Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

колеги кучката ми роди и незнам с какво да я храня давам и патешка каима и глави яде много малко даите ми савет благодаря предварително.

post-53781-0-29770900-1339094424_thumb.jpg

колеги кучката ми роди и незнам с какво да я храня давам и патешка каима и глави яде много малко даите ми савет благодаря предварително.

Първо осигури на кучето си, което е и родилка нормални условия на живот!!!! Какви за тези синджири, какво е това родилно...

Второ, сигурен ли ди, че раждането е приключило и е минало безпроблемно?!

Трето, една кърмачка се нуждае освен от увеличено количество подходяща храна и достатъчно вода. В противен случай може да се обезводни, млякото да спре и може да загубиш и бебетата и майката...Главите не са подходяща храна за куче!!

Ако животното има проблем незабавно потърси ветлекар, имащ опит с родилки. Топло е и патологичните процеси се развиват бързо...

Първо осигури на кучето си, което е и родилка нормални условия на живот!!!! Какви за тези синджири, какво е това родилно...

Второ, сигурен ли ди, че раждането е приключило и е минало безпроблемно?!

Трето, една кърмачка се нуждае освен от увеличено количество подходяща храна и достатъчно вода. В противен случай може да се обезводни, млякото да спре и може да загубиш и бебетата и майката...Главите не са подходяща храна за куче!!

Ако животното има проблем незабавно потърси ветлекар, имащ опит с родилки. Топло е и патологичните процеси се развиват бързо...

аз не питам каде да си даржа кучето а каква храна да давам

за кърмачки

за кърмачки

Гери, не се ''хаби'', потребителя няма да те разбере какво му казваш...

Гж. Георгиева, можете ли да обясните защо главите неса добра храна за кучета?

Аз ги сварявам и махам чофките.

Благодаря.

Здравейте, необходима е качествена храна за лактиращи(кърмещи) кучета. Ето за повече информация http://dogbg.net/index.php?sta=86&catid=10

Благодаря.

Колега, така брат ми храни хъскито си като му купуват и патешки фенери и други работи обаче не е най-правилното хранене да знаеш. Моя бретон не понася такава храна - получава разстройство и после бягаме при ветеринаря ни.

Затова си го храня с Еукануба и много малко кучешка консерва колкото за вкус - ама не тия консерви по 2 лева(1,2КГ) дето са боклуци, а качествени с 95% месо вътре.Има с агнешко, пилешко и т.н.

И проблеми никакви - е по-скъпо идва ама всеки си знае :dance2:

Edited by начинаещ

Колега, така брат ми храни хъскито си като му купуват и патешки фенери и други работи обаче не е най-правилното хранене да знаеш. Моя бретон не понася такава храна - получава разстройство и после бягаме при ветеринаря ни.

Затова си го храня с Еукануба и много малко кучешка консерва колкото за вкус - ама не тия консерви по 2 лева(1,2КГ) дето са боклуци, а качествени с 95% месо вътре.Има с агнешко, пилешко и т.н.

И проблеми никакви - е по-скъпо идва ама всеки си знае :dance2:

колега давам и гранола за кармачки и консерви нее слебо кучето но яде много малко

Това е храната:

royal_canin_mediumstarter-pack.jpg

И когато търсите съвет се дръжте по-културно към тези, които си правят труда да ви отговарят!

Ако сте прочели внимателно, от това където си държите кучето може да възникнат проблеми, хубаво би било да се позамислите.

Edited by Веселин Георгиев

Благодаря.

защото основния състав на птичата глава е кости, мозък, кожа и пера, като състав е основно мазнини и микроелементи, които трудно се усвояват.Аз лично не виждам нищо хранително, в смисъл нищо, което да отговаря на потребностите на едно куче.

Да, кучето ще изглежда добре закръглено и с блестящ косъм, но недоимъка ще си работи с годините ще даде резултат под формата на различни заболявания.

лек ден :)

Имах същият проблем преди три месеца Кучетата ми несамо родилката а и трите се мръщят на гранули без значение колко са скъпи и прехвалени Храня ги с бял дроб свински гръклян телешки хрощяли и конско месо Мръвката я варя с повече зеленчуци и ориз или макарони Нее скъпо излиза между един до два лева кг Дажба поне 700 800 гр месо на ден Взимаш и едни качествени витамини те и без това щети трябват за малките и неби трябвало да имаш проблеми Разбирасе и ПРЯСНА вода на воля

Имах същият проблем преди три месеца Кучетата ми несамо родилката а и трите се мръщят на гранули без значение колко са скъпи и прехвалени Храня ги с бял дроб свински гръклян телешки хрощяли и конско месо Мръвката я варя с повече зеленчуци и ориз или макарони Нее скъпо излиза между един до два лева кг Дажба поне 700 800 гр месо на ден Взимаш и едни качествени витамини те и без това щети трябват за малките и неби трябвало да имаш проблеми Разбирасе и ПРЯСНА вода на воля

Благодаря колега ще пробвам