Jump to content

Оптика Леуполд VX-6 сподсветка.

Recommended Posts

Имаше друга тема във форума за тази оптика, но колегата който си беше купил мисля че не постна нещо конкретно като резултати.... А може и да не е направил по-сериозен тест на оптиката след прострелката, за да се провери колко са й добре корекциите ..

Модела излезе на скоро,пък и не съм проверявал назад във форума,но някой, ако притежава от 2-12х42 с подсветка да не се свени, а да сподели!!! На какъв калибър е монтирал,държи ли прострелка,има ли разсейки вечер на подсветката,как е образа при мах.увеличение,ако е пробвал прострелка на различни увеличения как се представя и такива неща........Благодаря!!!!

Благодаря на колегата Боян,прочетох цялата дискусия и като гледам американците са хвърлили немците на гръб!!!Вчера им четох спецификациите на Леуполда и на мен ми се видя доста голямо зрителното поле на 100м.Говорих със Стар-Форс,пращали ги по куриер ,ама май ще трабва да оставя морето и да се разкарам до София.Все пак ръка да пипне!!! :beach:

Аз вече си поръчах 3-18.50 ;с по силното увеличение още неса почнали даги правят но към есента ги чакаме

В сайта 1849 лв.Като цена добре - дано да върши и работа!!!! Да не си дойдем на приказката - "Всички жени вършат работа , ама някои доставят и удоволствия".То за тези оптики нова тема не е нужна.....знаете за кои говоря!!!! :dance2:

Колега,аз купих VX-6 1-6x24 само че, оптиката е перфектна,на мен ми трябва предимно за гонка ,но си правих експерименти и на голямо увеличение и в мрак на фенерче,образа е перфектен,точката е с 12 степенни настройки и може много финна да стане. Изтрелял съм до сега над 30 патрона след прострелката и не е мръднала,аз я ползвам на 9.3х62

• 1 month later...

Колега,аз купих VX-6 1-6x24 само че, оптиката е перфектна,на мен ми трябва предимно за гонка ,но си правих експерименти и на голямо увеличение и в мрак на фенерче,образа е перфектен,точката е с 12 степенни настройки и може много финна да стане. Изтрелял съм до сега над 30 патрона след прострелката и не е мръднала,аз я ползвам на 9.3х62

Колега от снимките на сайта на Srarforce и от официалния сайт на Leupold, не ми стана ясно къде е бутонът за подсветката и от какъв тип е той - въртящ се тип или бутон с натискане регулиращ по възходящ или нискодящ начин подсветката, както на серията VX-R

От 24.08.2012г съм притежател на VX-6 1-6х24.Сам я прострелях на 50 м.след това от ръка без опора на около 25 м. почти няма разлика.Подсветката има 12 степени и се регулира с натискане на бутонче от дясно с фирмения знак на Леуполд.Спирането става с продължително задържане на натиснат бутон.Стреях с Геко но по принцип стрелям с RWS 11,9гр.после ще я коригирам.прострелката е много лесна.С два патрона и влиза в ритъм.

• 2 weeks later...

Благодаря на колегите , които се отзоваха за мнението им и техните препоръки за оптика Леуполд.За съжаление реших да се доверя на "старото" и си взех "Шмид и Бендер"!!! :dance2: :dance2: :dance2: Разбира се темата може да остане отворена от модераторите!!!Наслука!!

Честито но напиши с какви параметри я взе.

3-12х50 с електромер !!! Предстои ми монтиране върху Маузера , но първо съм дал дървенията за малко тунинг и другата седмица ще стреляме :beach::ksshunter1fe: !!

Kакава пара ти излезе, колега? Много добро решение и много точни изстрели с новата придобивка ти пожелавам!

Kакава пара ти излезе, колега? Много добро решение и много точни изстрели с новата придобивка ти пожелавам!

Благодаря , колега!!!Да ти се връща и на теб!!