Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Откраднатите ловни кучета

Recommended Posts

Изгубено сръбско трицветно гонче в района на село Кътина.Предполагам че кучето е хванато в село Кътина.Особени белези на кучето:има бяло листо на главата,по опашката има краста и липсва козина,кучето е слабо дребно и отговаря на името Гари.Предлагам възнаграждение за кутрето.

post-9429-1262028990_thumb.jpg

post-9429-1262029025_thumb.jpg

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Кучетата са намерени...

Колеги искам да съобщя,че от извесрно време в гр.Брацигово област Пазарджик обикаля мъжко куче от Породата Българско Гонче!Според мен на около 6-7 години,но може и по младо да е,кучето е едро и добре

Отварям тази тема по препоръка на Конак. Моля бъдете възможно най-обстойни в описанието на кучето и по възможност прилагайте снимки.

Posted Images

колеги на 12 октомври ми из4езна мъжки барак с кафиави лапи и брада и с бяло петно на гърдите за да ме намерите ми се обадета на тел0899233008

Edited by emko _b1

ПОМАГАЙТЕ ЗА  ОТКРАДНАТО ГОНЧЕ ОТ ГРАД ПЕТРИЧ НА 28.12.2009г.ОТГОВАРЯ НА ИМЕТО БЪКИ!   ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!ТЕЛ.0888944316-ЕМИЛ

post-2391-1262259648_thumb.jpg

ПОМАГАЙТЕ ЗА ОТКРАДНАТО ГОНЧЕ ОТ ГРАД ПЕТРИЧ НА 28.12.2009г.ОТГОВАРЯ НА ИМЕТО БЪКИ! ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!ТЕЛ.0888944316-ЕМИЛ

къде ловуваш защото и аз съм от този край :girl_devil:

Колеги вчера вечерта към 20.00ч. изчезна мъжкия ми ягдтериер. Кучето е без нашииник, с гладък косъм. Излязло е от двора ми в кв. Аспарухово в района "Джанавара"( в непосредствена близост до гората). МОЛЯ ВИ ако някой го види или знае нещо за него да ми позвъни - по- всяко време на денонощието 0889 840 218 ; 0898 784 797 Светослав

Ето и снимки

post-7968-1262432324_thumb.jpg

post-7968-1262432371_thumb.jpg

Edited by Nemo Nikov

Колеги много се радвам намерих си кучето. След тридневно търсене го открих на края на квартала- на място на което никога не съм го водил

;):angry::D :D

Edited by Nemo Nikov

Изгубен Ягдтериер между Хасково и Димитровград.Кучето е гладкокосместо,черно на цвят има кафяво по лапичките и челюста му е изкривена след бой,опашката е дълга и завита на горе.Кучето отговаря на името Боби. МОЛЯ ако някои го види или знае нещо да се обади на тел:0886288461 по всяко време.

Edited by VaLka7a

изгубени са две ловни кучета на 17.10.2009г. в района на с. Тушовица ДГС Върбица. И двете са мелези и са доста едри, едното е жълто с бяло от долу и в края на опашката има бяло около 15 см. Според нас кучетата се слезни някаде буркаско около селата Манолич, Пчелин някаде в този район. нямам снимки на кучетата ако има колеги от този район моля ви помогнете ни. тел 0889630405- Ахмед. или на скайп "ahmed_sh841"

post-22611-1262853252_thumb.jpg

post-22611-1262853273_thumb.jpg

post-22611-1262853308_thumb.jpg

Колеги в Неделя (06.12.2009) беше изгубено, сръбско трицветно гонче. Кучето е мое, търсих го навсякъде, същата вечер са го чули да вие, към полунощ в близост до ЖП линията, и до шосето, ако е слязъл към шосето, има вероятност да е откраднат, няма го никъде блъснат по линията или по шосето, в ловния район съм го търсил вчера, и там не се появи. Ако го някой го види някъде, 0886866544 - Илиян, ще има възнаграждение!

Все още се издирва !

post-8382-1262873058_thumb.jpg

post-8382-1262873103_thumb.jpg

post-8382-1262873216_thumb.jpg

На 18 октомври изчезна по време на гонка в с. Враняк женско куче на име Джина/мелез/.Кучето ичезна на пътя м/у с.Враняк и с.Бъркачево.За тези ,които подадат вярна информация последваща намирането на кучето ще бъдат достойно възнаградени GSM 0886820881 Митко/кучето е мое/.
Кучето е намерено.

Колеги, в неделя на редовен свински лов безследно изчезна това куче! Последно е видяно над с. Черни осъм в местността "Жеравица" Възможно е, да е слязло и в с. Орешак Троянско.

На гърба има около 15см. белег по протежение на гръбнака. Кучето е мъжко!

Надявам се да се намери и продължава да радва дружината!

<_<

ПС:Снимката е преснимана от хартия, та качеството не е много добро

post-17748-1263458422_thumb.jpg

Edited by Nanski

Изгубен мелез м/у гонче и пойнтер в района на с.Избул Шуменско.Ако някой го види да се обади на тел.0889302728.Ще му бъда благодарен.

post-22969-1263462756_thumb.jpg

Edited by manolo19

Колеги на 10.01, последния ловен ден си загубих кучето, и моля за вашето съдеиствие!

Кучето е женско на 11мес. и е с ярко червена кайшка на която няма тел. номер!

За последно е видяно на 12.01, на пътя в с. Габровдол и има опаснот от там да е качено в кола!

Затова моля, ако има колеги които пътуват от там, посока Брезник и Перник, а също така и хора, които имат, някаква информация от селата:

Габровдол, Еловдол, Горна и Долна Врабча, Паниде, Мурено, Гигинци, Светля, Сирищник, Ковачевци, Кошарево, Горна и Долна Секирна и Беренде, да се обадят на тел.- 0896874122 и 0878540345- АСЕН!!!

За достоверна информация, няма да стана длъжен!!!

14543955bcf6.jpg

post-2824-1263483467_thumb.jpg

post-2824-1263483522_thumb.jpg

Колеги на 10.01, последния ловен ден си загубих кучето, и моля за вашето съдеиствие!

Кучето е женско на 11мес. и е с ярко червена кайшка на която няма тел. номер!

За последно е видяно на 12.01, на пътя в с. Габровдол и има опаснот от там да е качено в кола!

Затова моля, ако има колеги които пътуват от там, посока Брезник и Перник, а също така и хора, които имат, някаква информация от селата:

Габровдол, Еловдол, Горна и Долна Врабча, Паниде, Мурено, Гигинци, Светля, Сирищник, Ковачевци, Кошарево, Горна и Долна Секирна и Беренде, да се обадят на тел.- 0896874122 и 0878540345- АСЕН!!!

За достоверна информация, няма да стана длъжен!!!

14543955bcf6.jpg

Кучето е намерено и благополучно прибрано при собственика си!

Колеги, в неделя на редовен свински лов безследно изчезна това куче! Последно е видяно над с. Черни осъм в местността "Жеравица" Възможно е, да е слязло и в с. Орешак Троянско.

:friends:

Кучето все още се търси колеги!!! :pardon: Надяваме се!!!!

Дано :good:

Колеги, помагайте! На 26.12.09г. по време на редовен излет в района на връх Белновръх, в Тревненския балкан БЕЗСЛЕДНО изчезна едно от ловните ни кучета. Кучето премина в района на ловна дружина Райковци. Търсенията ни досега са безрезултатни. Между другото това не е първото, а няма да бъде и последното куче "изчезнало" в този район. На тези колеги явно им е хоби. Предполагаме, че е прехвърлено в Старозагорски или Казанлъшки район. Кучето е мъжко, цвят: светлокафяв с жълт оттенък, има бяло петно отгоре на врата и предните му лапи са все едно обути с бели чорапчета, на задните само лапите са бели. Надяваме се, че ще има съвестни колеги, които да помогнат. Тел: 0898535830

post-14000-1263723827_thumb.jpg

Забравих за връзка относно Загубения Бигъл-0884703140-Павел

Павка всеки може да се обади на тази обява !

Ти от къде ще си сигурен че това е стопанина на кучето ?

Считай че някой ще спекулира с обявата ти .

Дано се намери стопанина му .

Павка всеки може да се обади на тази обява !

Ти от къде ще си сигурен че това е стопанина на кучето ?

Считай че някой ще спекулира с обявата ти .

Дано се намери стопанина му .

Вече се обаждаха, но на снимките които ми пратиха по скайпа-няма нищо общо освен породата.Надявам се скоро и истинския стопонин да се обади ,че много гърла станаха и ще имам проблеми в къщи.

:drinks:

Няма го ей, потъна в дън земята :(

Колеги памагайте!!!!!!

и аз да се оплача. миналата седмица от къщи изчезна и моето куче. все си мислех, че ще го загубя в гората, но стана от къщи. кучето е женски барак, дребничко е. от гр.Септември Пазарджишко. ето и снимка. ако някой знае нещо нека се обади-0888947095

post-18034-1263839423_thumb.jpg

post-18034-1263839836_thumb.jpg

post-18034-1263840011_thumb.jpg

Edited by trifon1