Jump to content

Куриоз - шеф на горското отказва да създадем дружина

Recommended Posts

А ето и какви проверки , отношение са извършени , какъв е резултата и дали при втория ни опит да си създадем дружина новият /и настоящ/ наследник на поста шеф на ДГС Царево Румен Желев дали е придвижил документите ни.

post-48599-0-75698400-1374739970_thumb.jpgpost-48599-0-13728000-1374740182_thumb.jpg

Edited by traper2504
  • 1 month later...
  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

А, защо искате да се отделите? Ама честно! До колкото разбрах мераклиите сте 23 човека, нали? Едва ли за всеки излет ще се събирате всички. Колкото по-малко толкова по-безшумно. Пата-кюта и само след

Спокойно, аз от 10 години си давам парите по адвокати и на края все тая. За да се променят законите трябва политическа воля. Как да има политическа воля за това, като основните гласоподаватели поддава

До всички съфорумци проявяващи интерес по темата- Аз съм онзи "некадърен доктор" за когото си позволява да пише регистриралият се под името traper2504....- Казвам се Младен Бъчваров и съм председател

Posted Images

• 2 weeks later...

Малко преди да си отиде в началото на лятото през последният ни трети опит да направим дружина уж даде дума ,а след една седмица отново се отметна и в тел. разговор казва началника от София ,,Не мога нищо да направя , тия тук единия кмет,другите съветници ще ме изядът,,. Няма , как и да е друго след , като си бяха лика , прелика едно цяло заедно с председателя на сдружението ,,Светата троица,,

И така отново греда и с този /трети/опит за създаване на нова дружина , и нито искат да ни приемат останалите само 7 ловци от общо 23 мата незаконно изключени ловци. Представяте ли си доктора дори не желае да поправи грешката си.Нещо повече гони мъст ,омраза и настройва колегите от Царево против нас за да не ни искат. И да не ми дрънка глупости доктора тук във форума в една от началните страници , че съм го плюел , вие сами виждате фактите които излагам , впрочем по голям факт от това има ли , че все още сме без заверки и с прибрани пушки.???

Edited by traper2504

Сахак Сахакян / batsaak/ понеже виждам отдолу ,че си в темата ми и четеш какво ще кажеш и за протокола , който щеше да пускаш тук и за приятелите ти от Царево , с които заедно толкова ни мислехте доброто и искахте да ни помогнете в решаването на проблема който всъщност те създадоха с нас ловците от Варвара , а впоследствие задълбочиха , като ни отнеха и ловното поле на всичкото отгоре???

Нали много бяхте загрижени пишеш и ги защитаваш по назад в темата...... и ти и доктора , че и Румен Желев , 3 години малко ли са ти , айде теб да те изгоним и да те видим после ква гайда ще надуеш та чак в София ще те чуят.

Ето на.... преди около седмица преди около седмица новия шеф на ДГС Царево получи документи от София с които да се извика председателя на ЛС ,,Папия,,д-р Младен Бъчваров и да му се нареди да оправи проблема , които е създал , а той отново за пореден път се дуе и най нагло заявява , че не може да ни приеме , били сме много ставали с тези 7 човека :hihi: и как неговото сдружение било независимо и никой не може да му се меси. Както в по преден пост ти пишеш , че вие сте искали да ни приемета , но ние не сме желаели , а доктора също дори заявява , че сме си ,,скочили на сурата,, е сега вече трета година ядове и ходене по мъките не става ли ясно кой си е скочил на сурата , какви сте ги свършили тогава и какви ги вършите все още??? То бива лакомия и жажда за мъст , но чак пък толкова..........не стига ами и всички тук заедно с колегите от форума трябва да се съгласим и примирим с вас , че вие сте правите или , че доктора преди 3 години, като записваше дружина Ахтопол към неговото сдружение нещо му влезе в очите и случайно пропусна другите цели 23 ма ловци???Ами , като е случайно досега що не ни е приел обратно , що ни отмъкна и землището ??? Ако пък сме виновни и заслужихме изгонване какво ни е провинението , всички тук добре знаем как и в кой случаи се изгонват ловци по закон.

Извинявай batsaak , но това е голяма излагация и срам и до кога.................???????? Цяла България,форумите , ловни съвети ,омбудсман , големите началници от ИАГ знаят и виждат ,че сме прави и нямаме никаква вина само вие тук все още драскате и хапете.

,,Царя дава падаря не дава,, Излагация.

