Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Най-красивата пушка на форума-втори сезон!

Recommended Posts

Ако искате покажете нещо, което не е показано в предишното издание и си заслужава да се види! От днес, до вечерта преди откриването на свинския лов - сезон 2012-2013, демек 00,00 часа на 06.10.2012 може да качвате снимки, като те не могат да са повече от три в един пост за една и съща пушка, както и всеки участник може да участва само с едно оръжие!

Победител е този който е събрал най-много харесвания и ако има чест и достойнство няма да регистрира сулю пулю и всякакви роднини за да блесне!

Айде късмет! :cap:

Преди малко се чух с Юли, той предложи наградата и аз дълго размишлявах................нямаше как да не се съглася, щото иначе щеше да ме уволни, пък от мен друго не става освен туй! :cici:

Тааа..., втора награда няма да има в конкурса........ нито трета според него, не си заслужавало някой да дели първото място с победителят и тъща му в Нареченски Бани!!!! :mog:

Edited by Nanski

Ще покажа част от моите красавици,но не с претенция че са най красиви,а за да видите какво се случва когато попаднат в ръцете на подходящия майстор !!!

post-6860-0-71116900-1344086789.jpg

И това също !!!

За майстора съм съгласен колега,както и за карабината - оценка мн.добър 5,но за Беретата твърдо не.Та тя не прилича на такава.Лично мнение с опция за извинение,ако съм те засегнал.Освен това трябва да спазваме и регламента за 3 бр.снимки и то ако може по детайлни,за да добием максимална визуална представа за какво ще гласуваме.Аз лично колкото и да ми се иска да дам гласа си за карабината се въздържам,защото така отдалече не виждам каквото ми трябва.

За майстора съм съгласен колега,както и за карабината - оценка мн.добър 5,но за Беретата твърдо не.Та тя не прилича на такава.Лично мнение с опция за извинение,ако съм те засегнал.Освен това трябва да спазваме и регламента за 3 бр.снимки и то ако може по детайлни,за да добием максимална визуална представа за какво ще гласуваме.Аз лично колкото и да ми се иска да дам гласа си за карабината се въздържам,защото така отдалече не виждам каквото ми трябва.

Напълно подкрепям колегата в частта за детайлните снимки! От миналогодишното издание на тази така да се каже надпревара, колегите могат да погледнат по какъв начин е добре да се представят оръжията! Изглежда накак си по естетически издържано ако оръжието е поставено и на подходящ фон но........................всеки си преценява! Бях писал, че всеки може да участва с по едно оръжие, но като се замислих що пък да е само с едно! :cap:

Ще се пусна и аз ма ще е към края, че нямам качествени снимки сега! :baraban::bira:

Коментарите относно оръжията задръжте за след финала, щото да не стане пак някаква къвга! Гласувайте ако ви харесва и така!

Edited by Nanski

Съгласен съм с вас и ще кача и други снимки на пушките,съгласен съм и с борето че моята Берета в момента не прилича на базова Берета,но това е защото аз поисках такъв приклад !!Немога по никакъв начин да ви се сърдя или обиждам,и приемам всякакви мнения и съвети!! Приклада на Беретата го направих да е същия като на Зауера за да нямам проблеми и време за адаптиране при смяна на видовете лов и пушките и да наистина не прилича на никоя Берета,въпреки че съм виждал такива с монтекарло приклади в спортите варианти,междо другото и тази е със спортинг цеви !!!!

Ще покажа част от моите красавици,но не с претенция че са най красиви,а за да видите какво се случва когато попаднат в ръцете на подходящия майстор !!!

post-6860-0-71685700-1344116530.jpg

post-6860-0-88700400-1344116542.jpg

Има, има много убавини!!!

Колеги пускайте не се срамувайте, нема а ви ги земим. Само ще по завиждаме. :db:

Гледам, никой не ще да си показва красотите. Аз миналата година не участвах, щото само "купешки" са ми пушкалата. Обаче съм консервативен и гледам ако ще да е конфекция, поне да е "Убава". Та ей я мойта едната. Blaser R8 Luxus. G. 243 Win. (G. 30-06)

post-29236-0-43188400-1344170517_thumb.jpg

post-29236-0-61578900-1344170521_thumb.jpg

post-29236-0-55898500-1344170524_thumb.jpg

post-29236-0-90522800-1344170526_thumb.jpg

Много скромничиш.Дай да видим и другата....? :bira:

Много скромничиш.Дай да видим и другата....? :bira:

Венци, регламентът е такъв, че само с едно оръжие можем да участваме. Другата ще и направя един фото-сеанс и може в 3-тото издание да я поместя. А дотогава мож да излезе някоя по-убава. Знам ли? :cool:

Венци, регламентът е такъв, че само с едно оръжие можем да участваме. Другата ще и направя един фото-сеанс и може в 3-тото издание да я поместя. А дотогава мож да излезе някоя по-убава. Знам ли? :cool:

Бат Жоре няма проблем, пускай и другата нека има какво да се гледа!

Бат Жоре няма проблем, пускай и другата нека има какво да се гледа!

Мерси, но снимки нямам, снимки...:(

Да взема да кача МЦ-то но като видях какво стана в темата на Крумов се въздържам малко.

Да взема да кача МЦ-то но като видях какво стана в темата на Крумов се въздържам малко.

Качвай, качвай, да видим широката публика ка шса произнесе. :271:

Edited by JOR8