Jump to content

Новата придобивка патрол 2.8TD Y60 GR

pakito
 Share

Recommended Posts

Да се похваля с новата придобивка,очакваме много работа кърпене,обслужване и лифт.

Дайте и някоя ваша идея :eusa_think:

post-43260-0-62806600-1323034196_thumb.jpg

Edited by pakito

Лифт не ти трябва, слагай едни хубави гумета и си ти. Внимавай много да не я прегрееш, че има склонност към пукане на главата.

Колеги,мерси много за пожеланията да ви се връщат тъпкано.Очквам с патрола слука и много КАЛ. :tank:

Честити и да ти е на кадем! Да го пълниш с дивею и добри причтели. Пиши на SARO от форума да ти даде идея за лифта.

Колеги,мерси много за пожеланията да ви се връщат тъпкано.Очквам с патрола слука и много КАЛ. :tank:

Честито колега избора ти е добър,за слука,дай боже да имаш пожелавам ти я от сърце,за калта гарантирана тие. :tank:

Честито ....сменяй гумите според сезона и предназначението, при нащо хоби всевсезони гуми няма...има само трактор който те вади от глупавата представа че можеш да минеш през места които другите избягват.

С джипката взех отделно 4 почти чисто нови гуми10R15,мисля че за във гората няма да са най доброто решение ама ще ги пробвам ,

ако не съм се спрел на kumho kl71

4114120h.jpg

С джипката взех отделно 4 почти чисто нови гуми10R15,мисля че за във гората няма да са най доброто решение ама ще ги пробвам ,

ако не съм се спрел на kumho kl71

4114120h.jpg

Кумхото - КЛ71, наистина са добри. Тествано!

Успех

• 4 weeks later...

Да се похваля с новата придобивка,очакваме много работа кърпене,обслужване и лифт.

Дайте и някоя ваша идея :eusa_think:

post-43260-0-62806600-1323034196_thumb.jpg

честито колега много слука и безаварийно каране. имам у 61 окачването е същото и си заслужава тествах го в снега, а гумите мини на 33/10,5/15 при лифт става невероятно проходим. може и лебедка да му сложиш да дърпаш прасчовците от баирите. ако имаш питания за нисана пиши на лични. и смени маслата, не пести от това. успехи

Мой приятел си поръча някои неща отhttp://www.jimnybits.co.uk/shop/trail-master-lift-kits/nissan/patrol-gr-y60-87-97-/cat_41.html и сега по съвсем друг начин изглежда и стъпва Патрола,а пък и с едни добри гуми,не ми се мисли...

Мой приятел си поръча някои неща отhttp://www.jimnybits...97-/cat_41.html и сега по съвсем друг начин изглежда и стъпва Патрола,а пък и с едни добри гуми,не ми се мисли...

Ееееее,знам ги арни са ама 2 бона не ми се дават за сега тествах го из гората и за сега ме устройва ама ще го тунинговам по нататък

• 9 months later...

колега да ти е 4истита новата придобивка ама ако го надигнеш ще стане голям звяр и едни гуми с по едьр грайфер и една лебедка пожелавам ти много слука

колега да ти е 4истита новата придобивка ама ако го надигнеш ще стане голям звяр и едни гуми с по едьр грайфер и една лебедка пожелавам ти много слука

Направих я тази гимнастика лятото ново окачване +6см нови гуми 33ки интеркулер и много други подобрения.Ето какво се получи

п.п.Продавам го,решил съм да си купя карабинка с 2 сменяеми цеви сещаш се марката

5361620B.jpg

5361624Z.jpg

5297375r.jpg

5361641M.jpg

5361652T.jpg

Пробвай се, дай цена и другото, като за обява. То с колите ич не въри, а ма с кое ли пък върви. Народа остана без пари иде гладна зима. Ако можеш спасявай се по италянско докато минат изборите.

