Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

Росен Генов

Проблеми в работата на портала

113 мнения в тази тема

Здравеите защто като ми е изтекла обявятя и изкам да я подновя ми изписва Oops! Something went wrong!

и не става и съм принуден да напиша нова същата и така ще натрупам едни и същи обяви.Благодаря за вниманието

Редактирано от Zooo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали другата изтича. Пускай смело новата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте какво да направя за да може да пусна обява, че купувам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте какво да направя за да може да пусна обява, че купувам?

Техниката е същата. Обявите са купува/продава/заменя/подарява. Следваш инструкциите и маркираш първо категорията, след това в свободен текст това, което търсиш и най-отдолу маркираш едно от 4-те възможни операции, покупка, продажба, заменка или подаряване.

Дано се справиш, ако не, пак питай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Моля хората, които пускат обяви да имат предвид че в мобилната версия на форума не се вижда цена ако тя не е изрично упомената в текста на самата обява.

При мен лично, 90% от ползването на интернет (служебни или за забавление) минава през телефона. Нямя да си направя труда да пиша ЛС или да звъня на телефон, или да минавам на пълната версия на форума за нещо което не привлича силно вниманието ми, докато ако видя в началото изгодно предложение може да реша и да го взема, дори и да не ми е от първа необходимост.

Та, нищо не пречи, заедно с техническите описания и данни за контакт да сложите един ред цена.

Не знам, може би това е дискутирано и преди (не ми се търси), но дори и да е така не виждам лошо и да се напомни.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Моля хората, които пускат обяви да имат предвид че в мобилната версия на форума не се вижда цена ако тя не е изрично упомената в текста на самата обява.

При мен лично, 90% от ползването на интернет (служебни или за забавление) минава през телефона. Нямя да си направя труда да пиша ЛС или да звъня на телефон, или да минавам на пълната версия на форума за нещо което не привлича силно вниманието ми, докато ако видя в началото изгодно предложение може да реша и да го взема, дори и да не ми е от първа необходимост.

Та, нищо не пречи, заедно с техническите описания и данни за контакт да сложите един ред цена.

Не знам, може би това е дискутирано и преди (не ми се търси), но дори и да е така не виждам лошо и да се напомни.

Поздрави!

Предложението не е лошо. Промяната обаче може да бъде направена от администратор или от системната поддръжка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.

Защо не мога да пиша в раздел "Дискусии към безплатни обяви"?Не ми излиза прозорец за публикуване и от РС,и от мобилен телефон.Във всички останали раздели нямам проблеми с публикации.Аз ли съм изпуснал нещо,нови правила,или греша някъде...??

Поздрави,наслука...

Иван Попов

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, IvanPopov написа:

Здравейте,колеги.

Защо не мога да пиша в раздел "Дискусии към безплатни обяви"?Не ми излиза прозорец за публикуване и от РС,и от мобилен телефон.Във всички останали раздели нямам проблеми с публикации.Аз ли съм изпуснал нещо,нови правила,или греша някъде...??

Поздрави,наслука...

Иван Попов

Ако искаш да пуснеш обява, трябва да го направиш ТУК. Избираш в дясно - нова обява, след това раздела и пишеш обявата. Ако искаш да отговориш или зададеш въпрос свързан със съзадена обява, трябва да отидеш най-долу в полето "задайте въпрос". Става и по друг начин, горе в дясно има бутон с надпис "създайте дискусия", като го натиснеш и се появява като нормална тема с поле за отговор отдолу.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Росен Генов написа:

Ако искаш да пуснеш обява, трябва да го направиш ТУК. Избираш в дясно - нова обява, след това раздела и пишеш обявата. Ако искаш да отговориш или зададеш въпрос свързан със съзадена обява, трябва да отидеш най-долу в полето "задайте въпрос". Става и по друг начин, горе в дясно има бутон с надпис "създайте дискусия", като го натиснеш и се появява като нормална тема с поле за отговор отдолу.

Ето това е горната и долната част на обява.Коментар или въпрос не мога да напиша...?И така е в целия раздел "Дискусии към безплатни обяви" ..Използвах всички налични браузъри :D

За публикуване на нови обяви няма проблем.

2.jpg

1.jpg

Редактирано от IvanPopov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчисти си хронологията на браузъра и пробвай отново. Постоянно се правят настройки на форума и е възможно да има временни проблеми. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди най отдолу се виждаха всички потребители които в момента разглеждат сайта защо сега го няма това?Друго след коментарите в различните раздели също се виждаха кой чете раздела сега го няма защо е така?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, manolo19 написа:

Преди най отдолу се виждаха всички потребители които в момента разглеждат сайта защо сега го няма това?Друго след коментарите в различните раздели също се виждаха кой чете раздела сега го няма защо е така?

В началната страница, горе в дясно можеш да видиш кои потребители са онлайн в момента. Това е най-новата версия и в нея няма такова визуализиране на четящите темата в момента.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 21.10.2016 г. at 21:27, Росен Генов написа:

В началната страница, горе в дясно можеш да видиш кои потребители са онлайн в момента. Това е най-новата версия и в нея няма такова визуализиране на четящите темата в момента.

Благодаря за отговора Росене.На слука!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване