Jump to content

удължаване на сезона за патици и гъски ?

Recommended Posts

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ей вярно бе, и аз имам познати в Румъния, някой от Русе не може ли да провери на митницата какви разрешителни искат.

Ловът на пернат дивеч се забранява поради открито ново огнище точно в Румъния-така че едва ли ще те огрее и там

Ловът на пернат дивеч се забранява поради открито ново огнище точно в Румъния-така че едва ли ще те огрее и там

Колеги спрете се малко с тея кьор фишеци. Как ги измисляте тея неща, заповедта за забрана на лов на пернати беше издадена а на следващия ден отменена. Недейте предизвиква съдбата. Там от където аз черпя информация / а тя е от много сериозен човек/ казват че заповедта за забрана е отменена, Министъра ще подпише заповедта за удължаване, просто формално се чака съгласувателно писмо от МОСВ. Освен това е много показателно че Бенелката спря да пророкува, щото и той трябва да ги знае тези неща /нали има и той къртица/.

Нека като излезе заповед, този който я види пръв на страницата на МЗГ да я качи, а не да фърля празно за пълно. Ако познаете и няма лов, никой няма да ви каже евала.

Освен това е много показателно че Бенелката спря да пророкува, щото и той трябва да ги знае тези неща /нали има и той къртица/.

радо не пиша единствено и само заради един човек и ти го знаеш!!!

Абе колеги дано да сте прави,при нас тук заповедите идват последни и нищо чудно вече да е отменена а тук да пристига като нова заповед.Факта е че ми казаха да не издавам повече бележки да събера раздадените

и да ги занеса в ловното-ТОВА според мен звучи много сериозно ... дано пак както обикновено да не са разбрали

Абе колеги дано да сте прави,при нас тук заповедите идват последни и нищо чудно вече да е отменена а тук да пристига като нова заповед.Факта е че ми казаха да не издавам повече бележки да събера раздадените

и да ги занеса в ловното-ТОВА според мен звучи много сериозно ... дано пак както обикновено да не са разбрали

Прав си имаше такава заповед, която е отменена. Утре Кабил се връща от изложението и ще подпише заповедта. А дано.

Неам нерви ВЕЧЕ :good:

Жената също почна да ме юрка

аре бе вика какво стана ще ходиш ли на Лов или

ще ме водиш на ски ....

Какво да и кажа :pardon:

Леле леле наредили сте се като бабички за пенсии в темата :pardon:

Имаше едно стихче "Пиле ,пиле аз те знам шепичка съчмички ще ти дам" :good:

Спете спокойно суутринта е по-мъдра от вечерта :good:

Прав си имаше такава заповед, която е отменена. Утре Кабил се връща от изложението и ще подпише заповедта. А дано.

И за да не бъда голословен тука прочетете къде е мин.Кабил.

А Европейски сертификат за оръжието от каде се издава ?

Сигурно в служба КОС, но не съм сигурен.

В момента /02.02, 10ч15мин/ все още няма разрешение. От МЗГ има решение да се удължи, в 14.00 трябва да има становище от Околната среда и водите. Да се надяваме в здравия разум на Дж. Чакъров. :pardon::good:

И за да не бъда голословен тука прочетете къде е мин.Кабил.

Вчера следобед /01.02./ цялата делегация се върна в България заради поправките в Конституцията.

Леле леле наредили сте се като бабички за пенсии в темата :)

Имаше едно стихче "Пиле ,пиле аз те знам шепичка съчмички ще ти дам" :D

Спете спокойно суутринта е по-мъдра от вечерта :rofl:

Начало на стихче № 2

" С Бенелки ( 10-ки) ще те посоля.............." :D

аз искам да попитам - абе колеги ще се удължи ли срока за ловуване на Юрдеци :rofl:

Два пъте писах че има заповед и никои не вярва .Запопведта е ан Министър Кабил и е от 26.01 2007г и съм я виждал.Освен всичко останало, за разни тържища и пазари, забранява и ловът на пернати и въпроса се изчерпва.Сега ако му доиде нещо друго на ум, защото в България от краи време всяка заповед е пред последна може да го пуснат ,но не вярвам.

Edited by веско

Последно, вчера като си заверявах билета казаха, че заради птичия грип няма да удължават ловния сезон за водоплавщ дивеч.

Два пъте писах че има заповед и никои не вярва .Запопведта е ан Министър Дикме и е от 26.01 2007г и съм я виждал.Освен всичко останало, за разни тържища и пазари, забранява и ловът на пернати и въпроса се изчерпва.Сега ако му доиде нещо друго на ум, защото в България от краи време всяка заповед е пред последна може да го пуснат ,но не вярвам.

Ми, веско, сигурно защото е на Дикме, затова никой не вярва!

Сега сериозно, дано наистина да е предпоследна тази която си виждал (предполагам на Кабил) - надеждата умира последна

заради тоя дикме преди две години не се удължи сезона....биха му тикмето баш когато требеше да разпише

Веско тая заповед от 26 я има на сайта на мзгар и няма такова нещо бре....Няма забрана за лов.

Edited by Милен12

Цялата тази истерия около птичия грип лично на мен ми се струва абсолютна шаматация. Сигурно на година от птичи грип умират в 100-ци пъти по малко хора от обикновен грип. Заради обикновения грип обаче не се затварят заведения и фирми, нали ?

Добре де нека в крайна сметка да кажат ДА или НЕ съгласен съм с колегата че това е вече някъква мистерия първо се писа по медии че ще има сега пък не се знаело.

Ako TIGER2000 Спре да се заяжда с Benelli последният може и да ни светне каква е истината около Удължаването.Аре ве Бенелли казвай,всички знаем за твоята връзка в министерството така че сподели с нас.