Jump to content

9-ти МАЙ - ДЕН НА ПОБЕДАТА И ДЕН НА ЕВРОПА

Recommended Posts

Ех тия американци добре, че са те. Къде сме без тях, къде ще ше да е света без тях. Путин отдели няколко думи и спомена, за принуса на съюзниците в речта си на 9-ти май.

На нас не ни трябва война тук, сами сме си достатъчни да се погубим.

Тази година Парадът на победата беше по-грандиозен от всякога... Путин демонстрира пред света мощта и непоколебимостта на Русия и посочи верните си съюзници, под претекст че е поканил всички страни които са спомогнали за победата....... а посланието му към янки и натовци беше: елате ме хванете за хуя и си го начукайте в гъза.

Тази година Парадът на победата беше по-грандиозен от всякога... Путин демонстрира пред света мощта и непоколебимостта на Русия и посочи верните си съюзници, под претекст че е поканил всички страни които са спомогнали за победата....... а посланието му към янки и натовци беше: елате ме хванете за хуя и си го начукайте в гъза.

И те кво?

И те кво?

Мълчат като бити педерасти. Пък и кво ли ще кажат, посланието му към тях беше достатъчно ясно - имате ли дупе да се изправите срещу нас??

Грандиозен парад!!!

Срамувам се от това,че нямаше представители от нашите политици.За сетен път доказваме нашето отношение към Русия . Обаче режем лентички ,откриваме мостове......

https://www.youtube.com/watch?v=DAArGqOnn9s

Чудех се кога ще видим от американците подобен концерт?!

... Няма как да видим... Те не са воювали на тяхна територия...

Във Фейсбук има една група "Спомени от Народната република" в нея редовно се постват неща от времето преди 89г. ---> колкото и да претеглям и да отчитам плюсовете на настоящото устройство на държавата .... Е не мога да се съглася, че промените са били за добро. Просто си разрушихме държавата. Аз лично от това време само хубаво съм видял (бях малък, детството беше прекрасно, играехме до 23 часа по парковете (сега ме е страх да си пусна детето пред блока)). Да сигурно е имало хора, които са страдали от тогавашната власт, но сега милиони страдат от беднотия ежедневно.

Огромната грешка на 90-те години за мен е че НЕ надградихме над това, което имахме от предишния строй. Отрекохме, разрушихме или разпродадохме всичко, сега вече .... не остана.

Ще те е страх да го пуснеш,я-мен също ме е страх.И знаеш ли защо?-снощи ако гледа г-н Борисов-"нашият велик премиер" -каза-трябва да има толерантност към циганите-3 пъти го повтори.Кой му нарежда , :unknw:

''Цар Борис ІІІ пред Хитлер....."Ако изпратя българска войска на Източния фронт, то тя ще премине при руснаците заедно с духовата музика!"

Последния лаф го измислиха във фейса и всички балъци го поеха като лайтмотив. Колко сте наивни само...

Обява пак от фейса: Осигурявам безплатни еднопосочни билети в посока Москва и Мадрид за всички, който любят своя "Цар" и Господар. :)

Последния лаф го измислиха във фейса и всички балъци го поеха като лайтмотив. Колко сте наивни само...

Обява пак от фейса: Осигурявам безплатни еднопосочни билети в посока Москва и Мадрид за всички, който любят своя "Цар" и Господар. :)

Дори и така да е както казваш, но чак пък балъци ....

Тъй като явно това е единствената тема тук във форума, където умерено могат да се засегнат политически теми и като се хвана за последното изречение на Паунов,

личното ми мнение е, че държавата във всички години след 89 беше най-добре по време на първия мандат на "царя".

Дори и така да е както казваш, но чак пък балъци ....

Тъй като явно това е единствената тема тук във форума, където умерено могат да се засегнат политически теми и като се хвана за последното изречение на Паунов,

личното ми мнение е, че държавата във всички години след 89 беше най-добре по време на първия мандат на "царя".

Не мога да не отбележа, че си абсолютно прав. Защото той завари от предното правителство бързо растяща икономика, възвърнато доверие на международните финансови институции и инвеститори в България и бълг. Държава и бюджет на финансов излишък. На тази база се започна яко разгрАбване първо от юпитата (Милен Велчев и деноминирания в долари дълг), а после от тройната коалиция в ортаклък с Доги и Съсела.

Чудех се кога ще видим от американците подобен концерт?!

... Няма как да видим... Те не са воювали на тяхна територия...

Във Фейсбук има една група "Спомени от Народната република" в нея редовно се постват неща от времето преди 89г. ---> колкото и да претеглям и да отчитам плюсовете на настоящото устройство на държавата .... Е не мога да се съглася, че промените са били за добро. Просто си разрушихме държавата. Аз лично от това време само хубаво съм видял (бях малък, детството беше прекрасно, играехме до 23 часа по парковете (сега ме е страх да си пусна детето пред блока)). Да сигурно е имало хора, които са страдали от тогавашната власт, но сега милиони страдат от беднотия ежедневно.

Огромната грешка на 90-те години за мен е че НЕ надградихме над това, което имахме от предишния строй. Отрекохме, разрушихме или разпродадохме всичко, сега вече .... не остана.

Май, май си ни бутаха в тая посока. За какво им е силна държава. По-добре сегашния разграден двор, дето си разиграват коня.

До Жоро по повод последното ти изречение.

Според теб възможно ли е постъпката на Велчев да е грешка.

Грешка струваща много пари.

Или си на мнение, че на такова ниво случайности няма.

До Жоро по повод последното ти изречение.

Според теб възможно ли е постъпката на Велчев да е грешка.

Грешка струваща много пари.

