Jump to content

Нов ловно-рибарски магазин в Русе

Recommended Posts

Случайно се натъкнах на информация за новосъздаден магазин в Русе

http://www.goldenpag...starforce_russe

Публикувах темата тук, понеже дочух, че имало всичко необходимо за релоудинг, а това е полезно за повечето посещаващи този раздел.

Ето го и официалния сайт http://starforce.bg/

ПП-Ако някой сметне, че темата не е за този раздел или е с цел реклама да бъде премахната :)

Edited by niki_r

Сайта на магазин Стар форс ли е?

В Пловдив магазина се намира точно на булеварда между Тримонциум и ПУ.

Какви са ви мненията за другите магазини от веригата Стар Форс?

В Пловдив собственика е много голям пич и е разбран.Магазина е добре зареден ,но няма всичко (то и във Вип няма всичко дето съм потърсил).

Тоя в София го бива. Дистрибутори са на някой фирми и пределагат добри цени. Правят отстъпки за оръжия. Обслужването е добро. Дано да имат свесен персонал и извън София.

И аз днес бях там на мен пък ми казаха, че тръгнали да зареждат магазина и изведнъж след това изнесли всичката стока. Явно се е случило нещо неясно за нас потребителите :)

Ето я картата дадена в сайта. Да не би да се пада улицата отзад на търговски комплекс

http://starforce.bg/page.php?PageID=9

Даже има и телефонен номер 0888 902 625

Edited by niki_r

Надеждите ми за хубав магазин в Русе се изпариха :D

Не съжалявай! Щом е на Стар форс - няма как да е хубав.Тия са толкова несериозни търговци,че е чудно че въобще са на пазара.... :o

Ама то пък и един пазар... :crazy:

• 1 month later...

Днес случайно попаднах на реклама в социалната мрежа за въпросния магазин и имаше телефон. От любопитство звъннах и ми обясниха, че в момента го зареждат и до началото на сезона трябва да е отворен. Също така, попитах къде точно се намира и ми отговориха в началото на комплекс Ялта точно до светофара, където също така има пица на парче :)

Днес случайно попаднах на реклама в социалната мрежа за въпросния магазин и имаше телефон. От любопитство звъннах и ми обясниха, че в момента го зареждат и до началото на сезона трябва да е отворен. Също така, попитах къде точно се намира и ми отговориха в началото на комплекс Ялта точно до светофара, където също така има пица на парче :)

Пицата ясно къде е, ама другото ..................

Случайно се натъкнах на информация за новосъздаден магазин в Русе

http://www.goldenpag...starforce_russe

Евентуално идната седмица ще го заредят. Днес още работеха по рекламата.

Ще потърпим още малко!

• 4 weeks later...

Онзи ден (29/08) се зазяпах през прозореца на въпросния магазин. Хората подреждаха, но ме поканиха да вляза и ми обърнаха обстойно внимание(за което съм благодарен). Вече са залепени рекламните PVC фолиа(на ветрините) и вероятно ще заработи скоро...

В ялта ли е магазина и на кой етаж е?

Магазина е на първия етаж на търговския комплекс, но входа му е от страната на улицата (точно до светофарите) :)

Разбрах колеги някаде до магазина на Хускварна.Благодаря.А кога почват да работят?Остава и цените им да са като на останалите Русенски магазини.

В сряда (04.09.2012г.) не беше отворен още. Металните щори бяха на половина вдигнати и ми се стори, че вътре се работи още по подготовката за старта. Магазина е точно на ъгъла на сградата откъм светофарите по посока кръговото на полицията.

Вчера им се обадих да ги питам кога ще почнат да работят и ми отговориха че тая седмица няма да е още подреждали.Колко е голямо това място колкото метро ли че подреждат от сума ти и време.

• 3 weeks later...

Според мен има нещо проблем с разрешителните. Магазина си е нареден, само пушките и патроните ги няма.

Отърваха птичите, сега и прасешките патрони ако не хванат...