За цена съм го пуснал в мобиле на 12,500лв. ако има някой серозен купувач на место може и да се спазариме на по различна цена щото е уникална кола и всичко съм му направил на ниво като за мен съм си го правил.Сега се получи колем камион а го ползвам малко и няма смисъл затова реших като го продам да си взема 1 блазер с 2 цеви в различни калибри и 2 оптики и да се мирясам :AR15firing: :AR15firing: :AR15firing:

п.п Италията ми омръзна доста годинки ги навъртях все гледам към България особенно когато е сезона полудявам тука

Edited by pakito

За цена съм го пуснал в мобиле на 12,500лв. ако има някой серозен купувач на место може и да се спазариме на по различна цена щото е уникална кола и всичко съм му направил на ниво като за мен съм си го правил.Сега се получи колем камион а го ползвам малко и няма смисъл затова реших като го продам да си взема 1 блазер с 2 цеви в различни калибри и 2 оптики и да се мирясам :AR15firing: :AR15firing: :AR15firing:

п.п Италията ми омръзна доста годинки ги навъртях все гледам към България особенно когато е сезона полудявам тука

Колега наслука.Не съм ти душманин,дано го продадеш от раз.Но тая цена дет е заби- с гаража ли го даваш джипа :buba: .За тоя дъртанян ,квот и си му сложил си е само твой.Не ме се сърди,извинявай ако съм те засегнал,но за тея пари има в пъти по нагоре годинки от твоя.Пак извинявай :hidden-23:

Колега наслука.Не съм ти душманин,дано го продадеш от раз.Но тая цена дет е заби- с гаража ли го даваш джипа :buba: .За тоя дъртанян ,квот и си му сложил си е само твой.Не ме се сърди,извинявай ако съм те засегнал,но за тея пари има в пъти по нагоре годинки от твоя.Пак извинявай :hidden-23:

Наслука и на теб.Колега не ти се сърдя че го коментираш даже напротив.Този джип хич не е дъртанян а е само 1 доказъл се джип.Може да поразпиташ някой който го притежава да ти обясни за какво иде реч.Само ще те попитам кой патрол струва по малко с климатик че не ги виждам.

1.Занимавам се с внос на коли повече от 10г. а с джипки от 2 пъти повече че и повече имаме газ 69 от 1980г. след това 469.паджеро,витара,галопер и сега този.

2.Тоя джип е внос от Италия и е без ръжда,което е голям плюс.

3.В Италия е отремонтиран двигатела и е с чисто нова глава,тези с отстранения недостатък дето ги пукаха ,главата струва около 1500 лв

4.Обслужен е напълно ама всичко,което се връзва около 2000 лв че и отгоре.

5.Новите амортисиори и гуми струват 3000 лв.

6.Интерколер,седалки,аларма,затъмняване на стъкла са около 600лв.

Дефакто са похарчени над 7000лв за всичко при положение че мойта цена не е окончателна.Намери ми патрол в оригиналния вид на 90000км за около 3500/4000лв БЕЗ РЪДЖДА имам възможността да ти купя неограничен брой.

Този джип има и друго предимство и то е че,който си го купи няма какво да прави по него а само да се радва на силата му и да премине напред там кадето другите се връщат назад.Цялата подготовка отнема месеци така че наслука и да ме поканиш на 1 лов пък после ще си кажеш мнението дали не си заслужава парите. :bira:

Edited by pakito

Колега ако толкова те интересуват колите от тая марка в МотоПфое Младост имаше един в секънхенда 2001или2003г ,купен от тук ,първи и единствен собственик/техен колега/ със всички екстри ,къса база за 10 бинки.Проверен и т.н.Мисля че 3.0 беше или нещо такова. Може още да седи Обади им се ако имаш интерес.

Колега ако толкова те интересуват колите от тая марка в МотоПфое Младост имаше един в секънхенда 2001или2003г ,купен от тук ,първи и единствен собственик/техен колега/ със всички екстри ,къса база за 10 бинки.Проверен и т.н.Мисля че 3.0 беше или нещо такова. Може още да седи Обади им се ако имаш интерес.

Гари имам интерес ама ако е на 3000/4000 лева не на 10 000 както се изказах към колегата,всеки малко по вещ на тази тема знае как се обслужва патрол и с колко а този като го обурудваш да здобие вид нещо като моя ще отскочи още толкова а цените съм ги написал в предишния ми пост. :bira: