Jump to content

Ловна карабина-zastava

Recommended Posts

А някакъв телефон за връзка на тоя магазин в Пазарджик,ако можеш да ми дадеш колега ще ти бъда благодарен. Къде горе долу се намира,защото често минавам от София за Пловдив и мога да се отбия малко встрани от магистралата да я видя тая застава.

колега телефона него знам но когато минаваш по краи пазардик ми звани на този телефон 0887528950 и ште тезаведа вфв два магазина да ги видиш

• 2 months later...

Някой има ли информация за актуални цени на "Застава" калибър 30 06 в магазините?

Някой има ли информация за актуални цени на "Застава" калибър 30 06 в магазините?

999 лв Във ВИП-Пловдив.Закупих е преди една седмица :yes3:

999-лева във ВИП-София преди 1 месец и пишеше че са в промоция.

999-лева във ВИП-София преди 1 месец и пишеше че са в промоция.

Благодаря колеги. :)

• 4 years later...

Здравейте колеги,това е много хубава тема.Но защо така е замряла,няма ли какво да се каже още за тея пушлета?!

Да съживя малко темата,и да попитам:

-При застава м98 с предпазителя от дясно(НЕ тип "флагче"),може ли да се монтира нисък монтаж,и кой е най-удачен от към цена и качество? :big_boss:

• 3 weeks later...

Здравейте колеги,това е много хубава тема.Но защо така е замряла,няма ли какво да се каже още за тея пушлета?!

Да съживя малко темата,и да попитам:

-При застава м98 с предпазителя от дясно(НЕ тип "флагче"),може ли да се монтира нисък монтаж,и кой е най-удачен от към цена и качество? :big_boss:

8) стабилно е замряла темата.....

• 1 month later...

Да се похваля, вчера и аз се сдобих с Zastava M70 Standart 30-06 Pig Back само че я взех 2-ра ръка за 700 лв. + оригинална сръбска стойка за оптика, пушката е на не повече от 50 патрона, гледам в ВИП-а са 1219 лв. така че мисля че сделката е добра. До няколко дни ще пострелям с нея и ще пиша кви са впечатленията от нея, инак външно изглежда страхотно, много ми харесва. Поздрави на всички

Edited by momcho2000

Честито и само радост да ти носи!

• 2 weeks later...

Да се похваля, вчера и аз се сдобих с Zastava M70 Standart 30-06 Pig Back само че я взех 2-ра ръка за 700 лв. + оригинална сръбска стойка за оптика, пушката е на не повече от 50 патрона, гледам в ВИП-а са 1219 лв. така че мисля че сделката е добра. До няколко дни ще пострелям с нея и ще пиша кви са впечатленията от нея, инак външно изглежда страхотно, много ми харесва. Поздрави на всички

колега ако може снимка на карабината най вече ме инересува монтажа.

колега ако може снимка на карабината най вече ме интересува монтажа.

Колега монтажа е сръбски, ето ти сайт на производителя http://www.hamerles-rade.com/index.php/en/proizvodi/nosaci на втората снимка от горе надолу е същият като моя. Мисля, че се води висок, с този монтаж може да се гледа и през мерните прибори на карабината. Моят е купен преди няколко години за 50 евро, но сега казаха че са по 40 евро. в Сърбия. Тъй като още нямам оптика качвам снимки на които само е наложен на пушката за да добиеш представа как ще стои. Надявам се съм помогнал. Поздрави

post-40851-0-57647600-1373438999_thumb.jpg

post-40851-0-38578400-1373439092_thumb.jpg

post-40851-0-93985500-1373439224_thumb.jpg

post-40851-0-14158800-1373439296_thumb.jpg

Не мисля, че стрелеца ще се чуства комфортно с този монтаж при стрелба със и без оптика. Особенно със оптика при такова високо разположение - ще има да я търсиш повечко време дори и с надбузник на приклада от най- високите. Да не говорим и за прострелката....!!!! Все пак Наслука!!!! :cap:

Честно казано колега, въпрос на предпочитание и нагласа, имам познати които са свикнали и твърдят че им е много удобен, а пък и си гледали при нужда мерните прибори на пушката, аз също не мисля да го ползвам, ще го продам! Живи здрави и наслука през новият сезон :AR15firing:

• 7 months later...

