Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Откраднатите ловни кучета

Recommended Posts

На 19.07.2009 в района на къмпинг Арапя край Царево изчезна женски дратхаар с кафява глава и петно на нослето на възраст 1г. и 3 месеца с каишка против кърлежи-светложълта, а тялото му е кафяво-пъстро , в задната част има тъмно петно , а края на опашката е светъл . Кучето има татуировка на двете уши . На едното ухо са изписани два тел. +359894441160 и още един. На другото му е номера от родословието. Не е много едро , но е много подвижно и игриво. Предлагам възнаграждение за информация за местонахождението му или на този , който ми го върне. Телефона за връзка е +359894441160 . Гарантирано запазването в тайна на самоличността .

колеги! Днес ми се обадиха първите измамници ! Искаха да им купя ваучер на вивател за 50лв и щели да ми върнат кучето. Попитах какво пише на другото ухо и те ми казаха , че много питам и нямало да ми върнат кучето. Това ме навява на мисълта , че кучето не е при тях ! внимание тел номер е 0895125308

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Кучетата са намерени...

Колеги искам да съобщя,че от извесрно време в гр.Брацигово област Пазарджик обикаля мъжко куче от Породата Българско Гонче!Според мен на около 6-7 години,но може и по младо да е,кучето е едро и добре

Отварям тази тема по препоръка на Конак. Моля бъдете възможно най-обстойни в описанието на кучето и по възможност прилагайте снимки.

Posted Images

Тази вечер и на мен ми се обадиха и поискаха да ми върнат кучето срещу 60-70лв,но не дойдоха на срещата.Наложи се аз да ги потърся,а отговора беше,че колата зацапала свещите и не можела да запали.Поиска ми да се срещнем утре,но аз му отговорих,че е несериозен и той ми затвори.Телефонният номер от който ми звъннаха е 0893740282.

На 20.08.09г. в района между Ямбол и Кукорево ми беше присвоено кучето Рики на 4 месеца. Някои ако го е виждал и има някаква информация на тел.0887754285 - Вълкоpost-3582-1251060147_thumb.jpg

Edited by Вълко

уважаеми колеги изгубено е /или е откраднато/мъжко куче зап.сибирска лайка на 1 година и 6 месеца отговарящо на името томи.кучето изчезна на 29,07,09 година в района на рилските блокове в гр.добрич.за информация или ако някой върне кучето ще има добро възнаграждение.

телефон на собственика 0897/940185 -вальо или на лични на мен.

на снимката кучето е очертаното с червено.

post-418-1251264422_thumb.jpg

Не знам дали трябва тук да пиша но тук видях подобен проблем като на един мои приятел преди 2 дни му избяга кучето Черен Кралски Пудел отговаря на името Бари пуснал е теми в доста форуми и днес са му се обадили от горепосочения номер 0895125308 и са му поискало ваучер от 30 лв тои заредил 15лв. а казал другите 15 на рака след това телефона е изключен и не можем да се свържем ако някои знае как може да го намерим вапросният човек с номер 0895125308 да помага. Става дума за глад Сливен ако някои го е виждал да се обади на телефон 0887490032 или да пише тук на лс.

post-26187-1251388830_thumb.jpg

Edited by Getmaster

Хора явно мангов..те, пък, пък и не само те пак просперират. Някой им е дал акъл да се ровят в нашите писания и те са решили да вадят пари от тук и от нас . Тава не е нищо ново, освен видоизменено - вашия син / дъщеря, снаха, зет и т.н /, катастрофира и уби дете, за да излезе от ареста, ще трябва да се плати на прокурор, следовател, дознател, полицейски шеф и т.н. , сумата от .... лв. . Същата трябва да бъде предадена на таксемитров шофьор, оставена под камък до крайпътна табела, закупени ваучери на мобилен оператор и т.н. Обадили ви се такъв, кажето му че сте тръгнали с кварталния да носите парите, пък да видим какво ще стане . Кажете това и на ваши близки, тези мърши ще съществуват, докато има кой да се хваща .

Хора явно мангов..те, пък, пък и не само те пак просперират. Някой им е дал акъл да се ровят в нашите писания и те са решили да вадят пари от тук и от нас . Тава не е нищо ново, освен видоизменено - вашия син / дъщеря, снаха, зет и т.н /, катастрофира и уби дете, за да излезе от ареста, ще трябва да се плати на прокурор, следовател, дознател, полицейски шеф и т.н. , сумата от .... лв. . Същата трябва да бъде предадена на таксемитров шофьор, оставена под камък до крайпътна табела, закупени ваучери на мобилен оператор и т.н. Обадили ви се такъв, кажето му че сте тръгнали с кварталния да носите парите, пък да видим какво ще стане . Кажете това и на ваши близки, тези мърши ще съществуват, докато има кой да се хваща .

Така е за съжаление.Има балъци .... има тарикати , няма балъци няма и ...

Пичове в голям гняв съм ИЗГУБИМИ СЕ може би ми ОТКРАДНАХА Дратхара Роко беше страхотен свинар не знам ще откача , в района на с. Обединение община Полски Тръмбеш тел за връзка 0887488371 Венци

post-16215-1251457982_thumb.jpg

Здравейте колеги , днес около 09.00ч. на асфалтовият път между селата Енина и Долно Изворово общ.Казанлък ми бе открадната гладкокосместа фокстериерка на 2г. отговаряща на името Хера , който може да помага , длъжник няма да му остана.

Тел. 0878395754 - Красимир Карчев

post-7322-1251538583_thumb.jpg

Кучуто е намерено , благодаря на колегата , който ми помогна за това

Здравейте колеги , днес около 09.00ч. на асфалтовият път между селата Енина и Долно Изворово общ.Казанлък ми бе открадната гладкокосместа фокстериерка на 2г. отговаряща на името Хера , който може да помага , длъжник няма да му остана.

Тел. 0878395754 - Красимир Карчев

искам да те питам , защо са му такива ушите на ягдтериера в основата все едно нямат козина,не е по темата но все пак . благодаряти предварително.Става въпрос за кучето на снимката с фокса.

искам да те питам , защо са му такива ушите на ягдтериера в основата все едно нямат козина,не е по темата но все пак . благодаряти предварително.Става въпрос за кучето на снимката с фокса.

Нямам си на идея колега , това куче не е мое гледах го около 2 семици , бях го взел на проба но не беше по изискванията ми

Изгубен или откраднат курцхаар в гр.Костинброд(снимката от аватара).Кучето е на 4 години ,мъжко и отговаря на името Боро.Моля за помощ.Кучето е изчезнало през ноща на 4 срещу 5 Септември.Тел. за връзка 0893555218

Edited by irvito
  • 2 weeks later...

Откраднато,изгубено курцхарка РОНИ на 1год.от портала на ТЕЦ Варна вечерта на 18.09.2009г.кучето беше подарък от мен на колега който в момента се е поболял за него моля да му помогнем0878639762,0886403022

post-25809-1253851854_thumb.jpg

post-25809-1253851867_thumb.jpg

Обясни ли му,че допуснал голяма грешка.Или както казват македонците:"Со кротце,со благо,со малко кютек"

Напиши му имената и адреса да го знаем.Понеже нашето законодателсво е такова,че той сигурно е"добросъвестен гражданин дал подслон кучето" не може нищо друго да му се направи.

re6enieto e da go pribie6 ot boi taka

Edited by shot1
Пиши на кирилица!!!

колеги тъй като почва ловният сезон искам да изостря вниманието на всички колеги които посещават този форум. На 06.05.09г. ми откраднаха лудогорското гонче мъжко на 3г. чипирано и татуировка на дясното ухо, някой ако го забележи моля да се обади на тел.0888397814, който ми се обади за кучето ще му подаря кученце от същата порода ето и негова снимка.

post-12382-1254420523_thumb.jpg

Намерени са два ягдтериера на територията на село Малък Чардак -20 километра северно от гр. Пловдив. За повече информация на 0888/868377 Генчо Стоянов

Днес 05.10.09г. около 09:30ч сутринта на изхода на Дряново преди тунела посока гр. Габрово видях чакалесто трицветно гонче, средно на ръст със здрава костна система и доста симпатично, с каишка на врата. С бяло по лапите, на гърдите и между очите. Червено-кафяви подпалки на лапите над бялото, от двете страни на гърдите и над очите като Бг гонче. С черен гръб, теме и опашка. Беше изморено и свило опашката между краката и не можах да видя пола му, но приличаше повече на мъжко! Предполагам, че се е изгубило по време на лов в района. Забих спирачки и спрях с риск да ме шибнат отзад и да ме сгънат като капачка от буркан. След като слязох от колата и изслушах някоя и друга цветуща псувня от подминаващите ме автомобили, се опитах да го извикам и да го приближа, но то стоеше до мантинелата със задницата към мен и ме гледаше умно, след което бавно тръгна към Дряново. На около 50м от мен имаше работници от пътното, които режеха храсти и клони до пътя. Попитах ги от къде е дошло кучето, и те ми отговориха, че се е спуснало от стръмното през гората право към тях, но се завъртяло набързо и тръгнало по шосето към Дряново. Това ме наведе на мисълта, че кучето наистина се е загубило през изминалите ловни дни и лутайки се е чуло гласовете на работниците, но като не е познало стопанина си сред тях е решило да продължи нанякъде! Собственика му може да го търси там където го е пуснал... Съжалявам много, че не можах да направя нищо друго колеги! Дано намери стопанина си или той помощника си!

Намерен е Пойнтер в гр.Пловдив.

Кучето е при мен на топло и нахранено.

Не давам инфо за хайвана за да няма злоупотреби.

Нека совственика да ми пише на [email protected]

По възможност да прати и снимка на песа за да съм сигурен че именно той е неговия стопанин.

здравеите колеги,на 10.10.2009г по време на лов бяха откраднати 2-кучета,Дратхаар на 4месеца,и бретон.и двете кучета са мъжки.Дратхаара е черен шимел,а Бретона черно-бял.изчезнаха в гр.Добрич,в лозята до старото сметище.тел.0888991905-възнаграждение

post-9366-1255184618_thumb.jpg

post-9366-1255184637_thumb.jpg

Уважаеми колеги:на 20 06 2009г изчезна ловният ми другар в района на с Садина общ.Попово обл. Търговище.Кучето е порода български барак,мъжко,със три кучешки зъба,четвъртият зъб го няма.Има също бяло петно на гърдите.Изчезна барабар със строгият нашийник на врата му.Моля ВИ ако някой има информация да ми се обади на тел:0885655908 Иван.

Още веднъж ВИ моля колеги,ако забележите такова куче да ми се обадите или пишете.Все още не съм изгубил кураж.Поздрави!