Jump to content

Кой калибър предпочитате?  

42 members have voted

1. 1. Кой калибър предпочитате?

• .22 Long Rifle
    • .17 Hornady Mach 2
      0
    • .17 Hornady Magnum Rifle
    • .22 Winchester Magnum Rimfire

Recommended Posts

Преди няколко месеца в списание "БГ Ловец" в рубриката "Вие питате, ние отговаряме", един човек се чудеше каква пушка .22 WMR (Winchester Magnum Rimfire) и редакцията му даде няколко възможности - Мерлин, Аншуц, въпросното Сако и още няколко. Сега, ако някой от вас (тези, които четете тази тема) има тази моя нова любов моля да сподели мнение, снимки, да каже как е с прецизността и т.н. Тази пушка се продава с четири различни пушки и четири различни калибъра: hunterpro.jpgheavybarrel.jpg

synthetic.jpg

varmint.jpg

Това са: Sako Quad Hunter Pro, Sako Quad Synthetic, Sako Quad Heavy Barrel и Sako Quad Varmint.

Възможните калибри са:barrels.jpg

.22 Winchester Magnum Rimfire, .17 Hornady Magnum Rifle, .22 Long Rifle, .17 Hornady Mach 2

17_HM2-1.jpg

Edited by Bowhunter_BG
  • 4 weeks later...

Колега не искам да те обиждам ,но явно не умееш да съставяш смислени изречения! НЕ знам дали е от бързане или от прекалена възбуда било ,но никака не е приятно да се чете твоя пост!

ПС : SAKO си е SAKO ,до сега не съм видял ,човек да се оплаче от тази марка ,а и като се има предвид цената на тази марка -" Смее ли да се оплаче някой! "

Ако за 1000е ти я дават с 4 цеви си заслужава ,но иначе си е мачово пушкало за ценители.

Колега не искам да те обиждам ,но явно не умееш да съставяш смислени изречения! НЕ знам дали е от бързане или от прекалена възбуда било ,но никака не е приятно да се чете твоя пост!

ПС : SAKO си е SAKO ,до сега не съм видял ,човек да се оплаче от тази марка ,а и като се има предвид цената на тази марка -" Смее ли да се оплаче някой! "

Ако за 1000е ти я дават с 4 цеви си заслужава ,но иначе си е мачово пушкало за ценители.

Абе разбирача, колко твои познати ловуват със "Сако", че чак правиш забележка на колегата????

Що не си седиш в галошите и да почнеш да даваш мнения чак когато натрупаш истински практически опит с каквото и да е оръжие или в лова?!? :angry:

Споко....не може да ме обидиш, но затова пък здраво ме разсмиваш :D

Май наистина престоя ти във форума е безрезултатен и не можа

да се научиш ,да се ориентираш в обстановката :nea::fool:

А за "Sako Quad" съм писал преди може би 2 год. (в темата за флоберките) ;)

Мерси много за съветите (за тези за цените) и се замислих, че може би Мерлин Папуус със оптика и фенерче е по-добрата и евтина опция. ;-)

Аааа, колкото до хахаредбул да си гледа работата, щото все пак тоя сайт не е за филолози, а за запалени по лова, стрелбата и туризъма, нали? Ако искаш си направи една тема „правопис” и да пише и никой да не я чете!