Jump to content

с №10 всичко до бърне?

Recommended Posts

Аз вчера вечерта свърших 3 и подкарах юрдека с 9 щото нямах други.Ударих си две на дубле ама от 10-15 метра.Едната падна кат круша а другата на 50-60метра в едни дървета.Според мен 7-9 от близо в тъмното и като нямаш други пак вършат работа.Аиде наслука :good::pardon:

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

за какво да се включвам коментара е излишен!!!само твоето тесногръдо мислене не може да приеме истината!продължавай да се държиш като малко дете,върреки своите 37 години!наслука на всички!

за какво да се включвам коментара е излишен!!!само твоето тесногръдо мислене не може да приеме истината!продължавай да се държиш като малко дете,върреки своите 37 години!наслука на всички!

Ето го ........

Майстора на Бенелките се появи - леко ми се вижда обиден но с присъщтия шутовски хумор.

Да коментара е излишен.

Стана ясно в което съм напълно съгласен че 9-ката като номер съчми при близко разстояние до 15 дори и 20 м вършат работа.

Но твоите изявление как на 40 м ги "млатиш" .........- е меко казано тралала :good:

целта ти е само да се заяждаш,но такъв ти е манталитета,за което не ти се сърдя!!статията която намерих е писано от човек който е изпробвал тези неща!!питай милен_12!знам,че познава въросния г-н Сахакян!колегите писаха за зеленоглави патици ударени с №9 на 15-тина метра!а темата е до бърне с №10(берия както му казвате около пловдив)размерите на птиците знаеш какви са!да убиеш бърне на 30-40 метра явно при теб е мечта!

целта ти е само да се заяждаш,но такъв ти е манталитета,за което не ти се сърдя!!статията която намерих е писано от човек който е изпробвал тези неща!!питай милен_12!знам,че познава въросния г-н Сахакян!колегите писаха за зеленоглави патици ударени с №9 на 15-тина метра!а темата е до бърне с №10(берия както му казвате около пловдив)размерите на птиците знаеш какви са!да убиеш бърне на 30-40 метра явно при теб е мечта!

Айде сега и манталитет замеси................

"Мечтата" както сам се изрази при мен е осъществена и то не на 40 а на 50 м но не с любимата ти бенелка а с 7-ца.

А колкото до теб след като приказваш някои неща ги докажи .

Тази тема се разисква от миналата година.

На срещата на 40- те мисля че се разбрахме че ще доказваш или само аз така съм си мислил а ти пак си БЛАблАБЛАкал.

Аз не искам да доказвам нищо.

Ти подхвърляш темите и после се въртиш като фурнаджийска лопата.

Но явно това ти е манталитета за което не ти се сърдя :good:

Edited by tiger2000

• 1 year later...

Колега аз на гургулица и на пътпъдък с номер 10 една цев крастачка другата тапа да видиш гургулиците как падат даже имам попадение с 1 патрон 2 гургулици на около 20 метра с номер 10 крастачка

Що ли съживяваме тая паяжинясала тема, ама....и аз да си кажа.Всичко е относително, а и както беше писал един колега - с каквото имаш.Моите предпочитания са 11 за пъдпъдък и 9 за гургулица..От откриването насам редовно свършвах девятките, защото не съм се запасил предварително, и честно казано гургулиците падат и с 11, но ако имам 9 си ги предпочитам.Бърнета не съм свалял, но не виждам как човек може да излезе конкретно за тях..не знам, може би в някои райони да си ги има...Обикновено се бие покрай зеленоглавката.Но определено не съм фен на прекалено ситните сачми.За патици излизам с 3, понякой път в шоковата слагам 1 или 0.Въпрос на предпочитание и лични впечатления..Ама пък толкова универсални да са 10ките..хм!

• 2 weeks later...

Станчо, от Коце взех Чедит 3 Х25 №11 , първите две О.К. третата локуми и на 25 м, даже пилци за №9 ги корми дай мнение ?На слука!