Jump to content

Няколко истини за лова на диви свине

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

НЯКОЛКО ИСТИНИ ЗА ЛОВА НА ДИВИ СВИНЕ (Бел. на автора: Авторът не иска на всяка цена, да ангажира колегите с позицията си, поради което предварително се извинява на всеки, чието мнение не

Евала за труда Лъчо!!! Нямах намерение да пиша.Просто гласувавах с един плюс / повече не може /, но поглеждайки репутацията видях, че един потребител е гласувал с минус,та не се сдържах.Голяма работа

Довечера ще го коландрисвам...!!!Но той не е виновен, просто го нахендриха в ситуация от която нямаше как да се отвърне - е някои си направиха рекламата и излъскаха имиджа за негова сметка...?!?! Яд

Posted Images

Евала за труда Лъчо!!!

Нямах намерение да пиша.Просто гласувавах с един плюс / повече не може /, но поглеждайки репутацията видях, че един потребител е гласувал с минус,та не се сдържах.Голяма работа сме това българите.

Ей, аз не видях, че има и "минуст" иначе щях да му го прасна веднага, ама бях гласУвал вече с "плюст"...!!!

Нищо, утре ще му го прасна на масата, да е жив и здрав...!!!

Требва да се чете отвреме на време.Постарал се е колегата, качил е..евала.Колкото до минуса в поста му...надявам се да е било неволно.Допускам,че има хора,които незнаят за какво служат червените и зелени сектори..иначе не му прави чест.

Edited by nqkoiotnqkade

Колегата Христо Христев е сложил минус вместо плюс и ме помоли за корекция :) та моя плюс идва в компенсация - жалко че немога да сложа два за чудната тема !!!

Евала Лъчо , постарал си се да обясниш подробно за този емоционален лов :mail1: , вярвам че всеки който го прочете може да научи (или да си припомни) нещо за тактиката по надхитрянето на тези интелигентни животни :drinks:

Пише,пише . Г-н. Воденичаров е ловец с много опит и с много знания , а пък как пише ... сами виждате ! :hi:

Edited by Емил Радев

Само,това за разполагане на пусиите винаги срещу вятъра е малко,вятър-работа....но-нейсе!

Адмирации за трудът.

Има доста интересни и поучителни работи в статиите.....стига да иска някой да се учи.....

Само адмирации към Лъчо!!! Тази, бих казал, научна публикация може да я сравня за себе си сигурно с 10-20 години съзнателно ходене на лов за диви свине.

Edited by don_stefano

Това е доста труд,но и доста полезно.Евала колега :icon_thumright:

Благодарско на Лъчо. Трудът си е труд. Натрупал собствен опит и оформил материал, което си и съобщава още в началото, написал го и го приложил на нашето внимание във форума.

Четивото е много полезно и от него научих нови неща. Потвърдиха се и мои лични наблюдения и изводи, направени в през собствената ми практика. Поздравления!

Edited by JOR8

Абе, тоя май преписва от разни стари броеве на списания, удрЕтЕ му минуси бре...!!!!

Абе че и глей как увлекателно "преписва", аз го чакам една книжка цяла да "препише" ама са мотае нещо, да земиш да го подсетиш като се видите, че не ми са чака още дълго :girl_cray2:

Абе че и глей как увлекателно "преписва", аз го чакам една книжка цяла да "препише" ама са мотае нещо, да земиш да го подсетиш като се видите, че не ми са чака още дълго :girl_cray2:

Довечера ще го коландрисвам...!!!

Но той не е виновен, просто го нахендриха в ситуация от която нямаше как да се отвърне - е някои си направиха рекламата и излъскаха имиджа за негова сметка...?!?!

Яд ме е само, че ако бях заделял парите дето остават, като оправим сметката на сбирките, щеше да сме го издали отдавна...!!!! :umnik2:

Браво бате Рачо,много поучително и полезно за всички,който обичат и практикуват този вид лов.Та всеки,който поне малко запомни основните правила,които си написал,няма да има инциденти.....Въй,бе то и дивеч няма да остане...Още един път БРАВО и адмирации за положения труд.....

Довечера ще го коландрисвам...!!!

Но той не е виновен, просто го нахендриха в ситуация от която нямаше как да се отвърне - е някои си направиха рекламата и излъскаха имиджа за негова сметка...?!?!

Яд ме е само, че ако бях заделял парите дето остават, като оправим сметката на сбирките, щеше да сме го издали отдавна...!!!! :umnik2:

И то 2 пъти :)

Пак ли ?

Браво на колегата за материала, а сега дано има повече читатели и да вземат да запомнят някои основни положения и да разберат че лова на дива свиня не е само пълна торбичка с месо ,а '' болест '' за много от нас.

А относно написаното от колегата ,ми да вземе да напише един наръчник за начинаещи и не толкова начинаещи ловци-това е само предложение понеже виждам че му се оттдава писането.

Колега, благодаря за тази статия! Уникален учебник за много ловци! Дано повече от нас да го прочетат!

Наслука на всички!

Е ! за такива статии като тази, хората търсят и посещават форумите. Поклон колега за труда, дано го ползваме.

И аз мисля, че едно прочитане стига да се замислим върху някои грешки, които допускаме по време на лов.

Адмирации и от мен.