Jump to content

Recommended Posts

Днес се честват 114 години от основаването на ЛРД - Троян.

Найден ще разкаже повече за сдружението като се прибере от тържеството, аз ще ви покажа малко снимки и по-късно видео от от мястото на събитието :cap:

Честит празник на всички ловци и техните близки, честващи празника на своето ловно сдружение :bira:

post-3218-0-03935800-1316715786_thumb.jp

post-3218-0-17643400-1316715788_thumb.jp

post-3218-0-22624800-1316715789_thumb.jp

post-3218-0-64615000-1316715790_thumb.jp

post-3218-0-34704300-1316715791_thumb.jp

post-3218-0-20064200-1316715792_thumb.jp

post-3218-0-10329200-1316715793_thumb.jp

post-3218-0-36093600-1316715794_thumb.jp

Честит празник на всички колеги от Троян и всички българи че той днес за тях е двоен празник :sufra:

;) Уф! :D

Росене, то малко никое време, ма ш са напъна да си събера мислите! :cap:

Голям празник стана както винаги, събрахме се къде 1200 души от 27 дружини да се почерпим и да открием свинския лов! Пожелахме си по 2 прасета на човек (на някой по повече както винаги :baraban: ) и попа рече амин! :wizard::D Бяхме уважени от отговорни люде подобаващо, като първенци от едно време пък и сега де!!!! За доброто настроение на празника се погрижи както винаги Бачо Илия който е в моята дружина, Гъмзата и неколко певици :clap: Срещнах и доста съфорумци, с които за малко да се скараме къде има повече гудета! :lol:

Снимки след малко, да видя дали не съм осветил лентата! :umnik2:

ПС Гледам нещо за видео говориш, та ти предлагам да прегледаш преди да качнеш! :D

Та тъй, не е никак зле да има такива културни мероприятия навсякъде и по начестичко! Ей тука некоя снимка и от мен,аз не мога да снимам като тебе ;) ама пък съм добър с кривака! :D

post-17748-0-75719200-1316728466_thumb.jpg Още веднъж едно голямо мерси на Бат Свтельо Щерев zkk, за това че ми ''продаде'' за символичните два железни лева едно много читаво ножле, а именно Ека Swing Blade! :hi:

:bira:

post-17748-0-27010900-1316728372_thumb.jpg

post-17748-0-99943200-1316728381_thumb.jpg

post-17748-0-61766100-1316728396_thumb.jpg

post-17748-0-96882600-1316728413_thumb.jpg

post-17748-0-69656900-1316728450_thumb.jpg

Edited by Nanski

Този видео поздрав е специално за всички ловци от троянското ЛРД и за техните семейства :bira:

Също така е поздрав и за ръководството на сдружението и за всички приятели от ЛРД Троян :cap:

стршен купон беше,и аз искам да пжелаq на всички колеги много слука и незабравими емоции :baraban::AR15firing:

Edited by debnevski

Честито и от мен!Пожелавам от все сърце на всички присъстващи на събора ловци в събота на 1 октомври по прасе на ловец,а на Найден - две.Голям купон-голямо чудо.Бачо Илия,Гъмзата,певачките 6+.....но като слушам мелодията в размер 9/8 ми се струва,че Славяновския химн на ловците пълзи навсякъде и нема лошо :girl_cray2::bira:

Честито и от мен!Пожелавам от все сърце на всички присъстващи на събора ловци в събота на 1 октомври по прасе на ловец,а на Найден - две.Голям купон-голямо чудо.Бачо Илия,Гъмзата,певачките 6+.....но като слушам мелодията в размер 9/8 ми се струва,че Славяновския химн на ловците пълзи навсякъде и нема лошо :girl_cray2::bira:

Бат Венци, благодарско за искрените думи, ама да беше пожелал и на Генов две , щот и той в нашето ловно ги тепа! ;) Относно музиката и'ам една питанка да го ева! :D Мойш ли да познаеш от де аджаба Бачо взима нотите, та тъй убаво го кара да плаче туй ''дувало''? :sax::lol:

ПС Игумена ( Веско) предполагам има още много видео, щото и той търчеше покрай Росен с камерата, ама кога ще сколаса да качне един господ знае! :cap:

Edited by Nanski

Относно музиката и'ам една питанка да го ева! :D Мойш ли да познаеш от де аджаба Бачо взима нотите, та тъй убаво го кара да плаче туй ''дувало''? :sax::lol:

Факторите,които влиаят на извличането и възпроизвеждането на качествени тонове,свързани в мелодия са няколко.В случая подозирам,че публиката и танцьорките имат "най-голяма вина" за това и не напоследно място качествените Троянски ракии... ;)

Относно музиката и'ам една питанка да го ева! :D Мойш ли да познаеш от де аджаба Бачо взима нотите, та тъй убаво го кара да плаче туй ''дувало''? :sax::lol:

Факторите,които влиаят на извличането и възпроизвеждането на качествени тонове,свързани в мелодия са няколко.В случая подозирам,че публиката и танцьорките имат "най-голяма вина" за това и не напоследно място качествените Троянски ракии... ;)

Позна Батка! Бачо мина през наща шатра и му бех приготвил малко ноти, от ония ''кисеИти'' , a оня ВрЪбан, все ме пита от кво прайм убава ракия! Ами от сливки бе :D ...........Алоооу Славяновския, я виж колко матрял е на орото бе да та..... :kakata_na_ivanov: :D

PS Нещо почнах да откачам да му са не види, от днес почнах да протривам цеви, раници, дрей' , ножове бръснат, аптечки недай боже, въжета все едно ш са бесим :D

ВрЪбанчооооо,видя ли и кака е на "орото"! :kakata_na_ivanov: Като те няма тебе там,кака се е снимала с Начо! :camera::258019[1]:

Иванов,аз байчовата "закисвах",щото почва свинския,па иде и люта зима и кво ша пием покрай огъня и след лов?!Тя кака ти нема да избега,ма ние пиеньето да не "утървем"! :download: Троянския после па ша пита къ го прайм онова убавото вино! :db:

post-2778-0-95454600-1316942525_thumb.jpg

Иванов,аз байчовата "закисвах",щото почва свинския,па иде и люта зима и кво ша пием покрай огъня и след лов?!Тя кака ти нема да избега,ма ние пиеньето да не "утървем"! :download: Троянския после па ша пита къ го прайм онова убавото вино! :db:

Славяновско дебело вино с Балканешки маМатарки! :D;) Винаги съм знаел, че си мноо печен! :clap: