Jump to content

Куриоз - шеф на горското отказва да създадем дружина

Recommended Posts

• Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

А, защо искате да се отделите? Ама честно! До колкото разбрах мераклиите сте 23 човека, нали? Едва ли за всеки излет ще се събирате всички. Колкото по-малко толкова по-безшумно. Пата-кюта и само след

Спокойно, аз от 10 години си давам парите по адвокати и на края все тая. За да се променят законите трябва политическа воля. Как да има политическа воля за това, като основните гласоподаватели поддава

До всички съфорумци проявяващи интерес по темата- Аз съм онзи "некадърен доктор" за когото си позволява да пише регистриралият се под името traper2504....- Казвам се Младен Бъчваров и съм председател

Posted Images

колега поразрових се малко и попитах тук и там за вашия проблем оказа се че никой не е по голям от господ и от закона дори и вашия доктор така че събирате се най малко 20 ловци учредявате дружината намирате си приемно сдружение то ви приема и подава заявление за регистрацията на дружината в съответното дгс ако до 14 дни директора не регистрира дружината влизате съда няма съд в България който ще даде землището ви на чужди ловци успех

• 2 weeks later...

Не стига това , но вече година не може да удари по масата и да ги накара след , като неправомерно ни изгониха , отнеха ловното поле то поне да ни приемат , като група въпреки решения на омбудсман едно решение на Ловен съвет гр. София , а от преди дни вече и второ решение на ИАГ за , което също уж не знаят някой господа.Скоро ще го представя тук и него.

Това е решението от преди няколко дена на инж. Кр.Каменов.post-48599-0-61327500-1366483499_thumb.jpg

Edited by traper2504

Така е ............ще ги потраеме още малко пък след изборите ще видиме тоя народ заспал ли е или...............

• 3 weeks later...

Е колеги сега разбрахте ли ме за какво ви говорех тук в темата вече две години и кусур? Дано най после някой колеги тука спорейки с мен как най добрия начин бил да си търсим правата по съдебен път в нашата ,,правова,, държава и други защитавайки нечий интереси най после са разбрали що за управляващи имаме и какво е да се бориш с мафията на ГЕРБ. Доктора председател на ЛРС ,,Папия,, гр. Царево Младен Бъчваров и съветник към ГЕРБ първовиновника за нашите нещастия. Втория виновник на , който подадохме документите за създаване на ловна дружина след , като доктора ни прецака тогава е Георги Лапчев , който тогава бе шефа на ДГС Царево , а сега е кмет и той от ГЕРБ. Той не стига ,че ни отказа ,но стигна до там да идва на предизборни събрания във Варвара за да се кандидатира за кмет на Царево и да ни обещава , че ако стане кмет ще оправи проблемите ни с лова. Е стана кмет и какво........чакахме го две години и започнахме жалбите до къде ли не. Скоро на зададения ми въпрос на едно от събранията му тук ,,Какво стана с обещанията ти кмете?,,вече минаха две години , а той взе да ми разтяга локуми и накрая се изцепва ,,Ами ,ако не бяхте повдигали въпроса към по горни нива щяхме на ръба на закона да уредим проблема ви,, Е значи трябваше все още да си мълчим и траем щото сме ги поизложили.

Третия виновник е Румен Желев , който наследи поста му като шеф на ДГС и той същата песен на ГЕРБ запя и до днес пее.И на него представяхме нови документи за създаване на ловна дружина , отново се учредявахме , отново приемно сдружение и същото мотане и шикалкавене.Защитаваха си взимно интересите ...ти на мене , аз на тебе , то ня бяха концесии , дърводобив , оправдания.На срещите ни с него ни уверяваше ,че вижда несправедливостта към нас и че всичко е на лична основа , че ще вземе мерки поне да ни приемат към Царево и как чакал Юлиян Русев и Асен Пиперков да дойдат и проблема щял да се разреши най после.И така мотане, мотане до ден днешен за да губим време , вяра , и всякаква надежда и изтече 3 годишния срок.Скоро пак Юлиян Русев уж щеше да идва и ..........между другото за тия три години три пъти уж все ще идва , ама нейсе. И кво му пука на горския сега е кандидат за депутат в листата на ГЕРБ.

Та тия хора не се съобразиха нито с решения на ловни съвети от висше ниво , нито с решение на Омбудсмана на РБ , нито с решение на ЙАГ.

ще се постарая през седмицата да покажа протокола от 2009 за който писах.

'batsaak' Сахак Сахакян още чакаме прословутия ти протокол.

Е колеги сега убедихте ли се за какво ви хортувах , ква държава , кви оправници , кви СРСта , министър Мирославчо , който ни даде ловния район на Царево , кви записи между Тиквата и ония двамата, ква ченгеджийница , ква мафия и мислите ,че това , което се случи с нас е една случайност и се чудите , как не можем да се преборим.........дано не ви се случва.

П.п. Не виждате ли ,че само се харча да пиша вече 18 страници тема стана айде стига ............заприличал съм на Дон Кихот с вятърните мелници. Поздрави и слука ви желая!

Edited by traper2504

Колега, така и не разбрах, защо всъщност не се обърнахте към съда ???

Наистина, толкова писане, време, нерви, хаотични движения ... и нищо.

Поне за собствено спокойствие, защо не направихте най-резонното нещо ?

Дори да имахте отказ, щеше да е нещо черно на бяло, с някакви фактически и законови основания, които могат да се атакуват пред горна инстанция, коментират и т.н. ... а така - само приказки ...

Дори да имахте отказ, щеше да е нещо черно на бяло, с някакви фактически и законови основания, които могат да се атакуват пред горна инстанция, коментират и т.н. ... а така - само приказки ..

Дано съм успял да обясня някой неща колега , ако има още въпроси питай , аз ще отговарям. Поздрави!

Edited by traper2504

Скоро на общото им събрание в Царево отново не проявиха желание да ни приемат в дружина Царево.

• 2 weeks later...

Колега не са виновни ГЕРБ сега сигурно ще преминат в БСП, и ДПС. Бои и партии много ,само да има кои да бърка в казана.

Колеги търсиме адвокат вещ в ловната материя по нашият проблем , който съм изложил тук в темата. Моля да ми пишете на лични. Поздрави!

• 3 weeks later...

Айде вчера Кос ни прибра и пушкалата.

Браво докторе , браво герб..........на път си да получиш замисленото поне доволен ли си.???

Дори да имахте отказ, щеше да е нещо черно на бяло, с някакви фактически и законови основания, които могат да се атакуват пред горна инстанция, коментират и т.н. ... а така - само приказки ...

Щеше да помагаш уж имаше желание , а се дръпна .........да от твоята партия са .......нема а ги бараме.

За сега един адвокат се обади.Жив и здрав бъди!

Edited by traper2504
  • 4 weeks later...

Днес сме пуснали отново жалби , този път повече на брой и до повече инстанции.

До президента на РБ г-н Росен Плевнелиев
До министър председателя на РБ г-н Пламен Орешарски
До главния прокурор на РБ г-н Сотир Цацаров
До министъра на министерството на земеделието и храните г-н Димитър Греков
До председателя на националния ловен съвет към ИАГ г-н Красимир Каменов
До омбудсмана на РБ г-н Константин Пенчев
До областния упрваител на област Бургас г-н Павел Маринов
До директора на ЮИДП гр. Сливен г-н Пейо Върбанов
До директора на РДГ Бургас г-н Стоян Терзиев
До директора на ДГС Царево Румен Желев предстои да му я занесем на място.

Сега остава и до всички електронни медии , но ще ни трябва малко време.
Ако искате мога да ви пусна тук жалбата и всички приложения към нея в , които се описват нещата по проблема тука.

Ако искате мога да ви пусна тук жалбата и всички приложения към нея в , които се описват нещата по проблема тука.

Това е един от правилните начини по който трябва да искате справедливо и законно решение на Вашия казус...

Друг е въпроса кои от всички тия инстанции ще вземе нещата при сърце...

От цялата тая сага от сега виждам,че ще успеете да Ви възвърнат правата,но тия които са забъркали тая каша е редно да си я сърбът с голямата лъжица...

Ето цялата жалба с всички приложения към нея по нашата сага тук.

Моля Админа ,ако реши да вкара целия целия материал в една папка на едно место.Поздрави!

Не знам защо , но след 8 мия файл не ми дава да продължа, изписва ми ,,Файлът е много голям,,.Колеги да не би вече във форума да има някакво ограничение след хубавите ремонтите по сайта? :idea1:

Edited by traper2504

Не получих отговор от админа , но ще пробвам отново да ги кача всичките.

Е най после след толкова опити трябваше сам да се досетя.........след промените в сайта сега номерът става в отделни постове по няколко файла. :idea1:

Ето най после жалбата и първите 10 файла тук.

post-48599-0-45752800-1374734995_thumb.jpgpost-48599-0-41386800-1374734996_thumb.jpgpost-48599-0-99952500-1374734996_thumb.jpgpost-48599-0-05488900-1374734998_thumb.jpgpost-48599-0-03153600-1374734999_thumb.jpgpost-48599-0-61727400-1374734999_thumb.jpgpost-48599-0-61036100-1374735000_thumb.jpgpost-48599-0-35727600-1374735001_thumb.jpgpost-48599-0-18775800-1374735002_thumb.jpgpost-48599-0-78381400-1374735002_thumb.jpg

Edited by traper2504

Ето един от документите , които на 18.08.2011 председателя на приемното ни сдружение ,,Сокол 2001,,Малко Търново г- Патронов изпраща и до тогавашния шеф на ДГС Царево Георги Лапчев /който в същия момент тогава се бе кандидатирал за кмет от ГЕРБ/. Той тогава не придвижи документите , а ни зарибяваше да гласуваме за него след , което щяли да ни оправят проблема.Чакахме го почти две години и тази пролет на зададения ми въпрос към него ,,Кога смятат да оправят нещата?,, тои ми отговори , като на петокласник. ,,Ако не се бяхте жалвали до къде ли не на ръба на закона щяхме да ви оправим нещата,, :idea1:

post-48599-0-39144200-1374738597_thumb.jpgpost-48599-0-20351800-1374738829_thumb.jpg

Това е документа описващ накратко нашата сага преди и след незаконното изключване от Ахтопол.

post-48599-0-52338500-1374740621_thumb.jpg

Edited by traper2504