Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2019
Тони Груев

Допълнение по темата "Що за личност е Васил Терзийски"

Recommended Posts

Росене, с пълното ми уважение към форума-институция "На ЛОВ",

тая тема, или я маЙнете, или я отворете да се пише свободно в нея!

Иначе ми заприличва на тоалетна за ВИП персони, дето ние, простосмъртните

нямаме възможност да сА из'одим.

Ту "отворено", ту "затворено" и току-виж някой са осрал...?!

Никак не е пичовско, да плюваш някой в затворена тема!!!

Присъщо е за обекта в неговия форум - той там си е собственик, редактор, цензор, дописник и всичко останало,

пардон, забравих, ПИАР и главен партньор(медиен, или сексуален не разбрах), но не за нас...!!!

А аз си мислех, че тук има свобода на словото и ако има за какво,

можеш да напсуваш всекиго свободно, а не под сурдинка.

Или само админи и модерасти можете...?!?!;)

Редактирано от Тони Груев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо към Росен се обръщаш ? :eusa_think: Пиши на админите на лични, че пак ще стане една...... :opa:

Редактирано от pogo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо към Росен се обръщаш ? :eusa_think: Пиши на админите на лични, че пак ще стане една...... :opa:

Росен, не е ли админ бре...?!?!

Мога и по тел. да го притесня, ама заслужава ли си, според теб...?!

Предпочитам да се "притесняваме" за лов с приятели-ловци, а не за глупости...!!!

Пък и той, като шА са запритесни за в.т. - колкото баба ти за ланската градушка...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росен, не е ли админ бре...?!?!
Мога и по тел. да го притесня, ама заслужава ли си, според теб...?!
Предпочитам да се "притесняваме" за лов с приятели-ловци, а не за глупости...!!!
Пък и той, като шА са запритесни за в.т. - колкото баба ти за ланската градушка...

Здравей Тони, в този форум администраторите сме трима и всеки от нас има равни права. В тази връзка имаме негласно споразумение да не си пречим по между си и да уважаваме решенията на всеки един от нас !

Темата, за която говориш е заключена от Юли и аз се съобразявам с неговото решение, въпреки че може и да не съм съгласен с това... :cap:

Той също си има собствено виждане и позиция по въпроса, което аз уважавам.

Прав си, че нашия форум няма нищо общо с другия, въпреки че болшинството потребители са едни и същи, което може само да ме радва !

Като прочетох какво се пише там в последните дни и как тези гнусни обиди и клевети се толерират и поощряват от администратора се отвратих. То бива подмазвачество и слугинаж, ама и това си има граници !

Срамота !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маалииии, кво голямо прасе е метнал отзад на дръвника..... :o

Туй прасенце му го носела Кума Лиса,

да види к'во е туй диво прасе, щот' е виждал само на картинка,

ама той я убил, понеже я помислил за чакал, който го напада...!!! :ksshunter1fe:

На мен ми е по-интересно пълнителя на Хавтомата за колко патрона е...?!?!

Не съм предполагал, че Роберт ще тръгне така да се излага с тоя, на лов, че и в списанието?!

Вярно, отишъл на друго чакало...?!

Ама сигурно си е взел процента човека, к'во да правиш, леб требе се яде...!?

Ша ма извинява, че е на сафари в Африка, пък аз го дудна...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам , дали на някой му направи впечатление, но ...

1- всичко, което е представено в клипа в Ю-туб е абсолютен фалш - мое мнение

2- "Големия ловец" - Главен герой в темата не може да разпознае кое е лисица и кое чакал !!! - странна работа :

Субтитрите:

-Чакала, който ударихме, не знам, дали забелязахте, но той носеше дивеч в устата си ...

...

- Отиваме да видим чакала ...

-А!!! То лисица било??? - ЛИСИЦА! - в главата се целих - в главата и изстрела е точно там!!!

- Бравос!!!

Та питам аз (отговор не требе) - как аджеба БАШ ловеца се цели в главата на Чакала, цели се през оптика, дето требе да види през нея и кариесите туй дет се цели в него ... уличва го точно ТАМ дет се цели (като гледах как му играе "ганкиното" цевта - едва ли ???) - пък то Чакала Кума Лиса излезе???

За себе си имам два възможни отговора:

Отг.1 - Баш ловеца не е стрелял по животното, а е имал дубльор (като в опасните сцени в Хиливууд) - как се казва , "Да се покажем за пред Ората" т.е. списанието ;)

Отг.2 -Баш ловеца не може да разпознае през оптика с 6-кратно увеличение , на разстояние от 130м.!!! кое е лисица и кое Чакал. - в този случай явно толкова толкова си може.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как да ги разпознае като ги вижда за първи път

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2- "Големия ловец" - Главен герой в темата не може да разпознае кое е лисица и кое чакал !!! - странна работа :

Субтитрите:

-Чакала, който ударихме, не знам, дали забелязахте, но той носеше дивеч в устата си ...

