Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

socialnia

BROWNING BAR LONGTRAC - Цени и Модели?

Здравей уважаем форум,

Искам да се информирам доколкото е възможно относно предстояща покупка на посочената в заглавието от мен пушка.

В кои магазини в гр. София има налични такива пушки, и кои търговци разполагат с богата моделна гама?

София я познавам добре, но освен Вип незнам други адреси (виждам в нета различни магазини, но кой какво предлага реално)

Аз живея във Велико Търново област и при нас такава пушка (модел BAR LONGTRAC ECLIPSE GOLD 30-06) струва 2450лв. При нас няма много магазини които продават тази фирма (3 мисля са общо за града като в един има представен броунинг) и не мога да добия реална представа за някаква средна цена. Различните модели са на различни цени - това е ясно, и за това искам да пазаря от магазин с разнообразна като модели наличност, за да видя кой ще ми допадне.Аз смятам, че в Търново малко надуват цените та за това се допитвам. То е ясно, че каквато и да е цената ще се купува, ама нали съм си българче да не се мина :) Официалния вносител поддържа ли магазин за продажба на дребно или са само офис? Да чакам ли до изложението в Интер Експо - как смятате?

Благодаря предварително, и дано не Ви обърквам с хаотичните си въпроси.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До откриването на ловния сезон има много време.Така че според мен може да илезе нещо ново, чакане му е маиката като на пусия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди и в началото на сезон, не се купува ..... тогава цените са най - високи !

Купува се сега и някъде до края на март .... !

Поне тази закономерност, съм забелязал по западните електронни магазини !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора на въпроса ти е при официалния дилър http://www.browningint.com/dealer/voir.php?pays=findadbul.html , но да знаеш , че някой път вътрешно магазините си бартеросват стоки , оправят задължения помежду си от изтеклия сезон и като едното нищо може да ти "отвържат" някое пушле - въпрос на късмет за да речем - 300 лева по-малко. Аз лично не харесвам специално този броунинг - предпочитам H&K slb2000 в 30-06 и е за около 2000 лв. , но е въпрос на предпочитания....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей уважаем форум,

Искам да се информирам доколкото е възможно относно предстояща покупка на посочената в заглавието от мен пушка.

В кои магазини в гр. София има налични такива пушки, и кои търговци разполагат с богата моделна гама?

София я познавам добре, но освен Вип незнам други адреси (виждам в нета различни магазини, но кой какво предлага реално)

Аз живея във Велико Търново област и при нас такава пушка (модел BAR LONGTRAC ECLIPSE GOLD 30-06) струва 2450лв. При нас няма много магазини които продават тази фирма (3 мисля са общо за града като в един има представен броунинг) и не мога да добия реална представа за някаква средна цена. Различните модели са на различни цени - това е ясно, и за това искам да пазаря от магазин с разнообразна като модели наличност, за да видя кой ще ми допадне.Аз смятам, че в Търново малко надуват цените та за това се допитвам. То е ясно, че каквато и да е цената ще се купува, ама нали съм си българче да не се мина :) Официалния вносител поддържа ли магазин за продажба на дребно или са само офис? Да чакам ли до изложението в Интер Експо - как смятате?

и аз така колега чакам да изпадне нещо вече знам какво искам и чекам да видим те тва си е типично у българина се се варди на не се мине и да не настине хахахаххахахах дано да случиш аи успех

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора на въпроса ти е при официалния дилър http://www.browningi...=findadbul.html Аз лично не харесвам специално този броунинг - предпочитам H&K slb2000 в 30-06 и е за около 2000 лв.

Сайта на фирмата производител съм го проучил с подробности. Поназнайвам малко език и съм почерпил информация и от други чуждестранни източници. Лично на мен ми допадат версиите Хънтър на лонг трак. Имам възможност да си закупя оръжие от чужбина, но моя кос-аджия едва ли ще е във възторг от "прищявки" като моята, а именно оформяне на документи за закупуване от чужбина. Тази ще я купя оттук, а по на лято ще си внеса други които вече са наречени за мен. Здраве да е само.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей уважаем форум,

Колега мини през магазина на Веско в Дряново ,пушките ги продава с 150-200лв по-надоло от тази цена , а ако се разберете с него може да ти свали още .Правят им големи отстъпки на търговците и той ще реши колко ще ти отбие.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(модел BAR LONGTRAC ECLIPSE GOLD 30-06) струва 2450лв. Мисля, че тук малко съм се объркал откъм цена/модел! Пак ще проверя кой модел колко беше. Благодаря за мненията досега колеги!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване