Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2011/2012 год.

Recommended Posts

ние таз седмица счупихме каръка с.Захари Стояново общ.Попово ето го и майстора

Edited by qko

f9fb1e6055c2cf3f.jpg

Пак слука. Извинявам се за не уважителната снимка. ама колегите бързали. Смешното е, че човека дето най не се надяваше, му излезе тоя глиган и майсторски изтрел в главата. Избяга, но не далеч. Куршума (гуаланди, екзакт на ротвайл) беще влязал до таза. Намаше строшени кости, но кравоизлива го вадих с шепи като го драх. На слука на всички!!!

само несъм направил датата клипа е от тази събота

Прилича на фенер. Също си търся такава но ,много ми се виждат скъпи.

:buba::police:

Хубаво клипче! Нищо, че не е от тоя сезон и от нашите ловни полета. Ама се питам, колко хора могат да реагират така? Много съм ги подценавал франсетата!

На слука на всички и да си ги гътате по от далечко!

Тази събота отърваха нереза, но направих тренировка на кучетата с този язо

:bira: Направо си за гинес.Как ги отупа.Аиде да ти е честито.Другия път с повече броики да е снимката.Даи боже и аз да видя толкова прасета през целия ловен сезон,че при нас голяма суша.

И ние днеска погърмяхме на воля само,че успеха ни беше слаб.Аз лично се изложих още на първата пусия.Излезе ми голям глиган идеално положение за стрелба и ядец!После като се почна всички където ме бъзикаха минаха по моя път,стрелба по прасета и нищо.Накрая на последната гонка се отсрамихме.Незнам дали и при вас е така,но тука имаше голяма суша и по голяма част от прасетата са срашно слаби?

post-30766-0-53671100-1319907511_thumb.jpg

Таман си влизам Бацко! Днес направихме една единствена гонка, защото прасета много и не знаят на кой да излизат! :D Та председателя ми звънна още десет минути след започването на гонката и вика идват в тебе прасета една майка с седем осем малки, само му затворих и си свалих шапката! ;) Нещо ми не комфортно с нея пък и почит към тия де ш мрЪт! :hi: След има няма 5 минути се появиха в тръс и....................се започна, :baraban: тупа лупа тупа лупа 6 пъти и останаха 4 котарака да ритат из шумата на около 45 метра над мен! Майката си замина с няколко от чавеата. Тъкмо говорех по телефона, че го запалиха любопитни гоначите и чувам едно куче от майсторите на дружината кляфа право срещу мен! Е пак си свалих шапката и гледам дваесетина прасета идват към мен ама на 50 метра по надолу един калибър около 100 килограма! Пуснах първите две и а на нова сметка :D бой да го ева ама яко! :baraban: Третото падна на място а на четвъртото му повторих и тежки да не бях че се оказа женско, че нещо не можах да го хвана първия път! Хвана ме срама и не стрелях повече, можех да счупя поне още две ама достатъчно са нааках! ;)

Погърмях си добре 9 пъти и с две думи ударих 6 прасета! post-17748-0-24389300-1319893388_thumb.jpgЗа дружината общо девет, post-17748-0-59702900-1319893430_thumb.jpgслед което прекратихме лова прибрахме оръжията и започнахме да дерем покрай огъня на реката! След туй червено вино и така! Обща снимка на дружината чакам да ми пратят! :bira:

Май снощи, някой не е спал........rolleyes.gifhi.gif Евала, Найдене. Честито и наслука !bira.gif

Edited by michev_michev

Таман си влизам Бацко! Днес направихме една единствена гонка, защото прасета много и не знаят на кой да излизат! :D Та председателя ми звънна още десет минути след започването на гонката и вика идват в тебе прасета една майка с седем осем малки, само му затворих и си свалих шапката! ;) Нещо ми не комфортно с нея пък и почит към тия де ш мрЪт! :hi: След има няма 5 минути се появиха в тръс и....................се започна, :baraban: тупа лупа тупа лупа 6 пъти и останаха 4 котарака да ритат из шумата на около 45 метра над мен! Майката си замина с няколко от чавеата. Тъкмо говорех по телефона, че го запалиха любопитни гоначите и чувам едно куче от майсторите на дружината кляфа право срещу мен! Е пак си свалих шапката и гледам дваесетина прасета идват към мен ама на 50 метра по надолу един калибър около 100 килограма! Пуснах първите две и а на нова сметка :D бой да го ева ама яко! :baraban: Третото падна на място а на четвъртото му повторих и тежки да не бях че се оказа женско, че нещо не можах да го хвана първия път! Хвана ме срама и не стрелях повече, можех да счупя поне още две ама достатъчно са нааках! ;)

Погърмях си добре 9 пъти и с две думи ударих 6 прасета! post-17748-0-24389300-1319893388_thumb.jpgЗа дружината общо девет, post-17748-0-59702900-1319893430_thumb.jpgслед което прекратихме лова прибрахме оръжията и започнахме да дерем покрай огъня на реката! След туй червено вино и така! Обща снимка на дружината чакам да ми пратят! :bira:

Браво, браво. То тъй шъй тя, като си ги биете само вие, ги има по много. Аз тези дни бях и в едно стопанство и после на гости. В стопанството беше малко яловко, но после с дружинката имаше добра слука. Е, не толкова много, колкото при вас, но бива. Прилагам една снимка първоначално, само за инфо. Три прасета, един чакал и лисица.

Само за сведение, глигана е над 200 кг., а зъбките се подават към 7 см. За да падне, мина през няколко пусии. Голяма гад.

post-29236-0-82218800-1319920230_thumb.jpg