Jump to content

Winchester SX3 20 КАЛИБЪР

Recommended Posts

Ей този двайсти калибър, все повече се влюбвам в него.Преди имах надцевка а сега и полуавтомат и да ви кажа честно,много ми харесва.Мисля следващия полуавтомат в този калибър да е Winchester SX3,ето и какви ги върши в ръцете на професионалист.

Колега пушката си е супер ако имаш възможности (финансови) купувай ! Да кажа и 2 думи за клипа : Няма лошо ама тия са пълни разсипници . Намерили птици по-глупави от тях и даваи кои колко отнесе ! Наслука !

Ей този двайсти калибър, все повече се влюбвам в него.Преди имах надцевка а сега и полуавтомат и да ви кажа честно,много ми харесва.Мисля следващия полуавтомат в този калибър да е Winchester SX3,ето и какви ги върши в ръцете на професионалист.

пак нещо те е ударило по главата(да не е жената с тефала?) на 20кал му отива успоредка

На пушка за 3000лв какво да не й харесаш...

Не парите са критерий за хубавата пушка,за Winchester SX3 съм имал и стрелял само че в 12 к.,и знам за какво иде реч за самия модел.А за цената жестоко се лъжеш,самия модел в 20 к.е с 160 $ по евтин от 12 к. за същия.

пак нещо те е ударило по главата(да не е жената с тефала?) на 20кал му отива успоредка

За успоредка,ще ти покажа тази в 410 к. чакам я всеки момент,а на 20 к. му отива и надцевка от FABARM с TRIBORE HP цеви,държах една такава в ръце и да ти кажа просто е прелест. Е за този сезон имам автомат в този кал.но за другия мисля да е Winchester SX3 и мисля да е този.

post-951-0-90390000-1314201894_thumb.jpg

post-951-0-42483400-1314201915_thumb.jpg

post-951-0-55937600-1314201952_thumb.jpg

post-951-0-22442000-1314201967_thumb.jpg

post-951-0-45480500-1314202328_thumb.jpg

Колега пушката си е супер ако имаш възможности (финансови) купувай ! Да кажа и 2 думи за клипа : Няма лошо ама тия са пълни разсипници . Намерили птици по-глупави от тях и даваи кои колко отнесе ! Наслука !

Колега прочете ли какво пише под клипа? Стрелбата е в Аржентина, а там гълъбите били екологичен проблем. Та затова така ги пукат.