Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Допълнение по темата "Що за личност е Васил Терзийски"

Recommended Posts

Росене, с пълното ми уважение към форума-институция "На ЛОВ",

тая тема, или я маЙнете, или я отворете да се пише свободно в нея!

Иначе ми заприличва на тоалетна за ВИП персони, дето ние, простосмъртните

нямаме възможност да сА из'одим.

Ту "отворено", ту "затворено" и току-виж някой са осрал...?!

Никак не е пичовско, да плюваш някой в затворена тема!!!

Присъщо е за обекта в неговия форум - той там си е собственик, редактор, цензор, дописник и всичко останало,

пардон, забравих, ПИАР и главен партньор(медиен, или сексуален не разбрах), но не за нас...!!!

А аз си мислех, че тук има свобода на словото и ако има за какво,

можеш да напсуваш всекиго свободно, а не под сурдинка.

Или само админи и модерасти можете...?!?!;)

Edited by Тони Груев
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Познавам "художника" още от времето когато работеше по идеята да сътвори форума си, събрахме се шепа глупаци и бяхме първата агитка. Регистриран съм като потребител номер 10. Нещата отпочнаха - "чес

този човек е объркан ,господ ще му прости ,но дратхааристите няма да му простят ,прекали пиар ли ,неее този човек прави пиар само на себе си и угодни нему люде за да може да ги използва за по дребни

Росене, с пълното ми уважение към форума-институция "На ЛОВ", тая тема, или я маЙнете, или я отворете да се пише свободно в нея! Иначе ми заприличва на тоалетна за ВИП персони, дето ние, простосмърт

Posted Images

Защо към Росен се обръщаш ? :eusa_think: Пиши на админите на лични, че пак ще стане една...... :opa:

Edited by pogo

Защо към Росен се обръщаш ? :eusa_think: Пиши на админите на лични, че пак ще стане една...... :opa:

Росен, не е ли админ бре...?!?!

Мога и по тел. да го притесня, ама заслужава ли си, според теб...?!

Предпочитам да се "притесняваме" за лов с приятели-ловци, а не за глупости...!!!

Пък и той, като шА са запритесни за в.т. - колкото баба ти за ланската градушка...

Edited by Тони Груев

Росен, не е ли админ бре...?!?!
Мога и по тел. да го притесня, ама заслужава ли си, според теб...?!
Предпочитам да се "притесняваме" за лов с приятели-ловци, а не за глупости...!!!
Пък и той, като шА са запритесни за в.т. - колкото баба ти за ланската градушка...

Здравей Тони, в този форум администраторите сме трима и всеки от нас има равни права. В тази връзка имаме негласно споразумение да не си пречим по между си и да уважаваме решенията на всеки един от нас !

Темата, за която говориш е заключена от Юли и аз се съобразявам с неговото решение, въпреки че може и да не съм съгласен с това... :cap:

Той също си има собствено виждане и позиция по въпроса, което аз уважавам.

Прав си, че нашия форум няма нищо общо с другия, въпреки че болшинството потребители са едни и същи, което може само да ме радва !

Като прочетох какво се пише там в последните дни и как тези гнусни обиди и клевети се толерират и поощряват от администратора се отвратих. То бива подмазвачество и слугинаж, ама и това си има граници !

Срамота !

• 1 month later...

Маалииии, кво голямо прасе е метнал отзад на дръвника..... :o

Туй прасенце му го носела Кума Лиса,

да види к'во е туй диво прасе, щот' е виждал само на картинка,

ама той я убил, понеже я помислил за чакал, който го напада...!!! :ksshunter1fe:

На мен ми е по-интересно пълнителя на Хавтомата за колко патрона е...?!?!

Не съм предполагал, че Роберт ще тръгне така да се излага с тоя, на лов, че и в списанието?!

Вярно, отишъл на друго чакало...?!

Ама сигурно си е взел процента човека, к'во да правиш, леб требе се яде...!?

Ша ма извинява, че е на сафари в Африка, пък аз го дудна...

Edited by Тони Груев

Не знам , дали на някой му направи впечатление, но ...

1- всичко, което е представено в клипа в Ю-туб е абсолютен фалш - мое мнение

2- "Големия ловец" - Главен герой в темата не може да разпознае кое е лисица и кое чакал !!! - странна работа :

Субтитрите:

-Чакала, който ударихме, не знам, дали забелязахте, но той носеше дивеч в устата си ...

...

- Отиваме да видим чакала ...

-А!!! То лисица било??? - ЛИСИЦА! - в главата се целих - в главата и изстрела е точно там!!!

- Бравос!!!

Та питам аз (отговор не требе) - как аджеба БАШ ловеца се цели в главата на Чакала, цели се през оптика, дето требе да види през нея и кариесите туй дет се цели в него ... уличва го точно ТАМ дет се цели (като гледах как му играе "ганкиното" цевта - едва ли ???) - пък то Чакала Кума Лиса излезе???

