровския затвор си р

Затворът на Маузер работи перфектно в комбинация с еднореден магазин,както е в старата карабина К 98.Това е следствие от конструкцията на затвора,още в началото на избутването на патрона от магазина м

И аз имах в началото подобни проблеми с моя МАУЗЕР К98-8x57.Просто със малко шкурка пообрах заусенъците по цевната кутия/сваляш магазина и кутията от приклада/.Заусенъци са острите ръбове след обработ

• 3 weeks later...

Темата нещо замря но днес гледах едно клипче как Амереканците изпробваха една юго маузер модел1924г 7/92 , 57 та при прострелката с механичен мерник направиха страхотна група на 100 м от пет патрона

и другата М76 снаиперска в същия калибър на принципа на Драгунов

А си мислех че този калибър си е изпял песетта през втората световна но уви ,Показаха и патрони произвеждани в Румъния Чехия Сърбия Турция абе БАЛКАНИТЕ

Колега, и патрона и пушката са си мн. добри и както виждам неслучайно си се оборудвал с такива.Моята си е немска от войната и съм доволен.

Касметлия :clap: преди много гадини държах една такава трофеина от воината но ,,,,милицията я пребра

приятеля които я пратежаваше я показа на неподходящия човек и много бързо му я взеха че баща му едва го оправи

все пак баше партиен,,беше като нова :smakbumm: но тогава ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

• 1 month later...

Колеги а някои пробвал ли е застава м70 в 300 УМ ..... и дали ще издържи на този калибър и как е отката ?

• 2 weeks later...

вече имам бушнел трофи 1х 28 с 4 скали и два вида просветка червена и зелена .другата седмица съм за монтаж и после стрелба по мишени и скитащи кучета . някои има ли такъв бързомер и какви са ви впечатленията от тях ?

• 2 years later...

Здравейте колеги. Имам застава М70 кал. 308 и искам да и взема полимерен приклад.Намерил съм един от колега свален обаче от същата в 3006.Има ли някой който е пробвал подобна размяна.И дали ще пасне от 3006 на 308.Имам съмнение дали ще пасне в магазинната част.Цевта не вярвам да е по дебела на 3006

А всъщност ако някой знае от къде мога да си намеря нов от 308 ,да сподели.Внасят ли се изобщо като отделен артикул у нас и ако да кой ги внася.

Здравейте колеги. Имам застава М70 кал. 308 и искам да и взема полимерен приклад.Намерил съм един от колега свален обаче от същата в 3006.Има ли някой който е пробвал подобна размяна.И дали ще пасне от 3006 на 308.Имам съмнение дали ще пасне в магазинната част.Цевта не вярвам да е по дебела на 3006

Здравейте колега от 30-06 на 308Win става, прикладите са еднакви, а иначе нов полимерен в БГ не се предлага. При интерес от ваша страна мога да доставя (цена на лични ако имате интерес). Edited by momcho2000