Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2011/2012 год.

Recommended Posts

От откриването не сме видяли нито едно прасе и нешо съм разочарован.

Не съм ходил на такъв лов от три седмици тази ще се пробваме пак.

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Таман си влизам Бацко! Днес направихме една единствена гонка, защото прасета много и не знаят на кой да излизат! Та председателя ми звънна още десет минути след започването на гонката и вика идват в

Днес беше един наистина успеше ловен ден!!! Гонката започна в 9:15 и още щом пуснах кучетата,врявата започна.Кучета лаеха на всякъде,клони пращяха яко.....абе екшън голям!Беше изминал около час от на

Тръпката при гонача

Posted Images

И още една снимка с едно тазгодишно късно родено праснце, което го хванаха и убиха кучетата. Предполагам, че тези късни раждания се дължът на кръстосване с домашни прасета. Колегите ми казаха, че са имали случей преди години да отстрелят през октомври женско прасе бременно в последна фаза. Интересно ми е дали има и други подобни случеи в страната?!

Честито за слуката те тва е таман да учиш барачето другият път по голямо.

Да беше с гладкоцевнатя полуавтомат,за жалост патрон рц с куршум му изигра лоша шега,капсула нехвана.

Че е от капсула..да,така е,но основната причина е в полуложата на Хеклера-спукана е и трябва да се лепи или трябва нова. :bira:

Много скука няма няма и пак няма, и докато не минат гоначите на място. ОСТОРОЖНО.

То па една слука..... :rolleyes:

Не се оплаквай Краси, "малко прасе, голям банкет" :bira: . Пък и слуката си е слука ;) някъде и толкоз няма. Поздрави!

Я кога ще заформите банкета, да ме поканите като ядете дробчето! :sufra:

Немаш ,ама никакви проблеми...само дробчета са ни в главите... :D Снимката е още "топла" дет се вика,от преди няколко часа!

post-2778-0-24821500-1321730552_thumb.jpg

При нас днес слуката си беше както обикновенно,изтърваните няма да ги броим...На първа гонка млад мъжкар и приплод и на втора още един мъжкар,аман от "ебачи"! :girl_cray2: Нема да има кой да ни "опрай" свиньете! :D

post-2778-0-80839000-1321730763_thumb.jpg

Затъпиха ми се ножовете и получих информация,че през баира в едно съседно село има наш съфорумец на гости,който знае,не само как се правят ножове,ами и как се точат!Та приключихме лова и реших да отида до там за обмяна на опит.И познайте кво заварих... :download: Честито Ванка,честита слука,ма язък за зъбетата!Ванката така го "лизнал" тоя ,че като паднал си счупил едното зъбче! :D

post-2778-0-81869200-1321731362_thumb.jpg

Аз ги меря с Лайка ...какво се опитваш да кажеш?

Краси, Искам да кажа, че едва ли си мерил растоянието до бягащото прасе, преди да му стреляш. Не приемай коментара ми като подигравка. Моите уважения за ловеца, който дори на 100 м. повали бягащо прасе от раз. Ти си имаш уред, с който си измерил растоянието, но много колеги са склонни да украсяват истината. Прасето му излезе на 20 м., той му прави кожата на решето и успява да го свали на 6-тия път и после разправя- на 250 м. беше, бягаше като ужилено, но в една просека 2 м. широка го засякох и падна. Те такива неща, нищо лично към теб. :drinks::buba:

Краси, Искам да кажа, че едва ли си мерил растоянието до бягащото прасе, преди да му стреляш. Не приемай коментара ми като подигравка. Моите уважения за ловеца, който дори на 100 м. повали бягащо прасе от раз. Ти си имаш уред, с който си измерил растоянието, но много колеги са склонни да украсяват истината. Прасето му излезе на 20 м., той му прави кожата на решето и успява да го свали на 6-тия път и после разправя- на 250 м. беше, бягаше като ужилено, но в една просека 2 м. широка го засякох и падна. Те такива неща, нищо лично към теб. :drinks::buba:

Ами аз обикновено като седна си замервам предполагаемите точки за стрелба. След събитията пак ги меря конкретно/където са се случили/!! За туй смея да отстоявам думите си 8) ...па кога от раз кога от 2 ...а по някога и голямото целя малкото пада :lol:

Така му се пада като съсипва кучетата.

Добре че им отстреляхте прасе,че специалистите няма да видят прасе още няколко сезона.Честито на стрелеца!!!