Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2011/2012 год.

Recommended Posts

Пушкалото е наточено, джепането подготвено и раницата стегната. Айде още малко и се почва :dance2:

Много СЛУКА за всички! :cool::ksshunter1fe:

Наслука на всички колеги, спазвайте ловната етикеция и уважавайте дивеча, и не на последно място се пазете!! Айде аз потеглям.

Пожелавам на всички късмет , здраве и много незабравими моменти в лова.Наслука!!!

Дано на всики ловът е бил успешан,да имате много материал за споделяне и снимки за показване!!!НАСЛУКА,приятен,емоционален и безавариен лов! :clap::eusa_dance::excl:

Започнахме сезона с добра слука.Шест отстреляни диви прасета.Преждевременно прекратихме лова и се насочихме към хижата за поливане на слуката.ЛРД-Капанец с.Садина.

Започнахме сезона с добра слука.Шест отстреляни диви прасета.Преждевременно прекратихме лова и се насочихме към хижата за поливане на слуката.ЛРД-Капанец с.Садина.

Честито,добра слука сте има ли!Можеш ли да качиш снимки?

Бацкоооо ми постарах са бе! Повече нема разчиташ на мен да го ева! :beach: Язе съм си доволен две прасета ударих от общо четирите още на първата гонка и те поздравих даже! Едно клипче с телефона напрайх да видиш де се бият прасенца с .223! ;) Другото не съм и одил до него да го щракна, и двете като гонач Бацко! :baraban:

http://www.youtube.com/watch?v=3ZP-sLFr41M

:clap::bira:

Честито за слуката.Аз като гонач само ги искарах,без да мога да ги стрелям,ама явно толкова ми е бил кадема. :D

Бацкоооо ми постарах са бе! Повече нема разчиташ на мен да го ева! :beach: Язе съм си доволен две прасета ударих от общо четирите още на първата гонка и те поздравих даже! Едно клипче с телефона напрайх да видиш де се бият прасенца с .223! ;) Другото не съм и одил до него да го щракна, и двете като гонач Бацко! :baraban:

:clap:

Браво Найдене право в десятката :bira:

Бацкоооо ми постарах са бе! Повече нема разчиташ на мен да го ева! :beach: Язе съм си доволен две прасета ударих от общо четирите още на първата гонка и те поздравих даже! Едно клипче с телефона напрайх да видиш де се бият прасенца с .223! ;) Другото не съм и одил до него да го щракна, и двете като гонач Бацко! :baraban:http://www.youtube.com/watch?v=3ZP-sLFr41M :clap::bira:

Чухме се по телефона,ама искам да ти честитя тука,щот си пич и заслужаваш! :clap: Днес нашия лов беше тотално провален по независещи от нас причини,но и утре е ден!Честито и на другаря Генов за слуката!

:clap::bira:

Честито,добра слука сте има ли!Можеш ли да качиш снимки?

Благодаря колега.Опитах да кача снимки,но ми пише че няма избран файл от компа,а де факто има и защо става така не мога да си обясня.

post-4027-0-84077000-1317489188_thumb.jpg

Edited by ИВАН КЮЧЮКОВ

Поздрави на всички приятели от троянския балкан л Ловът при нас също приключи още с първата гонка :) Отстреляхме седем прасета и естествено след такава слука, се запътихме към ловната хижа да ги оправяме и да сядаме на вкусен курбан :cap:

И тази година за пореден път откривам ловният сезон за едър дивеч със слука - отстрелях един миналогодишен приплод, който се надявам, че ще ми носи късмет, както през изминалия ловен сезон :eusa_dance:

П.П. Иван Василев ми пожела да имам слука, за да изпробвам новия нож, който ми изработи и неговото желание се сбъдна :D Тествахме ножа много интензивно и отзивите на всички, които го изпробваха, бяха положителни. Все пак имаше доста "материал" за тестове на острието :p

Моите поздравления! Не че съм се съмнявал във вас, ама все пак. Хайде все така да ви върви до края на сезона! И на Всички останали също поздрави и поздравления - Ванката Кючуков, Нански (чудесно попадение, майстор си!) :buba: