Jump to content

Куриоз - шеф на горското отказва да създадем дружина

Recommended Posts

:bulgar: Здравеите колеги. Парадокс ли е или ,,Сага,, , преценете сами кво става в нашата държава машеха. Това нашето маи никъде го няма. Имаме си ловни площи ,които са си в землището на нашето село,а не можем да си направим дружина, Интересното е ,че причината за това е в новия директор на горското,които ни изпрати писмено несъгласие. Нашите ловни площи са завзети от преди доста години от дружините на две съседни градчета ,а именно в едно от тях е и горското стопанство и въпросния директор. Интереса им е ясен,не искат да отстъпят ловната територия,която от години владеят. Още по интересното е ,че същия директор на горско стопанство в момента е кандидат за кмет издигнат от Герб ,а каква по лична причина и интерес за отказ от това. Та нали ,ако се съгласи ще изгуби около 600 гласа,понеже толкова са горе долу ловците от неговото градче ползващи нашите ловни площи. Колеги трябва ни компетентно мнение от колеги ,които са на ти с тази материя. Кажете сега аджеба може ли един горски ползващ някакъв политически чадър и връзки да ни прави на маимуни толкова време заедно с тяхния шеф на сдружение , да си измислят закончета..а в същото време ние 23 ловци ,които едновременно сме и учредители на старата дружина да нямаме заверки на ловните билети и членските карти. Казвам учредители на стара дружина понеже до началото на 2011год. бяхме в обща дружина с 24 ловци от другото градче ,което всъщност използва повечето землище на нашето село,но в същото начало на 2011год.решават нас 23 ловци да ни изолират,а те да преместят членството си в новосъздалото се сдружение в градчето на въпросния шеф на горско стопанство. Там с председателя на сдружението в последствие измислят и заговора ,как нас да ни илиминират и то по законен начин понеже в последствие им се изяснява ,че до тук извършеното е абсолютно незаконно. Е колеги как ви се струва тази сага.. Още веднъж моля за компетентното ви мнение и съвет ,че вече от проблеми почти 2 години не сме ходили на лов и за тази година все още си стоим с незаверени билети и чл.карти все едно сме свободни ловци , а и нова дружинка не можем да си направим. П.п. Ако има навит адвокат то можем да му създадем малко работа

Уфффф, Горски дух,то примери за толерантност към други националности много,още от славяните нататък,ама как да бъдем отново символ на образованост,след като е невъзможно уви!Всеки от нас знае,как се държат изпити за ловци примерно-да не навлизам в подробности,че омаскарих на човека темата,а и някои ще надигнат глас,но сульо-пульо,дето не може името да си напише правилно и не прави разлика м-у пАдпАдак и Ливаден дърдавец се справят,висшисти -икономисти от същото тесто,с лопата да ги ринеш,кметове и министри с фалшиви дипломи и тях също...

"Рибата се вмирисва откъм главата",за грамотните е излишно да тълкувам поговорката,за останалите-безсмислено!

Колега Трапер2504,най-добре със случая е да занимаете подходящото министерство,успех!

Нека минат изборите.За сега шефа на горското и същевременно кандидат за кмет даде дума ,че след изборите нашата работа щяла да стане. П.п. Хммм а да видим,ако стане кмет кво съгласие да чакаме от него,като подхвърли топката на следвашия шеф на горско и отиде пак една година. :fuck:

• 2 weeks later...

А, защо искате да се отделите? Ама честно! До колкото разбрах мераклиите сте 23 човека, нали? Едва ли за всеки излет ще се събирате всички. Колкото по-малко толкова по-безшумно. Пата-кюта и само след три години в тези ловни полета и охлюви няма да останат. И пак другите сиреч управниците ще са ви виновни.

Чети по внимателно.В първия пост съм обяснил доста подробно,не виждаш ли ,че съм писал,че ни изгониха и то незаконно ,а ползуват нашето землище. Ония като тръгват на лов сутринта,първо се сбият,кои си отиде,кои остане към 9часа хващат гората. П.п А за пата кюта като искат и 50 ловци си го правят,за това си има горски охранители и им се плаща ,за това ли ще береш грижа и да спамиш темата.

Колеги шефа на горското успя да спечели изборите и ще става кмет.Сега да видиме колко струва дадената му дума. Чакаме.

