Jump to content

Recommended Posts

Aз лично не харесвам автоматите, но ако все пак някой ден реша да си взема автомат, то ще е някой Браунинг, не Бенели.

Доста отговорно изказване колега.Да беше споменал някой реномиран английски или екзотичен австрийски производител,бих се съгласил.Ма за масовата и достъпна Beretta...

Колега ти май не си държал Beretta(Beretta),а колкото до реномираните не съм съгласен с теб че скъпото е хубаво.И не знам какво и е масовото на Beretta. Edited by gigo

За мен има два вида хора: Такива които искат да имат Beretta и такива които имат Beretta.Здраве на всички

Коментарът ми беше за това отгоре,не за качеството на марката.Масова е защото я е имало в повечето оръжейни магазини в България и по света,където моя милост е бил.А е достъпна защото цена от 3-4000лв. за пушка много от колегите са давали,и то нееднократно.

И още нещо,по повод снимката,за солидност и качество на една марка се съди по евтините и масови модели,не по скъпите.Поздрави.

Коментарът ми беше за това отгоре,не за качеството на марката.Масова е защото я е имало в повечето оръжейни магазини в България и по света,където моя милост е бил.А е достъпна защото цена от 3-4000лв. за пушка много от колегите са давали,и то нееднократно.

И още нещо,по повод снимката,за солидност и качество на една марка се съди по евтините и масови модели,не по скъпите.Поздрави.

Съжалявам ,че ти убягва иронията в поста ми.Това че я е имало по време оно не ти ли говори нещо.Още повече че разликата в практиката и името на двете е има няма 400 години.А и ако ти даваш по 3-4000 лв за пушка си е твой проблем(влече те екзотиката).Дай да разнищим темата.Да видим с какво е допринесла едната и какво другата марка.Какви са предимствата и недостатъците на едната и другата.А колкото до това кой какво е имал и държал и ползвал,не смей да съдиш защото съм сигурен,че надали си държал,ползвал и виждал(на живо) това до което съм се докопвал аз.Здраве Edited by gigo

Ще представлява ли проблем да изброиш някое и друго атрактивно предложение на цената на берета?

Имах предвид конкретно модела Оникс Про... Тази "изрисувана" дървения ми седи изкуственна...

Аз бих си избрал друг модел 686 беретка... Фабарм-а също е хубава ловна пушка с цена малко по-ниска от Берета...

Съжалявам ,че ти убягва иронията в поста ми.Това че я е имало по време оно не ти ли говори нещо.Още повече че разликата в практиката и името на двете е има няма 400 години.А и ако ти даваш по 3-4000 лв за пушка си е твой проблем(влече те екзотиката).Дай да разнищим темата.Да видим с какво е допринесла едната и какво другата марка.Какви са предимствата и недостатъците на едната и другата.А колкото до това кой какво е имал и държал и ползвал,не смей да съдиш защото съм сигурен,че надали си държал,ползвал и виждал(на живо) това до което съм се докопвал аз.Здраве

Излишно се палиш,още повече че си човек,който ползва иронията.Аз отношение по питането на създателя на темата(Beretta vs. Verney-Carron) не съм взимал.А ако те дърпа да споделиш какво си пипал/ползвал създай си една нова тема и се развихри.Аз такива претенции нямам :buba: .Поздрави.

PS За едно нещо ме убеди:По критерият има/няма Беретка ловците се делят на 2 категории.Такива,дето имат и такива дет нямат :D.

PS2 Спирам със спама.

Edited by miko

Излишно се палиш,още повече че си човек,който ползва иронията.Аз отношение по питането на създателя на темата(Beretta vs. Verney-Carron) не съм взимал.А ако те дърпа да споделиш какво си пипал/ползвал създай си една нова тема и се развихри.Аз такива претенции нямам :buba: .Поздрави.

PS За едно нещо ме убеди:По критерият има/няма Беретка ловците се делят на 2 категории.Такива,дето имат и такива дет нямат :D.

PS2 Спирам със спама.

Радвам се че стигнахме до консенсус :hi: .Аз черпя :bira:

Беретата си е Берета-изпипана работа. Не е нещо си ,произведено някъде по подобие на Берета ,Браунинг,или Мозберг ,да речеме..Но трябва да призная ,че и другите марки целят,и убиват.//СВОБОДА и КЕФ цена нямат//