Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

Росен Генов

Проблеми в работата на портала

113 мнения в тази тема

Тази нощ имаше временни проблеми в работата на портала.

Администрацията на форума се извинява на всички потребители за причиненото неудобство.

blaser. хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До модовете имам проблем от около месец уиндоуса не ми отваря портала отварям го с операта нещо да съм изтървал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До модовете имам проблем от около месец уиндоуса не ми отваря портала отварям го с операта нещо да съм изтървал

Как така Уиндоуса не ти го отваря? Отваря се с браузер, нормално е Операта да отваря , както и Мозила, Гугъл Хром и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де иконата на интернета не го отваря Изписва internet explorer не може да отвори този сайт.Operation aborted допреди месец го отваряше а компа не е баран

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен много бавно зарежда,ама много бавно!Не знам какво да направя,моля кажете!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен много бавно зарежда,ама много бавно!Не знам какво да направя,моля кажете!

Най-вероятно причината е във вашия интернет или компютър.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно причината е във вашия интернет или компютър.

А при други сайтове защо нямам проблеми?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при други сайтове защо нямам проблеми?

Пробвай с друга операционна система примерно Мозила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също зарежда много бавно, вече може би, около ден. С Мозила съм. Едва ли е от доставчика, освен ако не е фен на алтернативния форум!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също зарежда много бавно, вече може би, около ден. С Мозила съм. Едва ли е от доставчика, освен ако не е фен на алтернативния форум!

Обнови версията на Мозила ако не си го правил скоро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после, близо месец не бях влизал във форума и миналия ден не ми излизаше прозореца за нов отговор и коментар.

Да не би да бях наказан?

Преди влизах автоматично, а сега с име и парола, има ли някакъв проблем?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после, близо месец не бях влизал във форума и миналия ден не ми излизаше прозореца за нов отговор и коментар.

Да не би да бях наказан?

Преди влизах автоматично, а сега с име и парола, има ли някакъв проблем?

Ако имаш предупреждения винаги можеш да ги видиш в профила си.

А за автоматичното влизане, си е от настройките на браузера ти.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем когато вляза в чата ми пише че нямам права error

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В телефона пуснах пълната версия на форума. Как сега да се върна към мобилната?

като изчисти кеша според мен се връща на мобилната :) догадки само....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кликнаш върху "маркирай форума за прочетен " и излезе надпис че не мога да пиша нова тема.Как се оправя това ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кликнаш върху "маркирай форума за прочетен " и излезе надпис че не мога да пиша нова тема.Как се оправя това ?

Не мога да го пресъздам това. Опита ли с друг браузър?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм и не знам как се прави.Ако някой може да го оправи ще черпя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОБЛЕМ ПРИ ВЛИЗАНЕ В ПОРТАЛА, МНОГО БАВНО ЗАРЕЖДА, БАВНО ОТВАРЯ СТРАНИЦИ И ПОСТОЯННО ИЗПИСВА ЧЕ СЪРВАРА Е НАТОВАРЕН С ВСИЧКО ТОВА МН. МЕ ДРАЗНИ, МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ, ДАЖЕ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ БЯХ СПРЯЛ ДА ВЛИЗАМ. Компютара ми е добър, ползвам вуиндоус ХР, че на него съм свикнал , даже го преинсталирах но проблема не се оправи, и през мозила и през експрорера все тая , БАВНА РАБОТА ВИ РАЗПРАВЯМ. С други сайтове нямам никакви проблеми, ЗНАЧИ ПРОБЛЕМА НЕ Е В МОЯ ТЕЛЕВИЗОР А В САЙТА. Давайте акъл кво да правя, или някой от сайта нещо да направи, незнам вече. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ.

ramzesss хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ПРОБЛЕМ ПРИ ВЛИЗАНЕ В ПОРТАЛА, МНОГО БАВНО ЗАРЕЖДА, БАВНО ОТВАРЯ СТРАНИЦИ И ПОСТОЯННО ИЗПИСВА ЧЕ СЪРВАРА Е НАТОВАРЕН С ВСИЧКО ТОВА МН. МЕ ДРАЗНИ, МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ, ДАЖЕ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ БЯХ СПРЯЛ ДА ВЛИЗАМ. Компютара ми е добър, ползвам вуиндоус ХР, че на него съм свикнал , даже го преинсталирах но проблема не се оправи, и през мозила и през експрорера все тая , БАВНА РАБОТА ВИ РАЗПРАВЯМ. С други сайтове нямам никакви проблеми, ЗНАЧИ ПРОБЛЕМА НЕ Е В МОЯ ТЕЛЕВИЗОР А В САЙТА. Давайте акъл кво да правя, или някой от сайта нещо да направи, незнам вече. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ.

Не се хаби, причината е другаде. Техническият ресурс, обезпечаващ нормалната работа на сайта е претоварен. Трябва да се смени сървър,

ramzesss хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хаби, причината е другаде. Техническият ресурс, обезпечаващ нормалната работа на сайта е претоварен. Трябва да се смени сървър,

Ок ама пишете го това като новина или работа с сървъра,а не ние да се хабим да преисталираме компютри или да викаме лан техници! Редактирано от Петър Златев(orlovec69)
ramzesss хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги ако не се оправи в наи скоро тоя проблем не се чудете защо има отлив напотребители от форума :police:

ramzesss traper2504 харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване