Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

asti

Дилема м/у Беретта ес100 и Атаармс

Здравейте, колеги. Другата седмица ще си копувам пушка. В момента съм пред дилема коя да е от двете тъй като бюджета ми е ограничен. Дилемата ми е пред тези две пушки Беретта ес100 и Атаармс газова система на презареждане. Не мога да реша коя да е. Предварително благодаря на всички за споделените мнения.

Редактирано от asti

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Другата седмица ще си копувам пушка. В момента съм пред дилема коя да е от двете тъй като бюджета ми е ограничен. Дилемата ми е пред тези две пушки Беретта ес100 и Атаармс газова. Не мога да реша коя да е. Предварително благодаря на всички за споделените мнения.

Не ти трябва газова,вземи си бензинова. :rofl::lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозна дилема ... Берета или Ата ... да бъдеш или да не бъдеш

Редактирано от Стефан Сотиров

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбирам от берети щото не съм от заможните ловци и с берета съм стрелял ей така като съм на лов и някой ми дал неговата :D ,но колегата вероятно иска да каже,че автоматиката на пушката работи на принципа на отвеждане на барутните газове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Другата седмица ще си копувам пушка. В момента съм пред дилема коя да е от двете тъй като бюджета ми е ограничен. Дилемата ми е пред тези две пушки Беретта ес100 и Атаармс газова система на презареждане. Не мога да реша коя да е. Предварително благодаря на всички за споделените мнения.

Не ти трябва газова,вземи си бензинова. :rofl::lol:

Специално за г-н С.Иванов оправих това което сте отбелязали с червено. Предполагам че сега вариянта с бензина отпада. Но въпреки това ви благодаря за отделеното време.

Редактирано от asti

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам ата и не върви да ти я хваля.Моят съвет е да прикладваш няколко пъти и с двете и ако може да постреляш.Отговорът сам ще дойде.Която и да избереш с здраве да си я ползваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз също имах АТА АРМС с газов механизъм. Изобщо не е лоша пушка за парите си. Но все пак е фирма на около 4-5 години в ловното оръжие, докато берета си е и вложение в бъдещето - еднаква работа ще вършат ... но някои са по-равни!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозна дилема ... Берета или Ата ... да бъдеш или да не бъдеш

Виж,колко гениално ти го е казал човека-"Берета-Ата.....Да бъдеш-или не.

Направо заключвай темата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да заключа или изтрия темата?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да заключа или изтрия темата?

Ако си взел решение - аз ще я заключа. Да слагам ли ключ или ще сондираш още мнения?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем, аз не знам колегата какво разбра от тия объркани мнения....

Аз бих предпочел Берета

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беретата за която става дума е с инерционен затвор и не е особено сполучлив модел!

Ако ти трябва полуавтомат,който хем да е читав,хем да е ефтин,то тогава се огледай за турските Хуглу(по-точно модел 901G)или Байкал МП153!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си взел решение - аз ще я заключа. Да слагам ли ключ или ще сондираш още мнения?

Заключвай колега. Благодаря за което.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.