Jump to content

Recommended Posts

Колеги нека тук пишем за работата ни.Все пак си мисля ,че по всяко време може да си свършим някаква работа.

И така аз съм в строителния бранш-топлоизолаций,В и К,ел,сухо строителство,кофражна техника и скелета под наем.Управител съм на

Мултистрой еоод и съм насреща с идеи и помощ

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Събирач на пари....събирам и после харча за лов

Колеги нека тук пишем за работата ни.Все пак си мисля ,че по всяко време може да си свършим някаква работа. И така аз съм в строителния бранш-топлоизолаций,В и К,ел,сухо строителство,кофражна техни

Ел.техник съм в концлагера лукойл-нефтохим.Но ми стана интересен поста ти.Някак си не се срамувате,а масово отговаряте уклончевото -държавен служител.Не мисля,че е срамно да си ченге.Използвам думата

Posted Images

Ветеринарен лекар съм, работя в Агенцията по храните. Ако мога да помогна на някого със съвет насреща съм.

Аз съм оперен певец

Ако мога с нещо да помогна няма да откажа

Наборе да беше я пуснал темата някой месец по-рано да ти кажа какво работя,но сега само ловувам щото съм безработен.

Инак се занимавах с разнос на алкохолни напитки.

Юрист съм. С юридически съвет мога да помагам. Работя като юрисконсулт в две от най-големите публични дружества.

Занимавам се със земеделие, пшеница, слънчоглед, рапица, и ходя по стачки.

Инженер по земеделска техника и технологии. В момента работя като сервизен специалист във фирмата вносител на CLAAS за България.

Поздрави и Наслука

Edited by dimo_rusev

Държавен служител .

Хубаво е и държавните служители да споделите в кой сектор сте ,че не се знае кой къде ще закъса.Иначе аз се занимавам с цялостен ремонт и монтаж на авто климатици и компресорите за тях и всичките и резервни части.Преди това се занимавах и с битова климатизация. Фирмата си е моя и аз съм си шеф,започнах сам без да съм работил в подобна фирма,и за съвети и консултации съм насреща. Весело посрещане на Новата Година и дано тя ви донесе ЗДРАВЕ и някой лев в повече ( вие ще му намерите място ) и най вече Наслука ,че аз в 5,00ч. тръгвам пак НА ЛОВ.

post-951-0-74755200-1325274018_thumb.jpg

Хубаво е и държавните служители да споделите в кой сектор сте ,че не се знае кой къде ще закъса.Иначе аз се занимавам с цялостен ремонт и монтаж на авто климатици и компресорите за тях и всичките и резервни части.Преди това се занимавах и с битова климатизация. Фирмата си е моя и аз съм си шеф,започнах сам без да съм работил в подобна фирма,и за съвети и консултации съм насреща. Весело посрещане на Новата Година и дано тя ви донесе ЗДРАВЕ и някой лев в повече ( вие ще му намерите място ) и най вече Наслука ,че аз в 5,00ч. тръгвам пак НА ЛОВ.

Професионалният ми празник е на 05.юли ............ и не се срамувам от това.... , та така !

Срамна работа няма колеги,срамно е когато не си човек с колегите и кога се гавриш с дивеча. Сам чиляк само за тоалетната,а след време и за там требе помощ,та там мое има малко срам....ма нейси.

Занимавам се с автомобили ,или по точно диагностика и регулиране на преден и заден мост на автомобил и ремонти по ходовата част . :cap:

Безработен от една година . :girl_cray2: Пенсионер от ТЕЛК . :buba:

Търговия на едро и дребно с учебници и художествена литература И ходя на лов

От 30 и кусур години се занимавам с международен транспорт,от двете страни на барикадата-------последно като шофьор......

В момента без работа....От Русе съм,ако мога с нещо да помогна на колеги ловци и шофьори,тел.0882796464 Красимир.

Специализирана климатизация на сървъри и тем подобни помещения и битови климатици за приятели само!

Аз също се занимавам със земеделие, само зърнопроизводство и само рапица, пшеница, слънчоглед и доста царевица.

Както и в ловът-пъдпъдък,бекас,фазан, патица и по-малко бекас и яребица.И то май-повече заради кучетата, както и да се

избяга от ежедневния стрес!? Иначе от пролет до есен съм по полетата-професионално и съм наясно какъв дивеч има и

имаше....