Jump to content

За Безплатни Обяви-до МОДЕРАТОРИТЕ

Recommended Posts

До модераторите искам да попитам защо сливате двете теми продавам ловни оръжия и ловни принадлежности така не е добре моля ако може пак да се върне както си беше.Благодаря

До модераторите искам да попитам защо сливате двете теми продавам ловни оръжия и ловни принадлежности така не е добре моля ако може пак да се върне както си беше.Благодаря

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=25280&st=645#entry514918

• 3 weeks later...

Въпрос:

Използвам функцията "Ново от последното ми посещение".

Тъкмо се чудех кое не е съвсем наред и установих, че няма никакви обяви. Това се цели умишлено, за да не се набива постоянно търговията на очи или просто нещо не е донастроено?

Аз примерно бих предпочел да ми се отварят и обявите, а аз самият да преценявам коя да прегледам.

Наслука!

Въпрос:

Използвам функцията "Ново от последното ми посещение".

Тъкмо се чудех кое не е съвсем наред и установих, че няма никакви обяви. Това се цели умишлено, за да не се набива постоянно търговията на очи или просто нещо не е донастроено?

Аз примерно бих предпочел да ми се отварят и обявите, а аз самият да преценявам коя да прегледам.

Наслука!

Къде е тази функция,че не я откривам?

Зареждаш ''начало'' на форума. В средата в дясно на тази страница има червен бутон "нови коментари" - под полето за търсене. Когато го отвориш, в ляво излиза една колона с настройки. После "по времеви период" и "ново от последното ми посещение".

Използвам тази функция от години и ми е много удобна, защото не се налага да преглеждам в кой раздел на форума, кой какво е писал. Просто ми излизат само темите, в които има нови коментари. Също и новите теми де. Въпросът е, че до скоро излизаха и обявите, а вече не...

Edited by пламенчо

Зареждаш ''начало'' на форума. В средата в дясно на тази страница има червен бутон "нови коментари" - под полето за търсене. Когато го отвориш, в ляво излиза една колона с настройки. После "по времеви период" и "ново от последното ми посещение".

Използвам тази функция от години и ми е много удобна, защото не се налага да преглеждам в кой раздел на форума, кой какво е писал. Просто ми излизат само темите, в които има нови коментари. Също и новите теми де. Въпросът е, че до скоро излизаха и обявите, а вече не...

Мерси колега!

Кога мога да публикувам обява?Днес се регистрирах във Форума ви.

Благодаря!

Кога мога да публикувам обява?Днес се регистрирах във Форума ви.

Благодаря!

Първият абзац на условията за регистрация е

След регистрацията си автоматично ще преминете в група Кандидат ловец за 30 дни. След изтичане на срока системата автоматично ще Ви премести в група Ловец. Докато сте член на група Кандидат ловец, няма да имате право да публикувате обяви, както и да оценявате мнения на други потребители.

Прочети преди да пишеш !!!

здравейте колеги,

Много ми засича компа като влезна във форума. В други сайтове на сече, което ме навежда на мисълта, че не е от скоростта на нета. Моля помогнете ми.

help me.........

Смени си браузъра, препоръчвам ти Google Chrom ;) Поздрави!

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

не разбрах какъв точно ми е проблема на обявата и откъде накъде ще ми се обръщате на ти господа модератори и нека за по ясно доводите за спам да са на кирилица. благодаря Ви за разбирането. от traper

не разбрах какъв точно ми е проблема на обявата и откъде накъде ще ми се обръщате на ти господа модератори и нека за по ясно доводите за спам да са на кирилица. благодаря Ви за разбирането. от traper

Ако имате пред вид тази обява: http://www.nalov.com...23

то тя не отговаря на Правилата , а те са за всички.

Тя сега е в правилния раздел, и това е така ,защото я преместих.

И не виждам някъде да не съм писал на кирилица.

Edited by shot1

Ако имате пред вид тази обява: http://www.nalov.com...23

то тя не отговаря на Правилата , а те са за всички.

Тя сега е в правилния раздел, и това е така ,защото я преместих.

И не виждам някъде да не съм писал на кирилица.

извинявам се относно мястото на публикация. Не бях сигурен дали това е правилния начин за качване на обява. до сега не съм публикувал.явно не съм нацелил правилното място

извинявам се относно мястото на публикация. Не бях сигурен дали това е правилния начин за качване на обява. до сега не съм публикувал.явно не съм нацелил правилното място

Ми ако не бях Ви предупредил , нямаше и да разберете ,че не сте нацелили мястото.

Сега , ако добаВите и снимки , всичко ще е вече наред.

Edited by shot1

Ми ако не бях Ви предупредил , нямаше и да разберете ,че не сте нацелили мястото.

Сега , ако добаВите и снимки , всичко ще е вече наред.

да така е извинявам се пак за изцепките но по странно организиран форум... май не съм налучквал но това въобще не го омаловажава - добре че го има. мерси за съдействието и поздрави за бдителността. май схванах организацията на форума така че да се надяваме че за напред всичко да е ОК поздрави и наслука