Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

БЛАГОДАРНОСТ

Recommended Posts

Сърдечни благодарности и от мен, ще очаквам с нетърпение втория ти сборник с разкази.Господ здраве да ти дава, за да ни радваш с хубави писания. :hi:

Edited by Даниел Узунов
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Уважаеми колеги , искам да изразя своята благодарност към колегата съфорумец издател на това книжле по-долу предлагащо част от моите писания. Благодаря му не за толкоз, че го е издал, колкото за това,

Да така е колеги! Стефан е издателя на книжката! Не го казвах до сега, тъй като си трябва неговото позволение! Благодаря на Тони - наистина сега ми олекна и е мой ред да изкажа своята благодарност към

Анелине, ти го заслужаваш! Желая ти здраве и скоро да четем "Татьовата пътечка 2"!

Posted Images

Всъщност тия благодарности трябваше да са основно към don_stefano,

без чиято самоинициатива тази книжцица не би била възможна...!!! ;)

Сполай му на таланта на Анелин и добрата воля на Стефан,

свалям шапка и на двамата...!!!! :hi:

Edited by Тони Груев

Тази информация беше ценна.В такъв случай сърдечни благодарности към Стефан, за това, че ни направи съпричастни към творчеството на Анелин. :clap:

Едно единствено нещо може да кажа и към двама ви-поклон :give_rose::bira:

Да така е колеги! Стефан е издателя на книжката! Не го казвах до сега, тъй като си трябва неговото позволение! Благодаря на Тони - наистина сега ми олекна и е мой ред да изкажа своята благодарност към Стефчо. Благодаря Стефане!

Истината е ( без да се газирам излишно) , че аз лично не очаквах този интерес и ми е странно, защото не съм любител на внимание от околните. Станалото - станало и за напред ще се постарая да не ви разочаровам. И винаги когато пиша нещо - добро или не, си спомням онези кротки редове на Негово Величество Иван Вазов от стихотворението му "Моите песни"! Да ще господ да дам всичко от мене за образованието на младите след нас - и в лова и в живота!

Ами и аз не съм го питал Стефан, няма и да го питам за такива неща,

ако ще да ми се сърди - по-голям съм и ще мълчи, когато говори с мен! ;)

Акта и факта, че я има тая книжка е прекрасен сам по себе си,

дори да съм аз "клюкарката" съм съгласен, щом е за такова свято дело.

Но понеже и двамата сте ми приятели знам, че ще ми простите, така както аз на вас...!!!

А, ако питат данъчните им кажете, че аз съм дал парите...?! ;)

Edited by Тони Груев

аз защо нямам такава книжка :girl_cray2::sorry:

ако може една за мен ако не е късно :rolleyes:

аз защо нямам такава книжка :girl_cray2::sorry:

ако може една за мен ако не е късно :rolleyes:

Колега освободи си ЛС и ми изпрати адрес и получател. Благодаря!

Адмирации за двамата и най-вече за Стефчо :buba: ...Това е благородно дело от Благороден Човек...И аз чакам моята,ама да видим....Успех с №2....Чакаме

Анелине, ти го заслужаваш! Желая ти здраве и скоро да четем "Татьовата пътечка 2"!

Стефко тази тема създадох аз - за теб ! От сега и за напред моля,който иска нещо да каже, да има в предвид Стефан - не мене! Благодарение на него станалото е станало.

Вече притежавам екземпляр от книжката. Муахахахаха! Пазя си я за четене за най-приятните моменти от лятната ваканция. :) Поздрави на Анелин и да е жив и здрав дарителя! ;)Господ здраве да му дава и да му помага в беда.

Голяма радост и удоволствие ни доставиха и двамата - и Стефчо, без който книжката нямаше да стане реалност, и Анелин, който сътвори тези завладяващи разкази. Чест прави и на двамата, че направиха така, книжката да достигне до толкова много съфорумци. Да си призная, в горния пост сякаш бях споменал за Стефчо, но после реших, че може да е искал да не се цитира името на спонсора и май го коригирах. Вече не си спомням точно какво беше, но няма значение. Важното е, че творбата е налице и чакаме продължение. Живи и здрави.

Книгата ми ще отиде при колега от форума, който пожела да я прочете, но не е направил заявка . Виждам, че Баев също е сред желаещите, но ако не може да се вреди, ще я прочете и той..........., после естествено ще си я търся като наследство .

Предполагам, тиража е ограничен, така че няма да е лошо, ние който вече я имаме, да услужим на тези които имат желение за прочит. .. естествено, с/у обещание за пазене и връщане .

Edited by ДБД

търпение-аз също съм направил резервация и чакам с нетърпение

търпение-аз също съм направил резервация и чакам с нетърпение

Колега дал си ми адрес в един офис на Спиди - пакета със сигурност е там отдавна или на гише в пощата - провери все пак!

Благодарност към Анелин и Стефко :buba: ...Днес и аз,станах горд собственик на книжката...Още веднъж благодаря,бъдете живи,здрави и нека Анелин дълги години да на радва с чудесните си разкази,а и не само нас..Чакаме и №2..Успех

Екземпляр от книгата е вече и при мен. Сърдечно благодаря на Анелин и на Стефко. :good:

и моя екземпляр е при мен, с голямо уважение към двамата колеги :friends: благодаря.

Поклон,първо на Анелин,защото съм изчел всичко което е постнал тук,и в повечето случаи ме докарва почти до сълзи,и след това на Стефан за безкористното му дело.За мен ще бъде чест да притежавам екземпляр от тази,и от всяка следваща книга на Анелин.Записвам се във списъка със чакащи.Дано ме огрее.

Днес и аз станах горд притежател на тази прекрасна книжка! Сърдечни благодарности към Анелин и Стефан за това тяхно ЧОВЕЧНО дело! Благодаря и за посвещението от автора. Малко са хората способни на подобен жест. Още един път БЛАГОДАРЯ!!!

И при мен пристигна книжката!Чудна е,благодаря на Стефан и Анелин..очакваме скоро второ издание!Поздрави и само успехи за напред.

Мога, ли и аз да помоля за един екземпляр? Предварително благодаря на автора и на издателя.