Edited by traper2504

... 19 страници, три години, много мъкааа, аз не бих издържал, явно комперсираш в ... морето. Убеден съм, че има начин да се реши проблема, явно не си намерил прекия път.

При нас има дружинки с по три групи, които си ловуват пълноценно и независимо през целия сезон ....

Но три години ,,рев'' идва в повече и темата става ... неактуална...

П.П. Не съм чел всичко, но немам нерви цели 19 стр.

П.П.П. Тарикат мъж не писка!

И това го има ....вече мразя думата ,,Лов,, , а що се отнася до прекия път де го , че се не види нещо , а ти чети,чети .....лекува нерви.

Edited by traper2504
  • 5 months later...

Останахме трима и развитие няма от никъде , взех да се замислям да се отказвам , институциите не работят , а ти се бори с вятърните мелници.

Желая ви успех и мн. слука и да не ви спохожда това нашето нещастие!

• 3 months later...

Здравейте! Така и така след мн. перипетии и ядове вече три год. и кусур тук с дружинки , сдружение Царево и неработещи институции в държавата ни направих заверка на чл.карта и ловен билет на майната си.

Може ли някой компетентен да ми каже защо КОСаджията иска да да започвам отново процедурата по издаване на разрешително за носене,разреш.за съхран. , свидет. за съдимост, психо и следств. служба след , като миналата година когато ми отне оръжието /заради липса на заверки на чл.карта и ловен билет/ срока ми за съхран. и носене не беше изтекъл и му оставаше 2или3 год.още /тогава бях хванал 5 год.срок/.

Разкарване цял ден до Бургас /80км./ таксите /100лв. и кусур и нервите все пак мисля не са излишни. Поздрави!

Edited by traper2504
  • 4 weeks later...

Асен Пиперков поне два пъти си направи труда да дойде и се запознае с нашия 3 годишен проблем отблизо и опита да помогне , а от другия съюз нищо. В крайна сметка именно негова е заслугата поне на първо време да ни издадът членски карти и заверка на ловни билети /в негово сдружение/ поне да си върнем отнетите от Косе босе пушкала. Благодарности на Асен и Ромил Лачев! Поздрави!http://www.youtube.com/watch?v=dm3z_7Dl5b4&list=PLBB0E1819ED0E1525

• 6 months later...
  • 4 months later...

Бах мааму , както си мислех така и стана.От както си заверихме кетапите на майната си вече хептен никой нищо не го интересува в държавата.Имало проблем , вече няма проблем , по частните ни земи чужди ловци , а ние на майната си.

Бах мааму , както си мислех така и стана.От както си заверихме кетапите на майната си вече хептен никой нищо не го интересува в държавата.Имало проблем , вече няма проблем , по частните ни земи чужди ловци , а ние на майната си.

Това е действителността колега,и аз съм на майната си член а не където ловувам.Никой не го интересува нищо до като не му дойде на главата!!!!!!!!!!!!

• 3 months later...

Винаги съм казвал, че силата на незнанието може да преобърне света!

И тъй като се доверяваш само на написаното тук , ме ласкаеш като казваш,че решението на проблема зависи от мен.

Не съм член на сдружение Папия, така ,че няма как да участвам в гласуването относно приемането на ловците от село Варвара.

Не съм човек ,който може да променя закони и правилници към тях .Така ,че и по тази линия не мога да съм против приемането им.

За започването на конфликта има две версии:

Ловците от Варвара твърдят ,че след отстрела на няколко прасета в землището на селото им ,ловците от Ахтопол започват да им завиждат и за това ги изключват от дружината.

Ловците от Ахтопол твърдят, че ловците от Варвара никога не са приемани за членове на ловна дружина Ахтопол . Съответно и няма протоколи на събрания на дружина Ахтопол в които тези хора са вписани за приети!

Все едно ти да отидеш в събота с дружината си за дива свиня и да разбереш, че председателя на сдружението е вписал в дружината ти 10 нови ловци ,които не са приети на ОС на дружината!

batsaak - Сахак Сахакян ,ако все още държиш на думата си представи тук най после този твои прословут протокол , който уж според теб доказва , че никога не сме били приемани в дружина Ахтопол. В противен случай можеш тук да се извиниш пред всички за неверните си твърдения и по бързо , че вече остаряхме докато чакаме благоволенията ви да ходим на лов.

Edited by traper2504
  • 1 month later...

Колеги догодина вече може и да не съм вече ловец...............Уморих се от несправедливост и да бъда Дон Кихота борещ се с вятърните мелници в нашата държава мащеха. Благодаря на тези от вас , който с каквото можахте помогнахте и съчувствахте. Може да продам пушката щото честно вече ми писна от лъжци , хрантутници и олигарси да ме правят на балък та благодаря дори и на тези , които нямаха смелост да пишат и дебатират по теми засягащи не само мен , щото мога да предположа за страха от репресии от страна на председатели , шефчета пък било и то модераторчета по някой други форуми.

С новата 2016 ви пожелавам това нашето да не ви се слува , да внимавате в гората с оръжията за да няма инциденти , като не забравяте , че не е на първо място и на всяка цена да обиеш дивечът , а живота и здравето на колегите! Желая ви радост , щастие , слука и най вече здраве колеги! Наздраве!

П.п. Лъжци наздраве и на вас.................... и вашето стои!

В ЗЛОД има много кусури ... например това, че държавата "раздава" ловни райони, без да се съобразява с НЕПРИКОСНОВЕНАТА /по конституция/ частна собственост в/у горите и земите, или това, че членството в сдруженията /по закон доброволни/ е задължително, или това, че правното НИЩО ловни дружини имат ловни райони ... има и много други тъпизми. До отмяната /или промяната/ му обаче, ТОВА е закона.

НО ти, уважаеми основателю на тази тема, след толкова години разправии с кого ли не, жалби и апели до кого ли не, форумни усилия и громене на несъгласните с тебе, така и не отговори на многократно задавания ти въпрос - ЗАЩО не потърси правата си в съда ?

Без да си направил това най-нормално и резонно нещо /което десетки хиляди хора правят, когато считат, че правата им са нарушени/, тезата ти олеква, и заприличва на махленско-лична свада ... ако си бил член на сдружение, може да те изключи неговото ОС, а решението на ОС за изключване може да се обжалва в съда - защо не го направи ? Съда щеше да отмени решението на ОС /ако изобщо има такова решение, или ако е незаконно/, и тази "тема" нямаше да съществува. Ако пък няма решение на ОС за изключване, заведи установителен иск, че си редовен член на сдружението, и готово ... Ако пък има ЛЕГИТИМНО искане за обособяване на ЛСР, и незаконен отказ по него, защо не обжалвахте отказа, за да се произнесе съда ?

Не намерихте "некорумпиран" адвокат в цяла Бургаска област ? ;)

Или не успя да убедиш никого в "правотата" си ?

Щото адвокатите лесно и законно се "корумпират" - плащаш им хонорара, и си готов ;)

Ако /евентуално/ някои адвокати са ловци, и не искат да си развалят отношенията с "началниците", далеч не всички адвокати са такива, а и половината са жени, какъв ти е проблема ?

Или защото, по типично БГ-начин, правиш всичко друго /връзки, ходатайства, петиции, форумни войни и какво ли друго не, губиш време, нерви, може би и пари/, само не и каквото трябва ... какви са тия смешни и безсмислени "жалби" до Президент, Премиер, Главен прокурор, още малко и до ООН, но УПОРИТО не до съда ??? П.П. Един безплатен съвет от мен - събери собствениците на земи и гори в землището на Варвара, и ги убеди да забранят /на основание неприкосновената си частна собственост/ ловуването в тяхната собственост, и уведоми горското стопанство и ловното сдружение/ дружина за това ви решение ... ако въпреки това продължи лова, пак се обърни към съда.

ЗЛОД в тази му част /според мен/ е ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОНЕН !

Намери си един адвокат в Бургас, представи му КОРЕКТНО фактите и ВСИЧКИ документи, решение винаги има, ако си/сте в правото си ... само не излизай с номера "няма адвокати" ;)

Ако обаче предпочиташ форумното вайкане, или имаш някакви други причини /многократно и еднопосочно намесваш в случая политиката/, това е друга работа ...

Здраве и слука, живота е хубав /или какъвто си го направиш/ !

Edited by м. Асен

В ЗЛОД има много кусури ... например това, че държавата "раздава" ловни райони, без да се съобразява с НЕПРИКОСНОВЕНАТА /по конституция/ частна собственост в/у горите и земите, или това, че членството в сдруженията /по закон доброволни/ е задължително, или това, че правното НИЩО ловни дружини имат ловни райони ... има и много други тъпизми. До отмяната /или промяната/ му обаче, ТОВА е закона.

НО ти, уважаеми основателю на тази тема, след толкова години разправии с кого ли не, жалби и апели до кого ли не, форумни усилия и громене на несъгласните с тебе, така и не отговори на многократно задавания ти въпрос - ЗАЩО не потърси правата си в съда ?

Без да си направил това най-нормално и резонно нещо /което десетки хиляди хора правят, когато считат, че правата им са нарушени/, тезата ти олеква, и заприличва на махленско-лична свада ... ако си бил член на сдружение, може да те изключи неговото ОС, а решението на ОС за изключване може да се обжалва в съда - защо не го направи ? Съда щеше да отмени решението на ОС /ако изобщо има такова решение, или ако е незаконно/, и тази "тема" нямаше да съществува. Ако пък няма решение на ОС за изключване, заведи установителен иск, че си редовен член на сдружението, и готово ... Ако пък има ЛЕГИТИМНО искане за обособяване на ЛСР, и незаконен отказ по него, защо не обжалвахте отказа, за да се произнесе съда ?

Не намерихте "некорумпиран" адвокат в цяла Бургаска област ? ;)

Или не успя да убедиш никого в "правотата" си ?

Щото адвокатите лесно и законно се "корумпират" - плащаш им хонорара, и си готов ;)

Ако /евентуално/ някои адвокати са ловци, и не искат да си развалят отношенията с "началниците", далеч не всички адвокати са такива, а и половината са жени, какъв ти е проблема ?

Или защото, по типично БГ-начин, правиш всичко друго /връзки, ходатайства, петиции, форумни войни и какво ли друго не, губиш време, нерви, може би и пари/, само не и каквото трябва ... какви са тия смешни и безсмислени "жалби" до Президент, Премиер, Главен прокурор, още малко и до ООН, но УПОРИТО не до съда ??? П.П. Един безплатен съвет от мен - събери собствениците на земи и гори в землището на Варвара, и ги убеди да забранят /на основание неприкосновената си частна собственост/ ловуването в тяхната собственост, и уведоми горското стопанство и ловното сдружение/ дружина за това ви решение ... ако въпреки това продължи лова, пак се обърни към съда.

ЗЛОД в тази му част /според мен/ е ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОНЕН !

Намери си един адвокат в Бургас, представи му КОРЕКТНО фактите и ВСИЧКИ документи, решение винаги има, ако си/сте в правото си ... само не излизай с номера "няма адвокати" ;)

Ако обаче предпочиташ форумното вайкане, или имаш някакви други причини /многократно и еднопосочно намесваш в случая политиката/, това е друга работа ...

Здраве и слука, живота е хубав /или какъвто си го направиш/

За изгонването ни от УС на сдружението не си спомням що не обжалвахме в съда , може би зайъсняхме , но ще питам другия колега , който също движеше някои работи. И да не уцелихме на адвокат , единия от Ямбол само ни даваше акъли , а другия от Бургас ни се оправда , как ловната материя била толкова много хлъзгава.

Ако пък има ЛЕГИТИМНО искане за обособяване на ЛСР, и незаконен отказ по него, защо не обжалвахте отказа, за да се произнесе съда ?

Когато два пъти ДГС Царево ни отказа да създадем дружина т.е. не ни обособи ЛСР и не придвижи документите за Софето , за този отказ сега чувам ,че сме можели да го обжалваме в съда , не сме адвокати все пак.

За частните ни земи влизащи по закон в ловните ни площи , които сега се владеят от Царево благодаря за съвета , ще го обмислим.

И последно не се обърнахме към съда и заради загубената вяра в правосъдието на тази държава и най вече липсата на пари. Щото от горе /Софето ИАГ/ колко обещания и уверения , че оправят нещата...................абе Асене ти явно не си прочел темата от самото начало за да скиваш ,че обещания имахме дори и от местно ниво шефове на ДГС Царево. Първият ни излъга за да му гласуваме да стане кмет.И сега е кмет вече втори мандат от Герб щото изкупиха тук всички гласове на циганите. Вторият Румен Желев сега пък стана депутат към Герб , абе айде стига , че пак ще кажеш, че политизирам...............

П.п.Ако прочетеш темата внимателно от самото и начало може и да схванеш кво става тука , щото на мен ми писна от обяснения..........За много години! Бъди жив и здрав!