Колеги, наш колега търси карабина "Застава М70 в калибър 30-06, но държи оръжието да е ново, ако някой знае магазин където я предлагат да пише! Благодаря

Благодаря за информацията, колегата който търси вече е задвижил нещата! ;)

• 9 months later...

Здравейте колеги,

Някой знае ли дали единичният спусък на Застава М70 без шнелер е с директно действие и има ли възможност за регулиране на усилието?

Предварително благодаря!

• 4 months later...

Здравейте колеги,

Някой знае ли дали единичният спусък на Застава М70 без шнелер е с директно действие и има ли възможност за регулиране на усилието?

Предварително благодаря!

Колега аз имам Застава м 70 с единия спусък и нищо че е с един, спусъка е с шнелер и се коригира усилието и хода му.Само че трябва да се свали приклада да имаш достъп до винтовете. А шнелера се активира при избутването му напред.

Колега аз имам Застава м 70 с единия спусък и нищо че е с един, спусъка е с шнелер и се коригира усилието и хода му.Само че трябва да се свали приклада да имаш достъп до винтовете. А шнелера се активира при избутването му напред.

Копирам си поста от друго място и добавям и снимка на видовете спусъкови механизми

Здравей колега, Застава имат три вида спусъкови механизми, които поставят на оръжията и те са:

1. С два спусъка, спусък+шнелер

2. С един спусък, само спусък който е две в едно, като го бутнеш напред играе ролята на шнелер, но как се казва точно не зная мисля, че щехер беше smile.gif

3. С един спусък, обикновен спусък без щехер, има леко свободен ход и тогава освобождава ударната игла

Регулируеми са, отдолу има болтчета с контра гайки от, които се регулира какво да е усилието на натиск върху спусъка (как точно става реглажа не зная)

Написаното по горе се отнася за модела М70 за М98 съм виждал с шнелер но има и с един спусък, но с щехер ли е или обикновен също не зная.

Поздрави и много слука

post-40851-0-50808900-1429807631_thumb.jpg

• 9 months later...

В момента нямат.

Предполагам ,че за Ловния панаир и това преди него ще се по заредят ,Гледам ,че напоследък внасят доста неща.

• 2 months later...

Колеги продавам ловна карабина застава м70 кал.30-06 закупена през2010г.като е на около 120-130 изстрела в перфектно състояние. Продавам я в комплект с оптика Edenberg1,5-6х42 с просветка, бърз монтаж Leupold, калъф и ремък Hillman .Цена 1150лв. Телефон за връзка 0876776880

post-9679-0-50914800-1460373606_thumb.jpg

Колеги продавам ловна карабина застава м70 кал.30-06 закупена през2010г.като е на около 120-130 изстрела в перфектно състояние. Продавам я в комплект с оптика Edenberg1,5-6х42 с просветка, бърз монтаж Leupold, калъф и ремък Hillman .Цена 1150лв. Телефон за връзка 0876776880

Брат тая карабина през 2010г струваше 800-900лв , ползвал си я 6г и сега и слагаш 200лв горница малко срами имай де . За оптиката от китайките сайтове няма да говоря.

Брат тая карабина през 2010г струваше 800-900лв , ползвал си я 6г и сега и слагаш 200лв горница малко срами имай де . За оптиката от китайките сайтове няма да говоря.

Абе колега изказваш се неподготвен, предполагам си забелязал не обичам да се карам и заяждам с колегите ама и глупости не обичам да се говорят! Като стар ползвател и фен на марката Застава мога да ти кажа, че е прекрасно оръжие с хубав затвор добра оксидация абе за парите си е огин и в момента цената на тази предлаганата от колегата а именно М70 в калибър 30-06 за нова такава при вносителя за БГ е 1329 български лева! Това е пушка не гума да се износи (зависи от използването и поддръжката на оръжието де) Аз примерно нещо може да го купя и за 2 лв може и да ми е подарък, и мога да го пусна на 1000 лв ако толкова е пазарната му цена така, че колегата си иска съвсем нормална цена! Извинявам се за спама ама.....