Или си на мнение, че на такова ниво случайности няма.

Когато си финансов брокер в Ситито и работиш с парите на клиента, твоят работодател покрива риска за твоя клиент и ако сбъркаш, най-много да те уволнят. Рядко се случва да влезеш в панделата, ако злоупотребяваш с информация във вреда на клиента или в своя полза. Когато обаче си финансов министър и залагаш дълг на държавата си, а след по-малко от година си проличава, че действието ти е облагодетелствало бившия ти работодател, не може да става дума за грешка. Най-малко подозрително съвпадение.

"Балъци" да се чете "Наивници" (бел.а) Извинявам се на засегналите се.

А пък по повод 9 Май и Русия ви пускам това (пак от фейса):

post-5528-0-19815900-1431598930_thumb.jpg

Гледах парада сутринта - доста хубаво нещо .

:trumpet: С голямо закъснение и аз да потвърдя за идеалния парад под стените на Кремъл. И да се похваля : отказах се от съботната заработка ,за да си остана в къщи да го гледам.

А на 6-ти май ,на нашия парад ,като знаех що за армийка си имаме ,въобще се отказах да го гледам.Да ,някой ще ме иронизира сигурно ,но е така.

Велика и непобедима армия са !

:thank: Аз избирам билета за Москва! Незнам ,дали ще ми е Цар или Господар ,но при онези........полуЦ ...........,а, благодаря съм.То ,подобни на тях си ги имаме и тук.

М даа...,блажени са вярващите! :) Че Русия,е велика страна,две мнения по въпроса няма!Аз също гледах парада-наистина,грандиозно събитие.Това също не може да се отрече.Само,дето не мога да си отговоря на някои въпроси,които са свързани с Велика Русия(до 07.11.1917г.след това вече първата тоталитарна система на 20 век)И тъй като са много,ще задам тук само един от тях.

Много ми е чудно,защо след 1989 год. почти никои от бившите,власт имащи и членове на БКП, горещи почитатели на Москва,не си купиха билети за там,ами си хванаха пътя към страните от омразния до тогава за тях,и пак според тях загниващ и упадъчен запад?

Ами боклуци при боклуци отиват. А и Русия на Горби съсипника и на руснаците не харесваше. Елементарно уотсън! С това промиване на мозъци 25 години, внуците ми ще мислят, че краварите са спечелили войната (ВСВ) и, че се е воювало сещу Русия. А защо Русия, която вече е капиталистическа не я щат западняците?! Те не искат никоя силна и самостоятелна държава. Значи борбата с комунистите е ала, бала! (не бля, бля както говорят поамериканчените дупедавци). Само вижте в какво ни превърнаха! В разграден двор. И по-лошо се задава.

Sandanski, веднага ти отговарям

Ако ние с теб сме били комшии. Имали сме сговорен комшулък (яли сме си от една салата, пили сме от една ракия, правили сме любов с комай едни и същи жени (руските)), аз редовно съм те спонсорирал, ти пък редовно си ме подкрепял, та дойде ден в който освен, че си спрял да ме подкрепяш ами съм и разбрал, че всичко което си построил у вас с моите пари започваш да разваляш и продаваш на безценица.

Та, ако така ни се променят отношенията, ти би ли искал да дойдеш да живееш у нас ?!?

Или би искал със "спечеленото" да идеш колкото се може по-далече от мен?!?

Ако ние с теб сме били комшии. Имали сме сговорен комшулък (яли сме си от една салата, пили сме от една ракия, правили сме любов с комай едни и същи жени (руските)), аз редовно съм те спонсорирал, ти пък редовно си ме подкрепял, та дойде ден в който освен, че си спрял да ме подкрепяш ами съм и разбрал, че всичко което си построил у вас с моите пари започваш да разваляш и продаваш на безценица.

Та, ако така ни се променят отношенията, ти би ли искал да дойдеш да живееш у нас ?!?

Под "мен" едва ли имаш предвид абстракцията "Руският народ" ( То Съветският е по точно за ония години, ма нейсе ). По скоро трябва да се разбира бившите КПСС и днешните им наследници-новобогаташи. Ми то, така погледнато, те па са си заедно с наште, у прогнилия, да си арчат парите :trumpet:

Явно колегите Явор и Пашанков,не са разбрали правилно въпроса ми.Не е много елементарно Уотсън! :) Но първо,да са ти живи и здрави внуците! Твърде правилно ще си мислят внуците ти.Защото,е всеобща тайна,че ако "краварите" не бяха се включили във ВСВ то руснаците,вече почти са глътнали вода.Друга тайна е,че пак същите "кравари" тайно са подпомогнали Червената армия с камиони и автомобили-марка Студебейкър,по позната у нас(след края на ВСВ),и след леки козметични промени, като Зис и Газ 69.Няма да е зле да провериш и чия разработка е легендарния руски танк Т-34 :)А относно разградения двор,мислиш ли,че сега щеше да е разграден,ако тогава(1989) се бе явила една личност,като генерал Аугусто Хосе Рамон Пиночет? Или пък и тук бе станало така както в Румъния?Забравих да спомена,че краварите са се включили във войната,защото твърде ясно са осъзнали,че падне ли Русия,идва техния ред! :)

Нищо лично :bira: просто факти!

Edited by Sandanski

Да си представим сега,че ние сега пак сме си добри и сговорни комшии,даже още по-сговорни и верни на една идея,поиб......си жените,подкрепям те,ама въпреки всичко,ти не си строиш къща в моя двор,

пак не си влагаш паричките в моята банка.......и пак не пращаш децата си в моя университет,ами в някой от ония "омразните" дето водят към упадък...... ;)

:drinks:

Edited by Sandanski