Jump to content

Откраднатите ловни кучета

Recommended Posts

Отварям тази тема по препоръка на Конак. Моля бъдете възможно най-обстойни в описанието на кучето и по възможност прилагайте снимки.

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Кучетата са намерени...

Колеги искам да съобщя,че от извесрно време в гр.Брацигово област Пазарджик обикаля мъжко куче от Породата Българско Гонче!Според мен на около 6-7 години,но може и по младо да е,кучето е едро и добре

Отварям тази тема по препоръка на Конак. Моля бъдете възможно най-обстойни в описанието на кучето и по възможност прилагайте снимки.

Posted Images

Е ,колеги така е докато съчуствах на други ,че "мечката играяла в двора им "тя дойде и при мен...

Кучетата с които ловуваме с брат ми изчезнаха,верочтно са откраднати влезли в някоя отворена врата.И двете заедно,брат и сестра .черни гончета.Това е в Русе в градския парк по сред бял ден.

И на двете има на каишките им изписани в/у месингова плочка имената и тел.номер за връзка.Отговарят на НИК и САРА.Не се надявам ,но ако някой случайно чуе,види.....Преди време исках да ги продавам,а сега ми е мъчно тъкмо се научиха..... :D

Нещо не става със снимките ,но ги има в галерията на "лични"

post-138-1143437064_thumb.jpg

• 1 month later...

Качено от: maria hristova На: Apr 24 2006, в Галерия

Изгубен Бретон-Шпаныол

в района на околовръстен път м/у

с. Герман и с. Лозен на 22.04.2006 год (великден). Отговаря на името Дик.

Бежаво с бели петна и бяло "В" на главата.

Кученцето е на 8 месеца.

Моля, който го намери да се обади на

(02)944-29-57; 0887-60-54-28; 0898-50-82-82- сем. Христови

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!!

/Пуликувам съобщението от галерията и тук, с надежда да бъде прочетено от по-голям брой участници във форума./

На 25.12.2005г от дома на Тихомир Василев , с. Зампфир, общ Лом е откраднато куче порода курцхаар с татуировъчен номер 00183. Кучето е родено на 27.07.2005г. Цвета на кучето е кафяво-бял с шахматно разположение на цветовете. За жалост няма снимка на тази възраст. Ако някой има информация моля да се обади на телефон - 0887/443-773 Тихомир Василев. Предлага се възнаграждение.

Това е кучето на 28 дни.

6ef40b2584a7.jpg

• 1 month later...

Колеги както е написал Конак единствено по татуировката може да се разбере от чужд човек за кое куче става въпрос.Затова пишете татуировъчния номер.Никога не пренебрегвайте слагането на татуировка. Никога не губете надежда.Мой приятел намери кучето си след двегодини,и то стана така ,че човека ,който бяхме поканили на лов просто дойде с него.Естествено той го беше купил.Лошото е ако го прехвърлят в странство.Пожелавам на всички да си намерят помошниците в лова.Ще помагаме винаги.

Намерих го.... През три ръце...

Поздравления и честито!!! :yahoo!:

Знам как се чувстваш и аз се радвам с теб. Миналата есен преживях (за пореденпът) такава емоция. Останах единствено с неудоволетворение, че не успях да стигна до извършителя!

Дай ако искаш повече информация как постигна успеха.

Намерих го.... През три ръце...

А тия трите ръце де,счупили ги?Айде де поне едно пръсче трябваше да даде фира.Та другия път като минават край вас няма как да ги сърбят ръцете под гипса.

• 2 weeks later...

Колеги на 22.06.2006 катастрофирах на автомогистрала Тракия на 103-ти километър в раьона на с.Мало Конаре с мен беше едната ми лайка, която побягна след преобръщането на автомобила от стреса, ако някой има информация мола звънете по всяко време 0896 /703 555.

Предлагам възнаграждение!!

Ето и описание на кучето - Висока 58-59 см. Цвят- вълче сиво с бели гърди.Има пети нокът на двата задни крака.Отговаря на името Айра.Беше с кожен нашийник и кожен повод.В момента сменя козина и почти няма окосмяване по гърдите.Ето и нейна снимка.:

http://d.foto.radikal.ru/0606/be269768d12b.jpg

Edited by ЙОРДАН
  • 4 weeks later...

колеги има крадени кучета от село Дълбоки общ.Ст.Загора на 12/13.07.2006г. Качил съм сниките и коментар в галерия-всичко останало.Ако някои може с нещо да помогне ще бъдем много благодарни.

• 3 weeks later...

откраднат е мъжки сетер на 2 години. отговаря на името Бим. намирал се е в с. Черноморец, обл Бургас. предлагаме голямо възнаграждение. тел. 0888 622773, 0899111949 или на мейл [email protected]

моля ви, ако някой види Бим, обадете се, пишете ни.

001013949.jpg

001013950.jpg

001013951.jpg

В началото на февруари загубих ловното си гонче в района на Дюните, до Созопол. Ку4ето е женско лудогорско гонче сравнително едро и с малко по- дълъг косъм от характерният за породата. Отговаря на името Марта. Ако някой го е намерил или го е видял някаде,моля нека да ми пише на адрес [email protected] или gsm:0888440210

[

Edited by наум

Ево и ас да вам се пожалам.Не можете може би да ми помогнете али од недела 06.08.2006 ми се од лов не врштаю два мойа найболша српска трицветна гончета.Имам голема сумна на влка а може да буде и некой влък на две ноги.Едно е това што му снимка каде е тема" Српско трицветно гонче "а другото е дуго време било в мойти аватар а снимка му е у темата "'Продавам трицветни гончета"

Може да ми пружите бар морална помоч.

Поздрав од Србия!

Ево и ас да вам се пожалам.Не можете може би да ми помогнете али од недела 06.08.2006 ми се од лов не врштаю два мойа найболша српска трицветна гончета.Имам голема сумна на влка а може да буде и некой влък на две ноги.Едно е това што му снимка каде е тема" Српско трицветно гонче "а другото е дуго време било в мойти аватар а снимка му е у темата "'Продавам трицветни гончета"

Може да ми пружите бар морална помоч.

Поздрав од Србия!

Здраво Саша това е най тежката загура на ловеца.Съжалявам много за загубата.Бих те посъветвал да отидеш на гръцката граница на некое КПП от българска страна ида провериш да не би да заминава на татък.Ловният сезон в Гърция е открит и пазара е отворен.Аз преди 3 години намерих моето там голям скандал беше.Нашите джамбази не си играят кучета идват от РУМЪНИЯ,ТУРЦИЯ,СЪРБИЯ,БЪЛГАРИЯ а КПП Кулата е гара разпределителна.Форума е идеално място за крадците да получат информация къде има работещи кучета и кражбата е готова.Според мен трябва да се ограничи информацията за кучетата от форума иначе някой ще изпищи скоро.Това са изроди и спирка нямат.Малко се отплеснах от темата но трябва да се пазим.Саша дано се намерят по бързо.

Да това су Бруно и Макс.Бруно на 3,5 години и Макс на около 2,5.Макс некако и могу да преболим али без Бруно незнам какво че буде.Много пъти се несу врштали по неколко дена али овай път ми е много зима около срцето.Тийа ден они су намерили един влк и искарше га далеко од гората и су се врштали код мене а ас несте да ги завржем и они подигоше един заек около 17,40 по наше време ас сам их чул до око 19,30 и морал сам да идем кушти.Около 23,30 сам се врнул за ни али тамо беше паркиран един камион и си замину док се ас обрну с колата.Е сад можем да си свашта помислам...

Станкоси питаи из околията ,може някои да ги е намерил и вързал,питаи и за камиона ,може някои да се обади че е видял нещо .може някои крадец да се стресне като види че разпитваш и да ги пусне.обяви и парична награда все пак се крадат за пари .

Петко сичко сам направил што сам мого,преврнул сам сички села в наш край и сички пойати и фарми и той сам с камионат дал на проверка али за сега ништо ново.У недела нема сас какво да идем на лов.

• 2 weeks later...

Две седмице голема мука али днес сам нашо кучетата.Макс и Бруно су кушти.

Поздрав,Станкоси ичестито! :) Как успя да ги намериш? :)

Браео откраднати ли са били или изгубени.

Бях откраднати.Спремени за да се прследе за дале.Намерил сам их на един рибнак(каде се чувайу риби) и бях затворени в една шупа каде ни светло нису имали.Изгладнели и станали само кости и кожа.Газдата на той рибнак ги ухватил на това место каде ме обично чакаю.Срека да се нийе оште погодил за цената иначе би до сега били далеко.Найлоше у сичко е да се познаваме с него а он ми каза да нийе знал да су мойа кучета.Нисам га приавил в полициа,опростил сам му,а бил е зрел за биене.А намерил сам их така што е кум на него питал един ловец колко струваю две ловна кучета и он ми се одма обади с този информацийа. Мой приател и ас га малко "'уплашихме"' и он каза кой е земал кучетата.Незнам дали сте сичко разбрали али боле не знаем од това писуване.

Сега нема ми неой казва каде и колко струва Gps койи се уградуе в кучетата да могат да се намере преко сателита.

Поздрав и хвала за честито.

Незнам дали сте сичко разбрали али боле не знаем од това писуване.

Сега нема ми неой казва каде и колко струва Gps койи се уградуе в кучетата да могат да се намере преко сателита.

Браво Саша! Честито и от мен :)

Всичко, което пишеш се разбира.

Поздрави!

П.П Трябвало е този който ги е откраднал да го "заведеш" до Полицията, та да му направят досие и за друг път да знае.

Саша,много се радвам че си намерил кучетата.Със свито сърце очаквах да видя как ще се развият нещата от търсенето.Като прочетох че си ги намерил много се зарадвах защото трудно щеше да ги прежалиш. А този дето ги е откраднал никъква полиция,защото веднага ще го пуснат и веднага ще открадне други.Хвани го, заведи го в гората, вържи го за едно дърво, съблечи го , вземи с тебе и две циганета та да му ударят по един .........,та друг път като тръгне да краде да мисли със задника си.