Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020
shtirlic

Подарък от жена ми за рождения ден !

Recommended Posts

Днес станах на 37 години и това е подаръкът от жена ми ! post-10171-0-17110400-1303851083_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, това се казва жена, да ти е жива и здрава и все такива подаръци да ти прави :drinks:

Ако знаеш аз на мойта какви пушки и пищови съм и подарявал за рождените дни, даже и един ловджийски джип. Пък тя не знае как да ги ползва и ми ги даде на мен :D

Много слука да имаш с подаръка и само точни изстрели :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес станах на 37 години и това е подаръкът от жена ми ! post-10171-0-17110400-1303851083_thumb.jpg

Мого красива картичка ти е подарила жена ти ;) Хубав подарък :icon_thumright: да сте живи и здрави :bira:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега!!!Имало и други добри жени.

А аз си мислех че само мойта ги може тия работи.

:drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , свястна и добра ми е жената , две деца ми е родила и ме трае със всичката лудост дето ми е в главата.

Навремето като се женихме чичо ми (лека му пръст) викаше "Да се траете! Това е разковничето."

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна красавица ти е подарила ! Много слука да имаш с нея и да осигуряваш на жената прясно месо да ти готви в зимните вечери ! :clapping:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, случил си на жена (като мене)!

Пожелавам ти пушката само радост да ти носи!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да си жив и здрав . Пожелавам ти да си ползуваш подаръка още 2 пъти по 37г. и само радост да ти носи .ПП. А жена ти с подобни подаръци да те радва и занапред . :good::drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей къде я намери тая златна жена бе!!! Жив и здрав да си колега и със здраве да си я ползваш тая пушка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен подарък за хубав повод - тази пушка ще е нещо повече със сигурност - жив и здрав, много късмет и много здраве

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Аз пък получих подобен подарък за 10-годишнината от сватдбата.АМИ ДОБРИ СА НИ ЖЕНИТЕ.Пък и може и да сме слушали.Пожелавам ти много слука и в лова -със жени сме случили. :yahoo::good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите думи и пожеланията. Дай Боже всеки му такива подаръци и разбрани жени. Чакам да и дойде монтажната база и ще има здрави стрелби !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих линк с темата на моята жена, да види какви жени има и да се учи. А иначе, честито и много точни попадения! Колко тежи пушката знаеш ли, и каква е разликата в теглото със стандартния модел?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата пушка, а иначе гръмни няколко пъти по хартия да видим какви са и възможностите :drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав, и си пожелавам и за мен една такава жена ! :drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да сте живи и здрави цялото семейство и все такива подараци да ти се подаряват.Пожелавам ти и много слука и много десятки с нея. :drinks::good: страхотна пушка е и много красива.Ех и аз да имах такава жена да ми подари такова оръжие :(

Редактирано от suzi1973

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега и много слука!Страхотна пушка държал съм абсолютно същата в ръце,наскоро един приятел се раздели с нея беше почти нова на триесетина изтрела още ме е яд,че нямах финансова възможност аз да я взема!

p.s.Не ми се мисли с какво ти ще се реваншираш!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега хубав подарък,добър пример за моята жена, :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега живот и здраве на цялото ви семейство! Хвала на таквиз жени и дай боже всекиму ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!

И да знаеш, че по-често се срещат бели лястовици, отколкото такива жени! :good::clapping:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове