Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Допълнение по темата "Що за личност е Васил Терзийски"

Recommended Posts

......ама нали знаеш Бог дал Бог взел....ще му подарят друго ....само да седи по близо до управителят.....

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Познавам "художника" още от времето когато работеше по идеята да сътвори форума си, събрахме се шепа глупаци и бяхме първата агитка. Регистриран съм като потребител номер 10. Нещата отпочнаха - "чес

този човек е объркан ,господ ще му прости ,но дратхааристите няма да му простят ,прекали пиар ли ,неее този човек прави пиар само на себе си и угодни нему люде за да може да ги използва за по дребни

Росене, с пълното ми уважение към форума-институция "На ЛОВ", тая тема, или я маЙнете, или я отворете да се пише свободно в нея! Иначе ми заприличва на тоалетна за ВИП персони, дето ние, простосмърт

Posted Images

А спрете се вече!Какви ловци сте,какви хора сте?!Не пожелавам на никого да е в положението на Ицо в момента.Всички,които имаме активно ловуващи кучета може да се окажем на негово място.Повярвайте ми хич не е приятно!Не мога да си обясня тази злоба!Жал ми е за вас!

И защо пък злоба бе Емо?.....Просто беше публикувал Васил във Фейса за случилото се и аз се опитах да влезна в сайта за да разбера подробности но не може! Коментирах основно това! Не съм влизал в сайта там от година почти и не знаех че Васил си Баннва хей така! А по повод кучето Казах по горе 'разбирача" защото Какви ли клипове не бяха за новоизлюпените дратаджии та чак и как максимално се обучава на дисциплина! Много просто че е ужасно да изгуби някой работещо куче и няма място за подигравки!

Кои баннат кой не е.....................Доста колеги сами си наложиха бан. :cap: Трудно се участва във форуми, в които вилнеят модератори като Хънтърментий Берия.

:66::sFi_chucks[1]:

Мисля , че тази тема не трябва да съществува ако всички искаме ТОЗИ форум да не е винаги втори .

Там няма тема за Росен ...... Разбирачи и свирачи много но няма тема за одумване .

П.с. Имам регистрация/ там / от 2008 година . Четях всичко наред , просто да съм в час . Оказа се , че когато вляза тук намирам същото обаче без плявата и еднообразните мнения на трима , четирима потребители .

И тук имах стара регистрация но не можах да се намеря :(

• 2 months later...

Преди около 4-5 години реших да се задомя с бретон и търсейки се стигна до регистрацията ми тук и в ***.Отначало редовно преглеждах и двата форума, но с времето някак си започнах все по рядко да посещавам другия.Причини не ми се изтъкват.Тази вечер ровейки из нета се наложи да посетя форума.Влизам в НАЧАЛО, попълвам потреб. име цъкам паролата и съм на линия.Прегледах новините и реших да видя какво става из форума. Кликвайки

върху него ме озадачи, че същия се отвори в нов раздел и аз съм гост.Какви ли не гимнастики правих не можах да си вляза с регистрацията.Та въпроса ми е, възможно ли е да съм блокиран заради непосещение на форума.Не ,че ще си загубя съня ако са ме шунтирали.

Аз също не съм влизал от доста време в въпросният форум колега, но като прочетох поста ти реших да проверя дали имам още регистрация там.. лично моята си е актуална, явно поради друга причина са те шитнали :)

• 1 month later...

Айде ква стана тя.Наш Василий беше ме наказал заради Грозков дясната му ръка за 560 часа без писане.От тогава не съм писал и ред в форума му измислен снощи ми звъни Турито и кво ми казва Маноле изгонен си с Бан завинаги от БГ - ЛОВ.И кво прайм ся на мен ми е през оная работа както казах преди време тук в отговор на Хейтъра - Авджиев.В фейсу ловни групи бол лично членувам в 12 ловни групи,едната от която е моя Ловци кучета и дивеч се зове.Само да кажа че в ловната ми група на ден се пишат два пъти повече коментари от на Василя измисления и умиращ сайт!!!Така е колеги от сайта Васильов се наказва и гони избирателно както казва Никито Неделчев накрая ще си остане само с дясната ръка Грозков което вече от сърце му го желая да си пишат двамцата!!!А и друго пък те двамцата Василя и Грозков нека си мислят че аз няма да влизам само да им чета бисерите лейни днес влезнах само да проверя чрез таблета си какъв е повода да ме изгони но нищо конкретно за това!!! ;)

Edited by Манол Манолов

То се видя кой е Хейтъра.

Ще липсва тръпката в другия форум.

И тука ще се оцапаш ............

Нали ти му остана там да се изповядваш и плачеш на дясната му ръка Ицееееееееееееееееееее Грозковввввввввввв а пък ти казах и преди време за всеки влак си има пътници ти това ли искаш да ме махнат и от тук ти това умееш най добре да дразниш и интриги да създаваш не само Грозков беше причината и ти имаш участие в това да ме махнат от Васильовия форум?Айде изповядай се на някой да те почвам пак и си готов айде лево бре Хейтъре - Завистлив!!!

Вчера гледам пак си се изповядал във Васильовия умиращ сайт давай изповядвай се още колегите да четат кви истини пиша по адрес на Василий и дясната му ръцица Грозков ама него Хънтърмена го оправи колко истини написа по негов адрес и аз мога да го подкрепя .Кво го наказвал Василя него наказва за по 24 или най много 48 часа ха ха ха и то за пет години два или три пъти и не било избирателно наказанието!!!Нямало интереси няма ама тук в На лов в БГ - ЛОВ всичко е интереси при Василя важи поговорката Интереса клати феса!!!Я го запитай що изгони толкова много видни кинолози а други сами си тръгнаха от там заради неговите и на Грозков интересите!!!Те си мислят че така ще прокопсат ама сайта му заминава към дъното и не след дълго въобще няма да го има този измислен и умиращ сайт бг - лов!!!Айде у лево Хейтъре пиши му коментари че умира сайта Васильов!!!А сетих се и друго за двамцата братя Василя и Грозков я ги запитай при колко колеги бяха поканени на лов и след това започваха да ги оплюват чекай ти дам някой пример само Петър Петров в Североизточна България при Хънтърмена в Храбърско при Иво Михайлов край Брезник колеги които нещат и да чуват вече за тях двамцата и още много примери мога ти дам ама ти мож чети провери си сам!!!А Василя и аз го водих по Хайрединско два дни лов даже се хвалеше че толкова пътпъдък никога не е отрепвал колкото там на Хайредин ама вече ни искам да го чувам ни искам да го виждам този интересчия неден!!!Ей на тия ловове участваше интересчията Васил с мен на Хайредин но вече само ще сънува тези полета пълни с пътпъдъци!!!А я и друго го запитай интересчията Васильов навремето като ми се правеше на приятел как не ми даваше да пиша по другите ловни форуми и ми се правеше на сърдит коги пишех по тях сигурен съм и с други колеги така постъпва!!!

post-22969-0-51828600-1458821465_thumb.jpg

post-22969-0-89006700-1458821469_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов
  • 1 month later...

Аз също не съм влизал от доста време в въпросният форум колега, но като прочетох поста ти реших да проверя дали имам още регистрация там.. лично моята си е актуална, явно поради друга причина са те шитнали :)

Идея си нямам.Имам качени 2-3 мои снимки ако не се лъжа с коментар по тях и нищо друго което да подразни или обиди някой от потребителите.

Идея си нямам.Имам качени 2-3 мои снимки ако не се лъжа с коментар по тях и нищо друго което да подразни или обиди някой от потребителите.

Изи не се коси нещо си сгафил затова са те шитнали.При Василя важи само една поговорка Интереса клати феса не му ли играеш по гайдата и айде у Банеру!!!Виж колко свястни колеги ловци и видни кинолози изгони Василя щот не му играят по гайдата!!! ;)

Изи не се коси нещо си сгафил затова са те шитнали.При Василя важи само една поговорка Интереса клати феса не му ли играеш по гайдата и айде у Банеру!!!Виж колко свястни колеги ловци и видни кинолози изгони Василя щот не му играят по гайдата!!! ;)

Аз не се кося,ама елементарното възпитание, поне според мен, изисква като налагаш санкция на някой да го уведомиш за какво аджеба го наказваш.Иначе си е детска градина дай си ми куклите на ти си парцалите.

Edited by izi 1991

Айде Наздраве на Василя и сайтчето му от новия Чардак - Манолов.Все от ловци - кучкари които той изгони а някой си тръгнаха сами от там и не искат да чуват за него вече ха ха ха!!! :drinks:

post-22969-0-79619200-1463405811_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов
  • 1 year later...

Смешника ще го предлагат за Чуен на УС на НЛРС-СЛРБ. Искали да се промени системата!?!?!?! А дано, ама на дали!!! Много болни мозъци и подлизурковци!!!

Преди 13 часа, митьо написа:

Смешника ще го предлагат за Чуен на УС на НЛРС-СЛРБ. Искали да се промени системата!?!?!?! А дано, ама на дали!!! Много болни мозъци и подлизурковци!!!

Ама имали още колеги дето да му се вързват на този интересчия Василя?Та той нищо не рабира от лов и кучета какъв член на управителен съвет ще става ха ха ха смешна история!!!Едно куче не е отгледал и обучил добре че беше Ветренски да му подари едно куче та да се бие по гърдите че има куче от Ветренски!!!

В точка "Разни" Общото събрание на ЛРД Сокол - Сливница единодушно прие и следното решение : 
На предстоящата конференция и отчетно изборно събрание на НЛРС-СЛРБ да бъде предложен за член на новия УС на НЛРС-СЛРБ г-н Васил Терзийски - собственик и администратор на Ловен портал "***"!

Васко честито. ЛРД София-юг също подкрепя теб и инж. Георги Младенов за членове на УС на НЛРС СЛРБ! 

Благодаря за доверието! Ловците от ЛРС Бяла (Русенско) също са издигнали кандидатурата ми за член на УС на НЛРС-СЛРБ.

Ако ги познавате, може да ги светнете за "правилният" им избор. Може и на събранието да се оплюва.

По принцип в БГ не е важно какво можеш, а на кой се гъзнисваш!!!

Edited by митьо
  • 1 month later...

Повече да не сте казали/написали лоша дума за човеку. След самоанализа и самипреценка стигнал до извода, че не заслужава да е в Управителнийо и си оттеглил кандидатурата. А толкова труд и пот изразходва в равитието на ловната кинология и ловното дело. Що часове загуби по изпитните полигони и ловни полета на Студен кладенец ....

• 1 month later...
  • 1 year later...

Говното смени отбора и взе да пее песента, колко хубаво е извън Съюза.

Тоя няма никакво чувство за чест и достойнство!!!