Edited by traper2504

Или защото, по типично БГ-начин, правиш всичко друго /връзки, ходатайства, петиции, форумни войни и какво ли друго не, губиш време, нерви, може би и пари/, само не и каквото трябва ... какви са тия смешни и безсмислени "жалби" до Президент, Премиер, Главен прокурор, още малко и до ООН, но УПОРИТО не до съда ???

Не знам ти къде видя търсене на връзки , ходатайства. За удавника не си ли чувал , че понякога се хващал и за сламка??????

Edited by traper2504

За изгонването ни от УС на сдружението не си спомням що не обжалвахме в съда , може би зайъсняхме , но ще питам другия колега , който също движеше някои работи. И да не уцелихме на адвокат , единия от Ямбол само ни даваше акъли , а другия от Бургас ни се оправда , как ловната материя била толкова много хлъзгава.

Когато два пъти ДГС Царево ни отказа да създадем дружина т.е. не ни обособи ЛСР и не придвижи документите за Софето , за този отказ сега чувам ,че сме можели да го обжалваме в съда , не сме адвокати все пак.

За частните ни земи влизащи по закон в ловните ни площи , които сега се владеят от Царево благодаря за съвета , ще го обмислим.

И последно не се обърнахме към съда и заради загубената вяра в правосъдието на тази държава и най вече липсата на пари. Щото от горе /Софето ИАГ/ колко обещания и уверения , че оправят нещата...................абе Асене ти явно не си прочел темата от самото начало за да скиваш ,че обещания имахме дори и от местно ниво шефове на ДГС Царево. Първият ни излъга за да му гласуваме да стане кмет.И сега е кмет вече втори мандат от Герб щото изкупиха тук всички гласове на циганите. Вторият Румен Желев сега пък стана депутат към Герб , абе айде стига , че пак ще кажеш, че политизирам...............

П.п.Ако прочетеш темата внимателно от самото и начало може и да схванеш кво става тука , щото на мен ми писна от обяснения..........За много години! Бъди жив и здрав!

Колега, грешиш, като мислиш, че не съм прочел темата от край до край ... това обаче не значи, че познавам казуса - има факти, важни за приложението на закона, и такива, които, макар верни сами по себе си, са неотносими, и не обясняват проблемите, нито пътищата за решението им. В този смисъл не съм сигурен, че и ти самия знаеш в каква точно каша си се забъркал /казуистика и подробности знаеш много, но дали знаеш наистина важните факти ?/, още по-малко знаеш как да я решиш ... и това е нормално - както отбелязваш, вие не сте адвокати. Но само дотук съм съгласен с тебе /или вас/. Тази тема си я открил преди повече от 4 години, очевидно не си решаваш/те проблема, все повече го забатачвате, но не правите каквото трябва ... зАрежи приказките за съдебната система - тя си има нейните кусури, но вие не сте опитали, за да го говориш. Намерете си адвокат, за да : 1/ Диагностицира проблема ви, и 2/ Да ви предложи възможните решения. Като се разболееш, при доктор ли отиваш, или почваш да се цериш по форумите /и с "връзки" и обещания/ ? Остави и това с парите - нали сте 23 човека - все ще съберете за адвокатския хонорар ... ама вие и това не сте опитали ... колко пари ви поиска някой колега, та не можахте да ги съберете ??? Отделно от това, ако имате право и спечелите делата, съда ще ви присъди направените разноски.

Но, ако нямате в землището свободни поне 1400 ха, забрави за самостоятелен ЛСР.

А, и ако решите все пак да си ангажирате адвокат, гледайте да си е учил уроците, щото напоследък се навъдиха всякакви "университети" ;)

Желая успех, и се надявам само, докато се мотате вече 50 и кусур месеца, да не сте пропуснали някои законови срокове и възможности ...

П.П. Апропо, не виждам да си споменавал досега, че са ви изключвали от някое сдружение ... така ли е, кога е станало, по какви причини е станало /ако имате някакво уведомление, протокол/ ?

Edited by м. Асен

От 23ма изключени останахме само трима , как да се борим кажи.

За изключването да ти кажа.Още в началото Ахтополци без нас 23 ма се записват в новосъздаденото тогава сдружение ,,Папия,, и председатяля Младен Бъчваров тогава ги записва без нас , без да са ни уведомлявали,изключили. Официалното изключване на събранието от УС на ЛРС ,,Папия,,става по късно , когато вече правехме първият си опит да създадем наша дружина в поземл.граници на населеното място с.Варвара.

Ето виж линка към страницата и оня документ с който предс. на сдруж. ,,Папия,, Младен Бъчваров лъже ,че Ахтополска дружина ни е наложила наказанието /изключване/ през март 2011 , а всъщност той прие Ахтополци без нас преди това през месец октомври ако не се лъжа 2010 без да си имаме и хабер за това .Лъже и за това , че сме изтървали сроковете за обжалване. http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=36324&page=2

Edited by traper2504

Ето друга старница в , която също става видно от уведомителните им писма ,че лъжат с датите на изгонване.

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=36324&page=10

П.П. Апропо, не виждам да си споменавал досега, че са ви изключвали от някое сдружение ... така ли е, кога е станало, по какви причини е станало /ако имате някакво уведомление, протокол/ ?

post-48599-0-61198300-1451840932_thumb.jpgpost-48599-0-00320000-1451840943_thumb.jpgpost-48599-0-38396000-1451840949_thumb.jpgpost-48599-0-63699100-1451840956_thumb.jpg

Изключване от сдружение ,,Папия,,????Та ние никога не сме и членували в ,,Папия,,

Ние бяхме заедно с Ахтополска дружина , но част от нея тогава реши да се премести от Малко Търново в новосъздаденото сдружение ,,Папия,, , като нас 23мата не ни е уведомявала за намерението.Председателят ги приема, като не се интересува къде са другите 23ма.Офф за кой ли път май се повтарям , но дано Асене ти е станало ясно. :mail1:

Edited by traper2504
  • 1 month later...

Бат Сахо, тия да не са твоите хора, дето откраднаха ловото поле на варварци:

Днес 6 февруари 2016 г. екип от горски инспектори при Регионална дирекция по горите - Бургас, заловиха петима ловци в землището на село Варвара, община Царево, с две убити и разфасовани диви свине. Това съобщи преди минути инж. Венелин Радков, директор на РДГ – Бургас, който предостави и снимка.

Ето какво още написа инж. Радков:

РУ на МВР, Царево, изпраща моментално екип за задържане на бракониерите. Заведено е бързо досъдебно производство. Конфискуваното месо е предадено в хладилна камера на съседно ловно стопанство. Съставени са актове за установено административно нарушение, конфискувано е оръжие и боеприпаси. Интересен е съставът на групата задържани. Поздравления за бързите и адекватни действия на служителите по горите при РДГ - Бургас.

Днес 6 февруари 2016 г. екип от горски инспектори при Регионална дирекция по горите - Бургас, заловиха петима ловци в землището на село Варвара, община Царево, с две убити и разфасовани диви свине. Това съобщи преди минути инж. Венелин Радков, директор на РДГ – Бургас, който предостави и снимка.

РУ на МВР, Царево, изпраща моментално екип за задържане на бракониерите. Заведено е бързо досъдебно производство. Конфискуваното месо е предадено в хладилна камера на съседно ловно стопанство. Съставени са актове за установено административно нарушение, конфискувано е оръжие и боеприпаси. Интересен е съставът на групата задържани. Поздравления за бързите и адекватни действия на служителите по горите при РДГ - Бургас.

burgasdream.com

Статията е от конкурентен форум, към който не мога да пусна връзка (поне преди не можеше).

Като са принципни и поддържащи законността защо започнаха процедура по прикриването на деянието???

Сахо, Сахо защитаваш хора, дето ти серат на главата!

Митьо ето го и сайта на новината за нашето землище

http://burgasdream.com/index.php/tema/12986-parvo-v-burgasdream-com-hvanaha-brakonieri-zastrelyali-2-divi-svine

, което сдруж.Папия гр.Царево ни отмъкна , като преди това най безцеремонно председателя му д-р Младен Бъчваров ни изключи.

Сега ние зор заман членуваме на майната си , а те тук по частните ни земи са омбашии.Ако има господ той си знае работата.....................

Edited by traper2504
  • 1 month later...

Бат Сахо, тия да не са твоите хора, дето откраднаха ловото поле на варварци:

burgasdream.com

Статията е от конкурентен форум, към който не мога да пусна връзка (поне преди не можеше).

Като са принципни и поддържащи законността защо започнаха процедура по прикриването на деянието???

Сахо, Сахо защитаваш хора, дето ти серат на главата!

Дреме му на щуцера на batsaak...........

Edited by traper2504