Edited by traper2504

А, защо искате да се отделите? Ама честно! До колкото разбрах мераклиите сте 23 човека, нали? Едва ли за всеки излет ще се събирате всички. Колкото по-малко толкова по-безшумно. Пата-кюта и само след три години в тези ловни полета и охлюви няма да останат. И пак другите сиреч управниците ще са ви виновни.

Тази регистрациика дето си я спретнал набързо оня ден едва си я направил и бързаш да се заяждаш. От ква Варна си бре колега,та ти си един от ония магарета от Ахтопол дето оня некадърен доктор ви даде акъл ,как да си поправите грешките при незаконните ви деиствия,като изгонихте нас 23 ловци без причина. Водени единствено от голямата ви лошотия и лакомия по ловното ни поле нямахте очи и чак забравихте да направите лигитимно събрание първия път за да ни изгоните законно.Защото добре знаехте , че със събрание това нямаше как да се случи нали.Ние знаем кои от вас е направил набързо списъка ви,като е минавал по домовете ви при преместването ви в новото сдружение без нас 23ма ловци и това ще се разглежда някои ден в съда споко. И какъв ,,Пагон,, си ти бре......нали се усеща ,че си тук само за да дрънкаш глупости само и само да не си вземем землището на нашето село. П.п. И недеи да пишеш повече по темата ми ,че и без това до тук сте станали достатъчно за смях , струва ми се не си ти човека от,които зависи какво да ни се даде,може или не нещо ,което си е наше.

Тази регистрациика дето си я спретнал набързо оня ден едва си я направил и бързаш да се заяждаш. От ква Варна си бре колега,та ти си един от ония магарета от Ахтопол дето оня некадърен доктор ви даде акъл ,как да си поправите грешките при незаконните ви деиствия,като изгонихте нас 23 ловци без причина. Водени единствено от голямата ви лошотия и лакомия по ловното ни поле нямахте очи и чак забравихте да направите лигитимно събрание първия път за да ни изгоните законно.Защото добре знаехте , че със събрание това нямаше как да се случи нали.Ние знаем кои от вас е направил набързо списъка ви,като е минавал по домовете ви при преместването ви в новото сдружение без нас 23ма ловци и това ще се разглежда някои ден в съда споко. И какъв ,,Пагон,, си ти бре......нали се усеща ,че си тук само за да дрънкаш глупости само и само да не си вземем землището на нашето село. П.п. И недеи да пишеш повече по темата ми ,че и без това до тук сте станали достатъчно за смях , струва ми се не си ти човека от,които зависи какво да ни се даде,може или не нещо ,което си е наше.

До всички съфорумци проявяващи интерес по темата- Аз съм онзи "некадърен доктор" за когото си позволява да пише регистриралият се под името traper2504....-

Казвам се Младен Бъчваров и съм председател на СЛР 'ПАПИЯ" гр.Царево,отношението ми към споменаваният проблем на ловците от с.Варвара винаги е било законосъобразно и коректно ,и най-вече открито............Така че /от тук нататък/ 'неуважаеми" г-н или г-жа traper 2504, ако ти позволява културата,възпитанието и манталитета .., след като си позволяваш да ме клеветиш пред ловната общественост ..., бъди открит и разкрий своята самоличност пред всички ,както и поеми своята отговорност за това ,дали всичко написано от теб в горните постове е истината,която ще преследваш в съда....................................и в заключение - Понеже от 01-11-2010г. нито един от "ощетените" ловци от споменатата ловна дружинка от с.Варвара,не е дошъл да поиска информация или най-малко да поговори с мен,предполагам че вие г-н или г-жа traper2504 не знаете къде се намира офиса на ловното ни сдружение - той се намира на ул.Хан Аспарух 37 в гр.Царево.

Уважаеми български ловци.Обединението и единомислието сред ловната ни общност винаги ще си остане химера.продължаваме ли да се борим срещу думи като "моето", 'нашето","вашето", "всичкото" -........... лова престава да бъде кауза.

А ти уважаеми докторе къде гледа когато ти представиха набързо скопосания без събрание списък ,че не видя как цели 23 ма ловци липсват в този списък. И моля те недеи да лъжеш ,че не сме идвали при теб в офиса ти,бяхме поне 10тина ловци от село. И ти какво ни каза тогава. ,,Не мога нищо да направя,този списък ми представиха,,. Защо не ги попита къде са другите 23ма ловци,как ги гоните , защо,основателни причини , правили ли сте събрание на ,което да сте ги изгонили Интересното също е и кои им даде акъла да илиминират цели 23ма ловци.които баш са от селото на ловното землище върху което ловуват вече толкова години. Е спечелихте изборите ,а ти си избран за съветник постигнахте своето,но на последното ви предизборно събрание не збравяите и какво обещахте с шефа на горското ,които бе кандидат кмет тогава ,а сега вече е кмет. Все още чакаме. П.п. Искаш името ми , за да ми правите мръсно ли. Цял живот кметове и др.разни протежета се опитват да ме мачкат,вече свикнах. Казвам се Драго с.Варвара и представлявам желанието и интереса на 23та ловци на селото. И стига си увъртал ами ела поне един път при нас да видим кои лъже и кои какви интереси защитава.

Edited by traper2504

отношението ми към споменаваният проблем на ловците от с.Варвара винаги е било законосъобразно и коректно ,и най-вече открито............

Докторе нещо не се вързва. Edited by traper2504

Не се плаши колега,те малките камъчета обръщат колата !!!!! Ще са най големите глупци ако не оправят това положение,просто трябва да са луди да ви превърнат 23 ма местини в истински вълци,щото точно това ще се получи !!!!!

Ще стане така че вместо всички да ловуват нормално и да се радват на хубавото хоби,ще ловуват само тез 23 ма а другите 550 ще правят въоръжен туризъм щото нищо няма да остане в баира !!!!!!

Евала колега. Те тия хора тук по нашия краи си нямат представа до къде могат да стигнат нещата,задръстена работа. Тук в нашия краи цари такова спокоиствие,че....... иначе на маса всички знаем много,кои чул ,кои недочул нещо гаида надул едва ли не сме адвокати.И наи интересното е ,че тук закончетата се тълкуват на кои как му е угодно. Ако този проблем беше някъде другаде досега наи малкото отдавна да им бяха извадили кирливите ризи на показ,а и нещо повече.Но и това ще стане,до тук бяхме прекалено кротки и търпеливи.Възползуваики се от добрината и търпението вече ни взеха за невежи селски задръстеняци хванали гората,кои с квото може. На първо време ще трябва да им спрем лова докато не се реши този казус и колкото по дълго време се проточи това в съда толкова по добре. Ние вече почти 2 години не сме ходили за едър лов и вече свикнахме, и те ще свикнат няма как.

Аиде бе докторе всеки ден около 13ч.влизаш в темата четеш ,четеш и се измъкваш ,поне намери опцията ,,Влез като скрит,,. В момента си на линия. Още един от многото въпроси към теб. По закон може ли да има свободни ловци в нашата държава мащеха. Ние в момента сме такива. Вече почти година нямаме заверки на членските карти нито на ловните билети. Ква законност сте спазили ,кви филми.

Edited by traper2504

Зр. колега и аз си нямам дружинка, т.е моята е малко далеч но за лов няма проблем.Където и да отида всеки ми дава бележка но за сметка на това пък подхранвам яко вчера подарих 3 тона пшеница покълнала за яребиците и фазанчетата.

Евала колега за това ,което правиш ,но нашия проблем е такъв ,че ние все още нямаме никаква дружина т.е.сме свободни ловци,а свободни ловци без заверка на билети и членски карти.

Ами то тогава ще имате и проблем с ново разрешително за оръжие. Тази трагедия къде става че и аз гласувах за герб. И значи съм против теб щом подкрепям мошенници.

Колега, Дончо от Царево и той ли е от тия 23 ма !!! Приятел ми е и много готин човек, и все като го питам за слуката ми казва че не ходи на лов но не ми споменава причината !!!!

Колеги сега ще стане страшно.Те са 550 ,а ние 23ма. :girl_cray2:

Не бой се колега ,нали си гледал филма "300"! :hihi:

Здравеите колеги. Дончо маи нямаме при нас , а филма не съм го гледал.В последните години нещо не ми е до тях , че то накъдето се обърнеш в нашата държавица все филми всякакви и чалга , аман вече............няма оправия.

Edited by traper2504