Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2011/2012 год.

Recommended Posts

Вчера ми беше първия лов на прасе за този сезон и имахме слука едно глиганче около 130 кила.

И да не забравя отново , да благодаря на Найден (Nanski), за съботната поканата за свински лов. :)

А бре колеги,аз ли нещо не виждам или сте видяли нещо извън форума.На снимката се вижда само прасе,не виждам някой да го е яхнал.Не че ми влиза в работата,но ми стана любопитно.След 4-5 минуса и още толкова поста с упреци.

А бре колеги,аз ли нещо не виждам или сте видяли нещо извън форума.На снимката се вижда само прасе,не виждам някой да го е яхнал.Не че ми влиза в работата,но ми стана любопитно.След 4-5 минуса и още толкова поста с упреци.

Не виждаш , щото е коригирано. ;)

И да не забравя отново , да благодаря на Найден (Nanski), за съботната поканата за свински лов. :)

:lol::D;) Ти кат не доде и аз одих при Върбан! Прасета нямаме в момента! Отидоха да се ''възсядат'' нейде и ще дойдат да празнуват по 8ми декември от тогиз нататък почва мноо лов! :baraban:

PS И стига, че ш ти са разсърдя............ :D

Edited by Nanski

Това е първият ми трофей,повалих го с един изстрел емоцията и вълнението във момента бе неописуема.Благодаря на колегите от с. Боровица Белоградчишко за прекрасният излет по специално на Дани и им желая още по голяма слука.

А честито! Явно си свикнал "да не ги биеш по крилата"! :bira: Като се видим - да почерпиш...

Още много такива и по-големи да събориш...

И ние снимани с него и хеттрика, за кадем.

post-189-0-56397500-1322505123_thumb.jpg

На колегата честито!

п.п. На снимката една пушка три прасета, ако и вие бяхте с пушки не ми се мисли.....

Тая седмица изпуснахме прасетата ама па кучетата развиха нови способности. :clap:

post-12780-0-98654500-1322505639_thumb.jpg

Честити на ималите слука!

Ние само си ги гонихме тази седмица... :rolleyes:

Останаха ни повече за другата.

Наслука!

Edited by Иван Живков

Тая седмица изпуснахме прасетата ама па кучетата развиха нови способности. :clap:

post-12780-0-98654500-1322505639_thumb.jpg

Ха-ха сипвай му нафта и го пращай тоя убавец на протеста на фермерите.Поздрави :lol:

А честито! Явно си свикнал "да не ги биеш по крилата"! :bira: Като се видим - да почерпиш...

Още много такива и по-големи да събориш...

Задължително ще има черпа Вълко :drinks: само че нещо ти ни забрави!

На колегата честито!

п.п. На снимката една пушка три прасета, ако и вие бяхте с пушки не ми се мисли.....

Пушка на тая снимка има право и държи само МАЙСТОРА, ние бяхме "статисти" в случая...!!!

Оказа се, че съм зърнал нера, два пъти, за по части от секундата, в едни трънаци, на 150-200 метра, ама с това и зърване си останах...!!!

Обаче, Хората, Организацията и Гостоприемствто им са незабравими...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Всичко това нямаше да бъде възможно, ако ДОМАКИН не ни беше Светослав Щерев(Zkk) - приятел и Ловец с огромен опит и заслужен авторитет ...!!!

Благодаря ти Светльо...!!!!

Edited by Тони Груев

И вчера имахме слука

Дидо това на "наша" територия ли е или на друго място?

Честито за слуката.

Дидо това на "наша" територия ли е или на друго място?

Честито за слуката.

Това е от моето село.

Поздравления за слуката на всички колеги,които са я срещнали.На останалите /включително и ние :D / пожелавам да се видим с Нейно Величество Слука през тази седмица... :good:

Колега didobest,не го жали толкова саморайчето.Той може и повече.Може да са малки,ама са осем.Наслука.

Еееееееееееееееее колега,ти изби рибата :good:

Освен прасето,в Самурая бяхме още четирима души с пушки и раници и 3 кучета.

От Средока ли е прасето?Този с оранжа Дъмпера ли е ?Чух ме Ви когато го остреляхте, ловувам в Милчина лъка УСПЕХ!

Да от Средока е,а Дъмпера просто не може да се сбърка.Много слука и на вас.