...

-А!!! То лисица било??? - ЛИСИЦА! - в главата се целих - в главата и изстрела е точно там!!!

- Бравос!!!

Та питам аз (отговор не требе) - как аджеба БАШ ловеца се цели в главата на Чакала, цели се през оптика, дето требе да види през нея и кариесите туй дет се цели в него ... уличва го точно ТАМ дет се цели (като гледах как му играе "ганкиното" цевта - едва ли ???) - пък то Чакала Кума Лиса излезе???

Отг.1 - Баш ловеца не е стрелял по животното, а е имал дубльор (като в опасните сцени в Хиливууд) - как се казва , "Да се покажем за пред Ората" т.е. списанието ;)

Отг.2 -Баш ловеца не може да разпознае през оптика с 6-кратно увеличение , на разстояние от 130м.!!! кое е лисица и кое Чакал. - в този случай явно толкова толкова си може.

Знаеш ли к'во е от нищо-нещо колега - казва се реклама...?!?!

Тоя, ни от лов разбира, ни от пушки, ни от кучета, ни от реклама, ама е лаком и беден и има хъс...!

И просперира да ти кажа, щото в тая държава последното,

което ще свърши са ахмаците - да са живи и здрави, да му пълнят форумчето и джоба...!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субтитрите:

...

- Бравос!!!

За да ги разпознаеш трябва да ги познаваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко си е Васко-..... неземна :ivanov_otiva_na_bal: :ivanov_otiva_na_bal: :xumepa:

Фойнев, по-културно бре, к'ви са тия к...и, що ги обиждаш...?!:( Редактирано от Тони Груев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субтитрите:

...

- Бравос!!!

Развесели ме с този твой превод на субтитрите от клипа... :rofl:

Майтапа си е майтап, ама поне се радваше искрено на слуката и късмета си. Всички знаем, че е в началото на ловната си кариера и всеки може да сбърка. Никой не се е родил научен и затова не е редно да се присмиваме ! Може да се майтапим, което си в реда на нещата но не трябва да се подиграваме !

Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш.

Важно е да не си повярваш още след първата слука, че си станал голям ловец, че тогава вече оправяне няма :cap:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фойнев, по-културно бре, к'ви са тия к...и, що ги обиждаш...?! :(

Извадка от речника:

Съществително нарицателно име, женски род, тип 47

1. Обидна дума за жена склонна към развратно поведание и сексуална извратеност.
  2. Безотговорна жена, непостоянна и с променливо поведение, жена която не се съобразява с никакви задължения. Проявява се като личност свободна, разкрепостена и лесно достъпна сексуално при преследване от нея на каквато и да била цел.
  3. (прен.) Безотговорен мъж, непостоянен и с променливо поведение, непочтен, мъж който не се съобразява с никакви задължения и поети ангажименти.

Е ??? - по-добре ли е да го нарече "подлога" ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фойнев, по-културно бре, к'ви са тия к...и, що ги обиждаш...?! :(

Бат Тони лошото е когато си лизач,а по лошото е когато си се родил такъв и сто живота да живееш -нямаш оправия.Такъв е наш ловец най велик :lol: и ще върви на по зле :icon_zw[1]:

п.п извинявам се за несдържания си коментар относно амбряжа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа си е майтап, ама поне се радваше искрено на слуката и късмета си. Всички знаем, че е в началото на ловната си кариера и всеки може да сбърка. Никой не се е родил научен и затова не е редно да се присмиваме ! Може да се майтапим, което си в реда на нещата но не трябва да се подиграваме !

Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш.

Важно е да не си повярваш още след първата слука, че си станал голям ловец, че тогава вече оправяне няма :cap:

Не е превод г-н Генов, просто ги написах да се виждат ... и да се четат ...

Относно "Началото на ловната му кариера" - въросният център на внимание на темата дава вид на "врял и кипял" в ловното дело ... човека ходи на всякакъв лов , дава съвети, СЪДИЯ е на ред изложби и изпити на ЛОВНИ породи ... пък да се учи - тя разликата се учи още в ловния курс ... А той дали го е карал ??? - само си питам :)

"Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш." - е да - ама треба ХОДЕНЕ НА ЛОВ!!! не висене пред компа и "копи - пейст" де що се сети, за да има "оборот" за пред рекламодателите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той нека си се радва колкото си иска, ама после да не реве.

Може ли да стреляш по нещо, което не познаваш? Утре и по кучетата ще почне да стреля.Стреля се само по ясно видима цел.

Сега и @катена4о трябва да направи сефте и са първи ловци на Републиката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е превод г-н Генов, просто ги написах да се вижрат ... и да се четат ...

Относно "Началото на ловната му кариера" - въросният център на внимание на темата дава вид на "врял и кипял" в ловното дело ... човека ходи на всякакъв лов , дава съвети, СЪДИЯ е на ред изложби и изпити на ЛОВНИ породи ... пък да се учи - тя разликата се учи още в ловния курс ... А той дали го е карал ??? - само си питам :)

"Времето е пред него и ако има желание ще се научи. Колкото повече ходиш на лов, толкова по-добър ставаш, стига да имаш желание ще се научиш." - е да - ама треба ХОДЕНЕ НА ЛОВ!!! не висене пред компа и "копи - пейст" де що се сети, за да има "оборот" за пред рекламодателите.

Така е, прав си за всичко, което си написал, но не трябва да се присмиваме и подиграваме с ловната слука. Всички знаят какво е моето отношение към него по точно тези неща, които си споменал в коментара си, но ловът си е лов и слуката и радостта от нея трябва да се оценява. Винаги се радвам на всеки, който е изпитал от това неописуемо опиянение и щастие, наречено ловна слука.

Клипа го гледахме с приятели, когато бяхме на лов в Априлци и още тогава се смяхме заедно на тези думи, но и му се радвахме на слуката като ловци :cap:

П.П. Понеже някой ще се чуди за кой клип говорим, ето

е част от бъдещият филм, който ще се излъчи по weekend-tv.bg.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Вие сте прав, г-н Генов, но ... "но ловът си е лов и слуката и радостта от нея трябва да се оценява"...

Показах клипа на брат ми ( в къщи той е човекът учил и бачкал като тевлевизионер) - та без да е ловец, без да се интересува от лов, се изказа относно клипа:

-Има много монтаж - не се знае кое след кое е снимано;

- Не се вижда , че точно той е човка, който стреля ( в истинските ловните филми оператора е зад ловеца и в кадър са едновременно и ловеца, и оръжието, и дивеча ...

- Оператора е един, а има кадри на ловеца и на девеча, които са през по-малко от секунда време - как е въртяна камерата и са правени, ако не са дублирани допълнително? ...

Та лова си е лов, но това, което е показано във въпросния клип си е твърде нагласено и правено по няколко пъти, докато се получат "правилните" кадри - т.е. си е чиста проба кинаджийство, което трябва да се хареса на определен кръг юзери и да покаже определена "стока". - Това е лично мое мнение и е напълно възможно да греша.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Вие сте прав, г-н Генов, но ... "но ловът си е лов и слуката и радостта от нея трябва да се оценява"...

Показах клипа на брат ми ( в къщи той е човекът учил и бачкал като тевлевизионер) - та без да е ловец, без да се интересува от лов, се изказа относно клипа:

- Не се вижда , че точно той е човка, който стреля ( в истинските ловните филми оператора е зад ловеца и в кадър са едновременно и ловеца, и оръжието, и дивеча ...

- Оператора е един, а има кадри на ловеца и на девеча, които са през по-малко от секунда време - как е въртяна камерата и са правени, ако не са дублирани допълнително? ...

Та лова си е лов, но това, което е показано във въпросния клип си е твърде нагласено и правено по няколко пъти, докато се получат "правилните" кадри - т.е. си е чиста проба кинаджийство, което трябва да се хареса на определен кръг юзери и да покаже определена "стока". - Това е лично мое мнение и е напълно възможно да греша.

Отново се съгласявам с това мнение, ще изчакам да изгледам целия филм, като го пуснат и тогава ще коментираме ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Стоката " е ясна нали му е подарък от " ПРАВИЛНАТА " фирма.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...п.п извинявам се за несдържания си коментар относно амбряжа

Фойнев, пак Фносни, мръсни думи използваш - срамота...!!! :punish:

Кажи му долен, ляв педал :acaw: , или съединител на български дагоба ...!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Понеже някой ще се чуди за кой клип говорим, ето

е част от бъдещият филм, който ще се излъчи по weekend-tv.bg.

Никой не се чуди Росене...!

Всичко е постановка и е по-плоска от тия в 'Биг Брадър" даже.

(Да ме прощава Нико за "Хенеси"-то, дето сме изпили заедно)

Чудя се на акъла на тия, които го тиражират тоя дебелогъз, оксиморон на ловец...?!?!

И пак да попитам: - Колко патрона събира пълнителя на "бартерната" пушка и как е по закон...?!?!

ПП За първи път виждам ловен водач, който носи оръжие, освен клиента в България!

Сигурно Роберт им е казал какво представлява и са се застраховали, да не го изяде някоя лисица...?! :eusa_pray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правите му дружна реклама бе! И дълбоко се съмнявам, че той е дръпнал спусъка, голямо рисуване туй дуло........макар, че припкаше пред който и да беше зад камерата от мерак, кат кога му прострелваха пушката на Лозен! За малко да са наака от кеф :)

Редактирано от Nanski

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях,аз още миналата седмица го гледах и направо умрях от смях..С просто око се вижда,че е лисица,а камо ли с оптиката и то на 130м. :girl_cray2: ...Но,слуката си е слука...Да попитам,този ловен разводач и той ли за първи път вижда лисица,че и той се учудва за лисицата...Нямам думи.... :wizard:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове