Jump to content

Куриоз - шеф на горското отказва да създадем дружина

Recommended Posts

Ще се опитам и аз да помогна

Благодарим ти колега .....в момента е един хаус ама нищо не пречи да опитаме и това и без това изгубихме толкова много , та няма какво повече.

гарантирам ти че до 2 години нито вашия доктор нито неговото сдружение няма да същестува идва нов световен ред за които тои изобщо не подозира простете му тои не знае какво върши

Ето го човека , който го предсказа тук в моята тема. Браво колега радвам се , че бяхме на едно мнение.

Лошото е , че дори в момента още се намират хора , които не могат или не искат да проумеят , че е крайно време да се сложи началото на нещо ново и всите оправници по върховете да се сменят , ако трябва дори и с цената на гражданска война.Щото трябва да е ясно , че никой така лесно власт не дава и след това освен , че губи големия келепир ами и трябва да ходи на топло.Напоследък взех да си задавам въпроса тези хора тук в Царево да не би да са ме взели , че съм от БСП тяхния враг...........знам ли. Та да си кажа никога не съм им симпатизирал дори има много които ме познават и могат да им кажат.

За д се знае мнението ми по този въпрос е.

Никакви БСП , СДС, ОДС и други стари муцуни включително и ГЕРБ и мутренската шайка тук разпореждаща се точно в маниерите на ,,Буда,,, защото виновниците за нашия ловен проблем и за това ,че все още сме онеправдани тук в Царево са именно от ГЕРБ. Както в някой от началните ми постове в темата съм писал на Младен така и стана. Вече две години гонят мъст,власт и алчност щото от тия задръстени селяни как ще се намери някой , който открито да се опълчи и изкара истината на бял свят точно тук чрез ловния форум в публичното интернет простаранство. През тези 2 години в тях не проговори човешкото, колегиалното , реалното , а си ловуваха и живуркаха без грам чувство за вина за незаконните си действия към шепа невинни хора ловците на с. Варвара. сега са се покрили , щото накрая се наакаха.

Мъст и нищо друго не знаят тези хора..............

Ето и някой от тези мои по предни постове.

Нека минат изборите.За сега шефа на горското и същевременно кандидат за кмет даде дума ,че след изборите нашата работа щяла да стане. П.п. Хммм а да видим,ако стане кмет кво съгласие да чакаме от него,като подхвърли топката на следвашия шеф на горско и отиде пак една година.

Ето

Колеги шефа на горското успя да спечели изборите и ще става кмет.Сега да видиме колко струва дадената му дума. Чакаме.

Ето

А ти уважаеми докторе къде гледа когато ти представиха набързо скопосания без събрание списък ,че не видя как цели 23 ма ловци липсват в този списък. И моля те недеи да лъжеш ,че не сме идвали при теб в офиса ти,бяхме поне 10тина ловци от село. И ти какво ни каза тогава. ,,Не мога нищо да направя,този списък ми представиха,,. Защо не ги попита къде са другите 23ма ловци,как ги гоните , защо,основателни причини , правили ли сте събрание на ,което да сте ги изгонили Интересното също е и кои им даде акъла да илиминират цели 23ма ловци.които баш са от селото на ловното землище върху което ловуват вече толкова години. Е спечелихте изборите ,а ти си избран за съветник постигнахте своето,но на последното ви предизборно събрание не збравяите и какво обещахте с шефа на горското ,които бе кандидат кмет тогава ,а сега вече е кмет. Все още чакаме. П.п. Искаш името ми , за да ми правите мръсно ли. Цял живот кметове и др.разни протежета се опитват да ме мачкат,вече свикнах. Казвам се Драго с.Варвара и представлявам желанието и интереса на 23та ловци на селото. И стига си увъртал ами ела поне един път при нас да видим кои лъже и кои какви интереси защитава.

Edited by traper2504

колега не се занимавайте с политика борете се за землището си то е вашата държава нито герб нито която и да е политическа сила няма да ви реши проблема решете си го вие борете се за землището си

ООфф аман от политика колега.....ако питаш мен повръща ми се ама нали сам виждаш искаме , не искаме всичко около нас е свързано нея.

Преди да ни вземат района усещайки апетитите им изпратихме жалба до министъра на МЗХ М.Найденов и той нито взе мерки , нито ни отговори. Резултата. Разписа им района на тях , а върви си го взимай.............

Колеги ще прилагам от време на време файла ,,Подписка,, в следващите ми постове за да не потъва назад в темата и за да е видно за всеки който може и желае да помогне.

Отново благодарим и на новите колеги изявили желание копираха файла и ще пуснат подписката и в техните населени места. Поздрави!

ПОДПИСКА В ПОДКРЕПА НА ЛОВЦИТЕ НА С.ВАРВАРА ОБЛ. БУРГАС

%CF%CE%C4%CF%C8%D1%CA%C0 %C2 %CF%CE%C4%CA%D0%C5%CF%C0 %CD%C0 %CB%CE%C2%D6%C8%D2%C5 %CD%C0 %D1.doc

Edited by traper2504

капка по капка и ще стане локва после езеро,язовир,че до морето трябва да стигнем

Те ти го морето тука до мене живот и здраве лятото може да се оплакнем. :bira:

толкова на юг на море не съм ходил ,ходя на шкорпиловци(10-20август) и балчик(за риба) но не се знае може между царево и ахтопол тази година

толкова на юг на море не съм ходил ,ходя на шкорпиловци(10-20август) и балчик(за риба) но не се знае може между царево и ахтопол тази година

Добре си дошъл до тогава ловец може да не съм станал ама нали живота продължава , а и има и други хобита на този свят.

Щом продължават с наглостта няма да спрем до тук , както пее Фреди Меркюри ,,Шоуто трябва да продължи,,

Не ,че толкова ми се ходи на лов.......вече ми се изпари мерака , но да ме правят на балама и задръстен селянин няма как , освен това има и още мн. кирливи ризи , които морският вятър тук ,,Сереко,, все още не е развял. Щом искат да се мразим така да е ..........

Периодично ще пускам файла ,,Подписка,, в следващите ми постове за да я виждат повече колеги.

Който вярва в правотата ни и има желание да помага да я копира, принтира и пуска където може.Който не вярва или не иска да вярва да е жив и здрав!

Поздрави и благодарности към колегите , които копираха и пуснаха подписката в техните градове.......има коректни хора! :thank:

ПОДПИСКА В ПОДКРЕПА НА ЛОВЦИТЕ НА С.ВАРВАРА ОБЛ. БУРГАС.doc

Edited by traper2504

Благодарим и на другите колеги за помоща , която оказват с подписката.

Благодарим и на другите колеги за помоща , която оказват с подписката.

attachicon.gifПОДПИСКА В ПОДКРЕПА НА ЛОВЦИТЕ НА С.ВАРВАРА ОБЛ. БУРГАС.doc

Здравей колега направихме подписка и от нашата дружинка къде да я изпратя

Здравей колега направихме подписка и от нашата дружинка къде да я изпратя

Благодарим ти колега бухал , на теб и всички колеги от гр. Добрич за съпричастността ви към нас онеправданите.

Изпращай в офис ,,Еконт,, гр. Царево пол. Панчо Желев Митев тел.0889802444 .

Де да бяхме така задружни и единни и за другите колеги пострадали от подобен род феотдализъм колеги. Задружност и единство ни е нужно не само в ловните проблеми , а и подобряването на живота в България иначе оправия няма да има скоро .....аман от олигарсия мафия и крадци.

Някой пак ще ме обвини в политиканстване тогава да запитам. Ловът и проблемите в него не са ли свързани с нея............... и току виж по някое време ни светне , че то май всичко се върти около нея. :girl_cray2: Щото кьол файда от съюзи един , че два , все хрантутници. :sufra:

Поздрави!

Edited by traper2504

Докторе виждам , че в момента отново четеш по темата та да те питам. И този път ли не получи нищо от по горе?

Edited by traper2504

Благодаря на отзовалите се колеги да помогнат в подписката , но за момента мисля , че може да спрем.

Отново се водят преговори със сдружение ,,Папия,,Царево , дружина Царево и ДГС за приемането ни като отделна група към дружина Царево на ловния район на с.Варвара. До сряда , четвъртък ще трябва да стане ясно та да видим и този път , какво ще се получи.

Спираме за сега подписката и още веднъж ви благодаря за съпричастността колеги.......ще ви държа в течение.

Поздрави!

Благодарим ти колега бухал , на теб и всички колеги от гр. Добрич за съпричастността ви към нас онеправданите.

Изпращай в офис ,,Еконт,, гр. Царево пол. Панчо Желев Митев тел.0889802444 .

Де да бяхме така задружни и единни и за другите колеги пострадали от подобен род феотдализъм колеги. Задружност и единство ни е нужно не само в ловните проблеми , а и подобряването на живота в България иначе оправия няма да има скоро .....аман от олигарсия мафия и крадци.

Някой пак ще ме обвини в политиканстване тогава да запитам. Ловът и проблемите в него не са ли свързани с нея............... и току виж по някое време ни светне , че то май всичко се върти около нея. :girl_cray2: Щото кьол файда от съюзи един , че два , все хрантутници. :sufra:

Поздрави!

Здравейте изпращам я и успех Ви желаем!

Подписката от гр. Добрич получена.Благодарим ти бухал на теб и всички от Добричкия край!

Колеги в сряда ,четвъртък нищо не се случи по нашия въпрос въпреки ,че отново имаше нареждане от ИАГ,Ловен съвет председателя на СЛР,,Папия,, Младен да си поправи грешките и да бъдем приети като отделна група заедно с част от колеги от ЛД Царево за да ловуваме върху отнетия ни ловен район.

Търпението ни се изчерпва.

Продължаваме с подписката , идва ред и на поканите към медийте ........тия хора две години и кусур нямат срам от нищо.

Изпращайте подписката на

Адрес Офис ,,Еконт,, гр. Царево пол. Панчо Желев Митев тел.0889802444 .

Ето и файла ,,Подписка,, която да копирате и принтирате на хартия.Поздрави и благодарности!!!

Edited by traper2504

И понеже и двамата горски шефове тук в Царево се правят на ощипани , как за нищо не са виновни и колко много ни съчувстват ,искали са и в момента искат да помогнат на ловците от Варвара. Първият на , който предоставихме документите за създаване на дружина беше Георги Лапчев / човека с , който започва темата/ , който в момента е кмет на Царево от ГЕРБ. Втория и настоящ шеф е Румен Желев наследил поста на първия .....също не пожелал да придвижи документите за създаването на тогавашната ни дружина. Не стига това , но вече година не може да удари по масата и да ги накара след , като неправомерно ни изгониха , отнеха ловното поле то поне да ни приемат , като група въпреки решения на омбудсман едно решение на Ловен съвет гр. София , а от преди дни вече и второ решение на Ловният съвет за , което също уж не знаят някой господа.Скоро ще го представя тук и него. Ето какво пишат шефовете от ИАГ тук.post-48599-0-48595500-1364586744_thumb.jpg

А ето и жалбата до МЗХ Мирослав Найденов за дето им разписа района на Варвара на , която и до ден днешен нямаме отговор.Размишленията оставям на вас колеги.post-48599-0-48595500-1364586744_thumb.jpgpost-48599-0-02971700-1364586990_thumb.jpgpost-48599-0-09468500-1364587006_thumb.jpgpost-48599-0-43118900-1364587021_thumb.jpg

Edited by traper2504

Здравейте колеги , както ви бях писал подновяваме подписката. Нека тези от вас , който вярват в тази несправедливост тук от страна на председател на сдружение , кмет , шефове на горско и оправници ни подкрепят. Прахът в очите , който ни хвърлят е за да печелят време и да изтече календарната година 2013 защото именно тогава изтичат 3 години от , както ни илиминираха от дружина Ахтопол след , което успяха да ни вземат и ловното поле.

Изпращайте подписката на.

Адрес Офис ,,Еконт,, гр. Царево пол. Панчо Желев Митев тел.0889802444 .

Ето и файла ,,Подписка,, която да копирате и принтирате на хартия.Поздрави и благодарности!!!