Jump to content

слр - тунинг

Recommended Posts

Колега, може ли да ми кажеш от къде си взе този приклад и на каква цена,ако не е тайна разбира се ?

Колега, може ли да ми кажеш от къде си взе този приклад и на каква цена,ако не е тайна разбира се ?

Така се продава в магазина, САР М9 Ф (Ф -фолдинг -сгъваем).А САР знзчи СНАЙПЕР АВТОМАТИК РАЙФЪЛ... ;) ;)

http://www.arsenal-bg.com/images/defense_police/7.62-SAR-M9F.gif

Edited by snipi

Как автоматичен бе......сакън.....като се звънне на вратата и се стряскам. Полу , полу автоматичен,

пп Това отпред е дулен спирач......да не напишеш че е нещо друго..... ;) ;)

Айде сега недей да скромничиш, щом сам си си го отъпкал, натъпкал, полирал, скъсил и т.н. няма начин да не си го напраел кат шевна машина :D

Така се продава в магазина, САР М9 Ф (Ф -фолдинг -сгъваем).А САР знзчи СНАЙПЕР АВТОМАТИК РАЙФЪЛ... ;) ;)

Благодаря за информацията колега, само че не разбрах в кой магазин, може ли да се намери сега?

Поздрави ;)

Как автоматичен бе......сакън.....като се звънне на вратата и се стряскам. Полу , полу автоматичен,

пп Това отпред е дулен спирач......да не напишеш че е нещо друго..... ;) ;)

Не спирачът ме наведе на тази мисъл, а селектора за огъня - 3 позиции виждам и от двете страни ;-)

Инак и аз имах подобен спирач, само че на TAPCO - много хубаво работеше, ама се стопи.

021085739-big.jpg?r=0

021085737-big.jpg?r=0

Сега съм с друг:

028827191-big.jpg?r=0

Edited by JDredd

Колеги, почти съм решил да влизам в клуба, прегледах темата, не видях снимки за монтажите на фенерите ... ако някой желае, да покаже как го е направил ...

Не знам как ще се възприеме това от широката форумна общественост, но аз ползвам такъв монтаж за фенер:

027791942-big.jpg?r=0

027791943-big.jpg?r=0

Като си взема ложа и полуложа като на Snipi - ще си взема един такъв държач:

http://dx.com/p/t2008-aluminum-alloy-gun-barrel-laser-flashlight-mount-with-hex-wrench-33823

Благодаря за информацията колега, само че не разбрах в кой магазин, може ли да се намери сега?

Поздрави ;)

Най вече на Герена и на РЕдута

Не знам как ще се възприеме това от широката форумна общественост, но аз ползвам такъв монтаж за фенер:

027791942-big.jpg?r=0

027791943-big.jpg?r=0

http://dx.com/p/t2008-aluminum-alloy-gun-barrel-laser-flashlight-mount-with-hex-wrench-33823

Фенера Skilhunt X3 700lm ли е?

Да.

027791942-big.jpg?r=0

027791943-big.jpg?r=0

Отдолу на ложата закрепваш една пикатини релсичка и си закрепваш там фенерчето-става чудно и не ти трябват никакви други ложи и полуложи.

Ето аз как съм го монтирал.

post-21137-0-31508400-1364116664_thumb.jpg

post-21137-0-81969800-1364116681_thumb.jpg

Отдолу на ложата закрепваш една пикатини релсичка и си закрепваш там фенерчето-става чудно и не ти трябват никакви други ложи и полуложи.

Отначало точно това ми беше планът. Даже и релсичка си купих, обаче има 2 проблема:

1. Ръката ми е много голяма и обхващам почти цялата ложа - ако сложа така фенер - ще трябва да си слагам нестрелящата ръка веднага пред пълнителя, измествайки хвата много назад.

2. Ложата отдолу е обла и скосена напред - за да се сложи базичка трябва да се направи много прецизна подложка, която да я направи успоредна на цевта. Прецених, че не си заслужава усилията.

Тиксото струва стотинки, фенерът е напред и съм го сложил така, че спокойно да оперирам с бутона му с палеца на нестрелящата ръка.

Отначало точно това ми беше планът. Даже и релсичка си купих, обаче има 2 проблема:

1. Ръката ми е много голяма и обхващам почти цялата ложа - ако сложа така фенер - ще трябва да си слагам нестрелящата ръка веднага пред пълнителя, измествайки хвата много назад.

2. Ложата отдолу е обла и скосена напред - за да се сложи базичка трябва да се направи много прецизна подложка, която да я направи успоредна на цевта. Прецених, че не си заслужава усилията.

Тиксото струва стотинки, фенерът е напред и съм го сложил така, че спокойно да оперирам с бутона му с палеца на нестрелящата ръка.

А ако сложиш релсата не отдолу, а встрани /ляво или дясно/ ?

А ако сложиш релсата не отдолу, а встрани /ляво или дясно/ ?

Там съвсем няма равно местенце:

021579399-big.jpg?r=0

Обаче снимките на Suzi1973 ме мотивираха да си поръчам ей това докато се чудя пластмасова ложа ли да си взема с релси или алуминиева. Идеята ми е да го сложа на цевта под газовата тръбичка, че инак фенера отива много напред:

sku_41826_2_small.jpg

sku_41826_3_small.jpg

Моя е четиристранен от кадето ти е кеф там я слагай.Поръчал съм я от тука. http://shop.gunman.biz/-6-p-2706.html

В магазина на редута казаха, че такива приклади не продават, само със СЛР-ите.

То там каквото и да питаш - или няма или не се продава на граждани. Дори пушките ги мързи да изкарат на витрината. Само ако се разбереш с магазинера да ти извади нещо от склада. Досуш както при Тато. :D

То там каквото и да питаш - или няма или не се продава на граждани. Дори пушките ги мързи да изкарат на витрината. Само ако се разбереш с магазинера да ти извади нещо от склада. Досуш както при Тато. :D

Затова едно правилно място е магазина на Арсенал в Казанлък. :)

Просто палиш колата и отиваш до там. Хем да се разходиш, хем да огледаш какво имат към момента.

Всичко е изкарано на витрина и на стената.

Нали за това говориме/

Не знам,дали се вижда добре моя фенер,но не отразява светлина върху оптиката и ми осветява добре...post-28863-0-60709500-1364239565_thumb.jpg

Колеги, днес Боби от Герена ми продаде и монтира приклад сгъвяем. Много ми пасна. Ето снимки :

post-4195-0-01177600-1364242874_thumb.jpg

post-4195-0-45507400-1364242887_thumb.jpg

post-8215-0-88271100-1364281381_thumb.jpgpost-8215-0-22254900-1364281566_thumb.jpgpost-8215-0-19111100-1364281602_thumb.jpgpost-8215-0-53763300-1364281692_thumb.jpgТова е моето закрепване,една пикатини релсичка захваната на две места за ложата без никакви допълнителни операции-само две капки лепилце на гайките.Има абсолютна сходимост на лъча на фенерчето с линията на цевта.И най важното-никакви отражения в оптиката,няма допир с цевта.а и резултата е налицеpost-8215-0-57286200-1364282300_thumb.jpgСтрелбата по плочката,която е с дебелина 8мм е водена на 100м седнал на столче с упора двунога самоделка.Оптиката е 1/6/44 Нико стърлинг.Патроните са ППУ.223 75gr БТХП,като два от тях са модифицирани-разширени до 1,5мм.Има видим ефект.

post-8215-0-98821500-1364282326_thumb.jpg