Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Откраднатите ловни кучета

Recommended Posts

Колеги , напомням ви за моите изчезнали кучета

На 2.05.2009 сутринта в гр. Пловдив ж.к. Тракия ми откраднаха мъжки дратхар и На 19.07.2009 в района на къмпинг Арапя край Царево ми откраднаха женски дратхаар . Женската е татуирана и на двете уши . На едното има два телефонни номера 0894441160 и още един, а на другото има №... . Има награда за информация. Ако някой ги е виждал може да се обади по тел. или Л.С.

post-11602-1276264453_thumb.jpg

post-11602-1276264471_thumb.jpg

post-11602-1276264482_thumb.jpg

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Кучетата са намерени...

Колеги искам да съобщя,че от извесрно време в гр.Брацигово област Пазарджик обикаля мъжко куче от Породата Българско Гонче!Според мен на около 6-7 години,но може и по младо да е,кучето е едро и добре

Отварям тази тема по препоръка на Конак. Моля бъдете възможно най-обстойни в описанието на кучето и по възможност прилагайте снимки.

Posted Images

мой приятел току що ми съобщи...,че е видял изгубило се кученце около 2-3м Руско европейска лайка в морската градина –Варна...

Колеги сед 6 месеца ядове търсене обикаляне и звънене по телефоните днес гончето си е при мен благодарение на един полицай!Информация къде как и от кого си го взех ще пиша след няколко дни като проуча всичко 100% от кого е откраднато и къде е прехвърляно ище има :) !

post-15221-1276532612_thumb.jpg

Колеги сед 6 месеца ядове търсене обикаляне и звънене по телефоните днес гончето си е при мен благодарение на един полицай!Информация къде как и от кого си го взех ще пиша след няколко дни като проуча всичко 100% от кого е откраднато и къде е прехвърляно ище има :) !

Честито колега :o Задалжително качи инфото за гепаджиите за да се знаят от всички :D

Честито колега :D Задалжително качи инфото за гепаджиите за да се знаят от всички :)

Почти всичко знам като се прибера и всичко се изясни ОБЕЩАВАМ всичи хора и населени места свързани с кучето ще бъдат написани тук във форума!

Колега искрено се радвам,че най после го намери...мога да си представя радостта в очите ти!!!! :D

Браво,това е голяма доза късмет,но ти го заслужаваш...с голям хъс го търсеше и това показа че държиш на кучетата си! :p

Пожелавам ти никога повече да не губиш кучепо такъв нелеп начин...а за тези дето са го хванали ,знаеш как да действаш... :):D

Поздрави! :o

Вече 6-ти месец се издирва, загубих кучето си в средата на декември 2009 на гръцката граница в близо до с. Арда, Смолянско. От тогава ни вест, ни кост а и не съм единствения със загубено куче от дружинката в този район.

post-2195-1276976289_thumb.jpg

Вече 6-ти месец се издирва, загубих кучето си в средата на декември 2009 на гръцката граница в близо до с. Арда, Смолянско. От тогава ни вест, ни кост а и не съм единствения със загубено куче от дружинката в този район.

Да не го е гепал някой,грък?

Почти всичко знам като се прибера и всичко се изясни ОБЕЩАВАМ всичи хора и населени места свързани с кучето ще бъдат написани тук във форума!

Докторе, мисля, че е време да ни отвориш очите. Имаш не изпълнено обещание! Не забравяй, че е други колеги са пострадали, а ти вече знаеш какво е да ти изчезне куче. Ти си от малкото успели да си намерят откраднато куче затова на всички трябва да им стане ясно за какво става въпрос и от какво да се пазят. Не ни забравяй! И дано никога да не ти се случва отново.

Докторе, мисля, че е време да ни отвориш очите. Имаш не изпълнено обещание! Не забравяй, че е други колеги са пострадали, а ти вече знаеш какво е да ти изчезне куче. Ти си от малкото успели да си намерят откраднато куче затова на всички трябва да им стане ясно за какво става въпрос и от какво да се пазят. Не ни забравяй! И дано никога да не ти се случва отново.

Докторе, и аз чакам :bira:

Колеги, помагайте! На 26.12.09г. по време на редовен излет в района на връх Белновръх, в Тревненския балкан БЕЗСЛЕДНО изчезна едно от ловните ни кучета. Кучето премина в района на ловна дружина Райковци. Търсенията ни досега са безрезултатни. Между другото това не е първото, а няма да бъде и последното куче "изчезнало" в този район. На тези колеги явно им е хоби. Предполагаме, че е прехвърлено в Старозагорски или Казанлъшки район. Кучето е мъжко, цвят: светлокафяв с жълт оттенък, има бяло петно отгоре на врата и предните му лапи са все едно обути с бели чорапчета, на задните само лапите са бели. Надяваме се, че ще има съвестни колеги, които да помогнат. Тел: 0898535830

Кучето все още се търси.