За себе си имам два възможни отговора:

Отг.1 - Баш ловеца не е стрелял по животното, а е имал дубльор (като в опасните сцени в Хиливууд) - как се казва , "Да се покажем за пред Ората" т.е. списанието ;)

Отг.2 -Баш ловеца не може да разпознае през оптика с 6-кратно увеличение , на разстояние от 130м.!!! кое е лисица и кое Чакал. - в този случай явно толкова толкова си може.

е как да ги разпознае като ги вижда за първи път

2- "Големия ловец" - Главен герой в темата не може да разпознае кое е лисица и кое чакал !!! - странна работа :

Субтитрите:

-Чакала, който ударихме, не знам, дали забелязахте, но той носеше дивеч в устата си ...

...

-А!!! То лисица било??? - ЛИСИЦА! - в главата се целих - в главата и изстрела е точно там!!!

- Бравос!!!

Та питам аз (отговор не требе) - как аджеба БАШ ловеца се цели в главата на Чакала, цели се през оптика, дето требе да види през нея и кариесите туй дет се цели в него ... уличва го точно ТАМ дет се цели (като гледах как му играе "ганкиното" цевта - едва ли ???) - пък то Чакала Кума Лиса излезе???

Отг.1 - Баш ловеца не е стрелял по животното, а е имал дубльор (като в опасните сцени в Хиливууд) - как се казва , "Да се покажем за пред Ората" т.е. списанието ;)

Отг.2 -Баш ловеца не може да разпознае през оптика с 6-кратно увеличение , на разстояние от 130м.!!! кое е лисица и кое Чакал. - в този случай явно толкова толкова си може.

Знаеш ли к'во е от нищо-нещо колега - казва се реклама...?!?!

Тоя, ни от лов разбира, ни от пушки, ни от кучета, ни от реклама, ама е лаком и беден и има хъс...!

И просперира да ти кажа, щото в тая държава последното,

което ще свърши са ахмаците - да са живи и здрави, да му пълнят форумчето и джоба...!!!

Субтитрите:

...

- Бравос!!!

За да ги разпознаеш трябва да ги познаваш.

Субтитрите:

...

- Бравос!!!

Развесели ме с този твой превод на субтитрите от клипа... :rofl:

Майтапа си е майтап, ама поне се радваше искрено на слуката и късмета си. Всички знаем, че е в началото на ловната си кариера и всеки може да сбърка. Никой не се е родил научен и затова не е редно да се присмиваме ! Може да се майтапим, което си в реда на нещата но не трябва да се подиграваме !

Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш.

Важно е да не си повярваш още след първата слука, че си станал голям ловец, че тогава вече оправяне няма :cap:

Фойнев, по-културно бре, к'ви са тия к...и, що ги обиждаш...?! :(

Извадка от речника:

Съществително нарицателно име, женски род, тип 47

1. Обидна дума за жена склонна към развратно поведание и сексуална извратеност.
  2. Безотговорна жена, непостоянна и с променливо поведение, жена която не се съобразява с никакви задължения. Проявява се като личност свободна, разкрепостена и лесно достъпна сексуално при преследване от нея на каквато и да била цел.
  3. (прен.) Безотговорен мъж, непостоянен и с променливо поведение, непочтен, мъж който не се съобразява с никакви задължения и поети ангажименти.

Е ??? - по-добре ли е да го нарече "подлога" ?

Фойнев, по-културно бре, к'ви са тия к...и, що ги обиждаш...?! :(

Бат Тони лошото е когато си лизач,а по лошото е когато си се родил такъв и сто живота да живееш -нямаш оправия.Такъв е наш ловец най велик :lol: и ще върви на по зле :icon_zw[1]:

п.п извинявам се за несдържания си коментар относно амбряжа

Майтапа си е майтап, ама поне се радваше искрено на слуката и късмета си. Всички знаем, че е в началото на ловната си кариера и всеки може да сбърка. Никой не се е родил научен и затова не е редно да се присмиваме ! Може да се майтапим, което си в реда на нещата но не трябва да се подиграваме !

Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш.

Важно е да не си повярваш още след първата слука, че си станал голям ловец, че тогава вече оправяне няма :cap:

Не е превод г-н Генов, просто ги написах да се виждат ... и да се четат ...

Относно "Началото на ловната му кариера" - въросният център на внимание на темата дава вид на "врял и кипял" в ловното дело ... човека ходи на всякакъв лов , дава съвети, СЪДИЯ е на ред изложби и изпити на ЛОВНИ породи ... пък да се учи - тя разликата се учи още в ловния курс ... А той дали го е карал ??? - само си питам :)

"Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш." - е да - ама треба ХОДЕНЕ НА ЛОВ!!! не висене пред компа и "копи - пейст" де що се сети, за да има "оборот" за пред рекламодателите.

Той нека си се радва колкото си иска, ама после да не реве.

Може ли да стреляш по нещо, което не познаваш? Утре и по кучетата ще почне да стреля.Стреля се само по ясно видима цел.

Сега и @катена4о трябва да направи сефте и са първи ловци на Републиката.

Не е превод г-н Генов, просто ги написах да се вижрат ... и да се четат ...

Относно "Началото на ловната му кариера" - въросният център на внимание на темата дава вид на "врял и кипял" в ловното дело ... човека ходи на всякакъв лов , дава съвети, СЪДИЯ е на ред изложби и изпити на ЛОВНИ породи ... пък да се учи - тя разликата се учи още в ловния курс ... А той дали го е карал ??? - само си питам :)

"Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш." - е да - ама треба ХОДЕНЕ НА ЛОВ!!! не висене пред компа и "копи - пейст" де що се сети, за да има "оборот" за пред рекламодателите.

Така е, прав си за всичко, което си написал, но не трябва да се присмиваме и подиграваме с ловната слука. Всички знаят какво е моето отношение към него по точно тези неща, които си споменал в коментара си, но ловът си е лов и слуката и радостта от нея трябва да се оценява. Винаги се радвам на всеки, който е изпитал от това неописуемо опиянение и щастие, наречено ловна слука.

Клипа го гледахме с приятели, когато бяхме на лов в Априлци и още тогава се смяхме заедно на тези думи, но и му се радвахме на слуката като ловци :cap:

П.П. Понеже някой ще се чуди за кой клип говорим, ето

е част от бъдещият филм, който ще се излъчи по weekend-tv.bg.

И Вие сте прав, г-н Генов, но ... "но ловът си е лов и слуката и радостта от нея трябва да се оценява"...

Показах клипа на брат ми ( в къщи той е човекът учил и бачкал като тевлевизионер) - та без да е ловец, без да се интересува от лов, се изказа относно клипа:

-Има много монтаж - не се знае кое след кое е снимано;

- Не се вижда , че точно той е човка, който стреля ( в истинските ловните филми оператора е зад ловеца и в кадър са едновременно и ловеца, и оръжието, и дивеча ...

- Оператора е един, а има кадри на ловеца и на девеча, които са през по-малко от секунда време - как е въртяна камерата и са правени, ако не са дублирани допълнително? ...

Та лова си е лов, но това, което е показано във въпросния клип си е твърде нагласено и правено по няколко пъти, докато се получат "правилните" кадри - т.е. си е чиста проба кинаджийство, което трябва да се хареса на определен кръг юзери и да покаже определена "стока". - Това е лично мое мнение и е напълно възможно да греша.

И Вие сте прав, г-н Генов, но ... "но ловът си е лов и слуката и радостта от нея трябва да се оценява"...

Показах клипа на брат ми ( в къщи той е човекът учил и бачкал като тевлевизионер) - та без да е ловец, без да се интересува от лов, се изказа относно клипа:

- Не се вижда , че точно той е човка, който стреля ( в истинските ловните филми оператора е зад ловеца и в кадър са едновременно и ловеца, и оръжието, и дивеча ...

- Оператора е един, а има кадри на ловеца и на девеча, които са през по-малко от секунда време - как е въртяна камерата и са правени, ако не са дублирани допълнително? ...

Та лова си е лов, но това, което е показано във въпросния клип си е твърде нагласено и правено по няколко пъти, докато се получат "правилните" кадри - т.е. си е чиста проба кинаджийство, което трябва да се хареса на определен кръг юзери и да покаже определена "стока". - Това е лично мое мнение и е напълно възможно да греша.

Отново се съгласявам с това мнение, ще изчакам да изгледам целия филм, като го пуснат и тогава ще коментираме ;)

" Стоката " е ясна нали му е подарък от " ПРАВИЛНАТА " фирма.

...п.п извинявам се за несдържания си коментар относно амбряжа

Фойнев, пак Фносни, мръсни думи използваш - срамота...!!! :punish:

Кажи му долен, ляв педал :acaw: , или съединител на български дагоба ...!

Edited by Тони Груев

П.П. Понеже някой ще се чуди за кой клип говорим, ето

е част от бъдещият филм, който ще се излъчи по weekend-tv.bg.

Никой не се чуди Росене...!

Всичко е постановка и е по-плоска от тия в 'Биг Брадър" даже.

(Да ме прощава Нико за "Хенеси"-то, дето сме изпили заедно)

Чудя се на акъла на тия, които го тиражират тоя дебелогъз, оксиморон на ловец...?!?!

И пак да попитам: - Колко патрона събира пълнителя на "бартерната" пушка и как е по закон...?!?!

ПП За първи път виждам ловен водач, който носи оръжие, освен клиента в България!

Сигурно Роберт им е казал какво представлява и са се застраховали, да не го изяде някоя лисица...?! :eusa_pray:

Edited by Тони Груев

Правите му дружна реклама бе! И дълбоко се съмнявам, че той е дръпнал спусъка, голямо рисуване туй дуло........макар, че припкаше пред който и да беше зад камерата от мерак, кат кога му прострелваха пушката на Лозен! За малко да са наака от кеф :)

Edited by Nanski

Голям смях,аз още миналата седмица го гледах и направо умрях от смях..С просто око се вижда,че е лисица,а камо ли с оптиката и то на 130м. :girl_cray2: ...Но,слуката си е слука...Да попитам,този ловен разводач и той ли за първи път вижда лисица,че и той се учудва за лисицата...Нямам думи.... :wizard: