Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Отново инцидент с бездомни кучета!

Recommended Posts

Интересно ще ми е мнението на природозащитниците.

Ами ще кажат, че човека е виновен че не е избягал или пък не им е хвърлил една торба пилешки фенери.......................Еееех майкоооууууу :freak:

Са да съсят кучетата за жестокост към хората!!!

Щяло да има масова кастрация...ма те не е*ат хората по улиците,а ги хапят!

Ейййййй много се нервирам като се заговори за помиярите мръсни...ква кастрация бе ваща мама....трябва да се изловят до едно и да се убият...хуманно,не хуманно....все тая е,ако ще и с лопати да ги убиват по улиците!

Тая сган няма място по улиците и полетата!

Edited by profiH'87

Ами ще кажат, че човека е виновен че не е избягал или пък не им е хвърлил една торба пилешки фенери.......................Еееех майкоооууууу :freak:

Точно! Прочетох един коментар, от една недое..на; че сигурно ги е ударил и с това ги е предизвикал! Ебе стрелба и храна за лисици и чакали и др. гадове и пак стрелба!

Тихо и мирно си ги чистя тея гадове, и ще продължавам и за напред да ги разреждам :D

И възникна следния въпрос. Нося си пищоля за самоохрана и ме напада глутница кучета. Вадя го, гръмвам ги и после...... не ми се мисли колко закона съм нарушил и почва да ме боли главата. Та що да правим в такава ситуация?

И възникна следния въпрос. Нося си пищоля за самоохрана и ме напада глутница кучета. Вадя го, гръмвам ги и после...... не ми се мисли колко закона съм нарушил и почва да ме боли главата. Та що да правим в такава ситуация?

Боко и той не знае кво ти отговори :D

Хляб, хляб им давайте............натопен в антифриз................

Природозащитните организации да ги загробват..........

Ами ще предпочета да ме боли главата, отколкото да ме събират у ВМА! Абе туй Вальо е мноо сложен казус да го ева, в една мноо ''уредена държава'' :D

Ами ще предпочета да ме боли главата, отколкото да ме събират у ВМА! Абе туй Вальо е мноо сложен казус да го ева, в една мноо ''уредена държава'' :D

Бе ако са ора се се опраим по стария принцип на всяко законно по едно не такова и повечко да са. Кой ка падне прострелян и подава пищоля на следващия ма с кучетата сложно.Нема ка да му тупиш шишането ,се мирише :lol:

Нещо се разпуснахте модовете една и съща тема и отгоре и от долу. :lol:

Edited by garry

Бе ако са ора се се опраим по стария принцип на всяко законно по едно не такова и повечко да са. Кой ка падне прострелян и подава пищоля на следващия ма с кучетата сложно.Нема ка да му тупиш шишането ,се мирише :lol:

Нещо се разпуснахте модовете една и съща тема и отгоре и от долу. :lol:

Ами моята е от 17.04 ! Гледам има и трета на Иван-алармата! Да гледат бе.................... ;)

Да трие кой иска аз съм отдавна отпуск.......................

Edited by Nanski

Ами моята е от 17.04 ! Гледам има и трета на Иван-алармата! Да гледат бе.................... ;)

Да трие кой иска аз съм отдавна отпуск.......................

Пуснах в 18.47 първата тема в НОВИНИ сбърках нещо в нея взех да го оправя натиснал съм два пъти станаха две теми някой изтри едната в 20ч и нещо

видях че и Стефан модератора ( don - Stefano ) пуснал същата .Мислих че е новина и затова я пуснах там .Няма значение ако трябва е изтрийте просто

бях потресен от случката и седнах и е пуснах темата .

П.П. По темата . Продължавам да се чудя какво още трябва да изядат тези помяри че да се вземат някакви мерки за премахването им от улиците .

Edited by ivan-alarmata

Гледахте ли БТВ новините?????????????

Същата тази глутница е ИЗЯЛА и дете от ромски произход преди време.........................От ЕКО равновесие един мустакат идиот каза,че не е сигурно дали въпросните псета ще бъдат ефтаназирани,защото натиска на природозащитниците бил голям...........................................

Е не, не вярвам на очи и уши

Току що гледам "часът на Милен Цветков" . Един приют за 500 бр. кучета струвал 6 000 000.00 лева, а еднократна обработка на едно куче - 280.00 лева.

В района на София имало 9100 бр. кучета.

Ха смятайте, че не ми е добре математиката.

Edited by shot1

Бе не се ли сещате ако вземем проблема в наши ръце колко народ ше остане без работа па и колко джебове ше се изпразнят. :D

140 млн неустойки за Белене и още няколко десетки милиона за Русия - дребни парета, ми кво ли ако ги изтребим ше ни накаже Burr ксел - с вдигнати ръце до стената :lol:

Живял съм там около осем години. Имах една случка с тези псета като си прострелвах някога една въздушна пушка . Зад всички тези блокове и бетоновия възел има една голяма поляна с разни храсталаци. Отивам там с колата сложих си две мишени и вече се връщам към колата и около 40-50 яко охранени псета тичат на галоп към мене все едно гонят сюрия прасета .Няма да ви обяснавам как съм се качил в колата. Та тогава с все още новия Хатсан 135 6.35 спрях две от колата през прозореца . Преди две години жената роди и обикаляше с количката пред блока . Немога да си представя какво е можело да се случи.

Дано човека се оправи.