Колеги не съм ви забравил!Значи кучето бе открито в с.Сухаче община Червен бряг от полицаи-ловец които е от гр.Луковит но работи там.Бил по работа да разследва кражба в някаква кооперация и съвсем случаино там видял кучето той го познава ловуваме заедно звънна ми аз пратих баща ми със снимки да бъдат 100% сигурни че е кучето!Аз със тоя се срешнах в неделя да ми обясни как се е озовало кучето при него а тои ми обясни че го е нанерил в гората зимата било гонело сърни дошло уш от някакво врачанско село но ме излъга сигурен съм изпокарахме се и сега още проучваме кои е пратил кучето там маи има наш човек но нищо за сега не е доказано!Сама знам че тоя се казва Николаи и е от това село!Уш и бил казвал че е намерил кучето тогава ама лъже яко но ще видим каква ще излезне!

здравейте колеги за съжаление и на мен ми се налага да пиша в тази тема на 16.01.10 г по време на разходка край с долище варненско ми изчезна бретонката черно бяла. моля колегите с някаква информащия да се обадят благодаря предварително.

колеги все още търся бретонката

Колеги не съм ви забравил!Значи кучето бе открито в с.Сухаче община Червен бряг от полицаи-ловец които е от гр.Луковит но работи там.Бил по работа да разследва кражба в някаква кооперация и съвсем случаино там видял кучето той го познава ловуваме заедно звънна ми аз пратих баща ми със снимки да бъдат 100% сигурни че е кучето!Аз със тоя се срешнах в неделя да ми обясни как се е озовало кучето при него а тои ми обясни че го е нанерил в гората зимата било гонело сърни дошло уш от някакво врачанско село но ме излъга сигурен съм изпокарахме се и сега още проучваме кои е пратил кучето там маи има наш човек но нищо за сега не е доказано!Сама знам че тоя се казва Николаи и е от това село!Уш и бил казвал че е намерил кучето тогава ама лъже яко но ще видим каква ще излезне!

МАМИЦАТА ИМ МРЪСНА ,бех сигурен че по нашия край има такава група дето само с това се занимава кражби на кучета преди време и на наща дружинка ни изчезнаха 2 те най добри кучета и пак стигнахме до такова име НИКОЛАЙ но само до там ,каде точно мога да го намера тоя НИКОЛАЙ мале мале колко секс ще има :super:

Здравей Пламене радвам се,че си намерил кучето.От колеги дочух,че има връзка Петревене-Сухаче има ли нещо вярно.

Дано и други колеги имат твоя късмет да намерят любимите си кучета

Поздрави.

Здравей Пламене радвам се,че си намерил кучето.От колеги дочух,че има връзка Петревене-Сухаче има ли нещо вярно.

Дано и други колеги имат твоя късмет да намерят любимите си кучета

Поздрави.

Здравей бат Ваньо така ми е казано и на мен но няма как да го докажа ако бях пуснал жалба в полицията преди да намеря кучето щеше да има следствие и всичко щеше да е наяве но сега и да пусна жалба срещо тоя боклук от Сухаче ще ми отгори кат на мен че го е наямерил в гората и всичко до тук!Пожелавам на всички колеги които търсят своите любимци да ги открият чуството е не описуемо!

Колеги ето това куче знам къде се намира ако някой го е изгубил или му е било откраднато , нека се свърже с мен.Умишлено няма да дам подробности за да няма злоупотреби

post-7322-1277826953_thumb.jpg

post-7322-1277826965_thumb.jpg

Колеги, преди около седмица изчезна моето куче - порода гонче, женско, на 5 месеца. Имам сериозни подозрения, че е откраднато, но може и просто да е прибрано от някой. Из4езна в района около селата Долно Богров, Кривина, Казичане, Равно поле (софийско). Моля, ако имате някаква информация, да се свуржете с мен на тел: 0886 737 677 или във форума. Благодаря ви предварително! Ето и една сномка, която за съжаление не е с много добро качество. При първа възможност ще кача и други.

post-30314-1277836963_thumb.jpg

откраднато мъжко куче ДРАТХАР на 3 год.срещу информация награда - 1000лв. 0887251183

post-13030-1277998685_thumb.jpg

Edited by viktor999

Помощ Колеги,

Изчезна ми едното куче Источно Сибирска Лайка в Неделя /на 6.06.2010/ е забелязано последно до ракетната площадка на с. Оходен, Врачанско. От тогава е в неизвестност, предполагам, че е откраднато. Моля ако някой има информация или го е забелязал - 0878 324302, 0893 516139

ето и снимка

post-1084-1278082243_thumb.jpg

колеги,за съжаление пак се налага да пиша в тази тема:на 27.06 при разходка ми изчезна 1 куче-мелез отговара на името:ТОНИ.Изчезна в района към село Гранитово-Белоградчишко,поне на там гонеше,но май вече може да е навсякъде.Ще се радвам ако някои може да помогне

post-17050-1278229560_thumb.jpg

post-17050-1278229587_thumb.jpg

Изгубен е женски ягдтериер в гр.Варна в района на кино тракия до SG Expressbank.Aко я забележите моля обадете се на този номер:0888 09 23 24.Предлага се възнаграждение!

• 2 weeks later...