Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Здравейте, ако има някой, който го е виждал, притежава/л, или стрелял, е повече от поканен да пише. Тъй като в сайта пише само плюсовете на това оръжие, моля пишете какви са и недостатъците. Също така, ако може да ми кажете, защо в сайта http://guns.bg/products/?action=productsList, този с удължената цев е по-евтин, а другия със 100 лв. по-евтин? Не трябва ли да е обратното?! Умолявам ви, напишете мнения и съвет, дали е добър за лов и т.н. :)

Ето, кои модели съм си харесал:MosTB-detail-hero.jpgMos-Des_Dig-detail-hero.jpgMos-FDE-TB-detail-Hero.jpgMos-OD-TB-detail-hero.jpg

Има ли някаква разлика в качеството и материала или само в оцветяването? Благодаря, предварително!

Стрелял съм доста с москитото на един познат ,но да ти кажа ,оръжието далеч не е толкова хубаво колкото се слави!

Стреля добре само с определени марки патрони(естествено от скъпите) Нуждае се от чистене след едва 150-175 изстрела.Точността ,на 25м не е перфектна(един пич с МАРГО има много по-добри постижения).

Моето мнение , е че един Ругер ще ти свърши по-добра работа или дори валтер.Ако пък имаш ЧЗ или Глок може да си намериш само 22LR за 300-500лв.

Разбира се това мнение е изградено само от опита ми с това москито.Ако търсиш "готино" оръжие може да се насочиш и към ISSC .Все пак обиколи магазините и виж какво имат. Успех (Револверчетата също са хубави и евтини, надеждни).

Edited by xaxaredbul

Стрелял съм доста с москитото на един познат ,но да ти кажа ,оръжието далеч не е толкова хубаво колкото се слави!

Стреля добре само с определени марки патрони(естествено от скъпите) Нуждае се от чистене след едва 150-175 изстрела.Точността ,на 25м не е перфектна(един пич с МАРГО има много по-добри постижения).

Моето мнение , е че един Ругер ще ти свърши по-добра работа или дори валтер.Ако пък имаш ЧЗ или Глок може да си намериш само 22LR за 300-500лв.

Разбира се това мнение е изградено само от опита ми с това москито.Ако търсиш "готино" оръжие може да се насочиш и към ISSC .Все пак обиколи магазините и виж какво имат. Успех (Револверчетата също са хубави и евтини, надеждни).

Мерси, все пак съм на 15 и не мисля скоро да си взимам (май чак на 21 може), но ако навия баща ми, ще е супер. Видях, че е и Сингъл и Дабъл екшън и това също ми хареса. Обаче като гледах клипчета в youtube-а нещо като че ли на всички им засичаше. Не съм сигурен. Ако проявиш желание можеш да провериш

. Нещо или засече първия път или не беше заредил. Много ми харесва и визията и по начина по който стреля. Просто ми приляга в ръката перфектно.
  • 2 weeks later...

хубав удобен но си избира патроните

заклучването му е скапано

но за тези пари толкова

до 20 м е добре

беретата е много по добра

• 3 weeks later...
  • 2 years later...

Мерси, все пак съм на 15 и не мисля скоро да си взимам (май чак на 21 може), но ако навия баща ми, ще е супер. Видях, че е и Сингъл и Дабъл екшън и това също ми хареса. Обаче като гледах клипчета в youtube-а нещо като че ли на всички им засичаше. Не съм сигурен. Ако проявиш желание можеш да провериш

. Нещо или засече първия път или не беше заредил. Много ми харесва и визията и по начина по който стреля. Просто ми приляга в ръката перфектно.

Патроните, с които стреля човека не са от най-добрите да полуавтоматично оръжие. Пробвал съм същите с друг пистолет - също засича. Самите патрони са много омазани с парафин или там с каквото ги мажат, отделно са с леко плосък връх и дупка. Ако с пистолет се стреля с обикновени 22 лр със заоблен връх, не би трябвало да има проблем.

Зига е много хубав,но трябва да се ползва само с патрони 22lr pistol,с всичко останало рискуваш да го повредиш или да имаш лоши резултати в стрелбата.Същото важи и за Валтера P22.