Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

ГОРДОН СЕТЕР

Recommended Posts

И колегата не държи на родословие, а само мъжкия да ловува. Дано намерим, че кандидати за малките има, включително и аз :drinks:

• Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

едни американци.........

Eto edna jenska Gordanka Nacionalen shampion na Balgaria ! E to si e za Hvalba

Ето и моята горданка ДЕБОРА от Словакия на 8 месеца- родословие,работещи родители!

Posted Images

Иво това нашите малки ли са. много са хубавички. да са ти живи и здрави. нали бяха 3 или 4.

Здравей Ервин, това са малките ! На първата снимка е женското, а на втората мъжкото, имаше още едно което го взе един познат от гр. Бобов дол, то беше като майката вече започна да го извежда с него на ловните излети и е много доволен ,че палето има голямо желание и стръв за лов. Ето го малкото и една снимка от неделя вечер.

post-9150-1250075512_thumb.jpg

post-9150-1250075524_thumb.jpg

Супер са, моята тръгна още на 4-тия месец, дано да са захапали и те нещо от това. да ти са живи и здрави. и двете ли ше си ги оставиш. Чух, че в Шумен и Ямбол има хубави мъжкари, но са на 5-6 месеца, даже имам снимки на това, което е от Ямбол - направо е супер.

На вниманието на любителите на гордони кучило на3 месеца рьзвьдник STARZILOVO FCI 1656 tel 021881073 Biljana Dzigurski Сьрбия Баща Yell vom Eixelberg Маика Int.Ch Mona

post-15755-1250078715_thumb.jpg

post-15755-1250078722_thumb.jpg

На вниманието на любителите на гордони кучило на3 месеца рьзвьдник STARZILOVO FCI 1656 tel 021881073 Biljana Dzigurski Сьрбия Баща Yell vom Eixelberg Маика Int.Ch Mona

Колега дай накакви по-точни координати, телефони и цена /евентуално/. доколкото разбирам кучетата са в Сърбия, как ще стане пренасянето им в България и т.н. имам желание за едно мъжко.

• 1 month later...

Здравеите колеги.

Аз си търся куче от породата Гордън сетер,мъжко.

Уви той е малко разпространен в България.

Ако има някои който ше продава малки моля да пише .

И наслука

• 3 months later...
Здравейте колеги! Пиша от името на колега, който има прекрасна Гордън сетерка с която се ловува активно. Търси се партньор, за същата, като родословието не е от значение. Желанието на колегата е мъжкият също да ловува и по възможност да е от околностите на София.

Надявам се на Вашата отзивчивост, за да се увеличът собствениците на породата, тел. за връзка може да дадете и на лично съобщение. Наслука през новия сезон!

моля те дай ми информация за гордонката и координати на собственика

12 г. ловувам с гордони мъжкият умря сега имам само женска на 3 г. сега търся мъжки запотомство или мъжко кутре

от скоро съм пенсионер и имам повече време искам да възродиме породата които знае нещо за гордони нека ми изпрати адреси и информация а аз ще оформя списък и ще го публикувам ако нямаш против влез в gordon.dir.bg и напиши коментар в раздела „ гордонджии” в този сайт подготвям картотека за гордоните и форум за собствениците им които успея да издиря и желаят

ИМАШ ЛИ ГОРДОН/И МЪЖКИ/ЖЕНСКИ АКО ДА И НЯМАШ ПРОТИВ ДА ТЕ ВПИША В СПИСЪКА НАГОРДОНДЖИИТЕ КОЙТО ПОДГОТВЯМ ЗА ПУБЛИКУВАНЕ ИЗПРАТИ МИ КООРДИНАТИ: АДРЕС, ТЕЛЕФОНИ, СКАЙП,ФОРУМИ В КОИТО УЧАСТВШ И ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ КАКТО ПРЕЦЕНИШ

• 4 weeks later...

Ето една скачка от която ще очакваме поколение

post-9150-1264768947_thumb.jpg

Нямат :clapping:

post-6499-1265055046_thumb.jpg

post-6499-1265055097_thumb.jpg

за почитателите на породата от тези кучки се очакват малки в края на април

как са откъм родословия тези сетери

влез в http /ordon.dir.bg/ кликни на ГОРДОНЧЕТА - КОТИЛА там ще видиш каво можах да изровя за тяното бело родословие и една допълнитела информация за Джесика която още несъм публикувал в сайта защото я установих преди три дена. Джесика е мое кутре от предишната ми кучка Диана, която работеше мног добре особено апорт - най-дорба беше в наща дружинка,за което всички се възхищаваха и ми завиждаха а аз се кефех. майката на диана беше Джърси с родословие от Белгия гледаше я една колежка като домашен любимец не беше извеждана, бащата не съм го виждал но колежката каза че ечист гордон. Бащата на Диана - Дик беше трицветен англииски сетер Лаверак ако имаш предста ва затях защото и те са рядко в главата беше почти като гордон по тялото и опашката беше бял с черни пет на колкото орех /като далматинец/ по краката от плешките и бутовета надолу черните петна ставаха по гъсти иситни посепенно съвсем черни с тъмно кестеняви ресни. Него ми го изпрати един колега и ловджия от Варна за тъста ми и ги гледах ме в нашия двор и тогава ги изтървахме. За Дик Стоянчо от Варна ми каза , че еот някакъв развъдник където гледали кучета на Пенчо Кубадински и 1990г. го занемарили, жена му работеше в ловното някакси уреди. Дик също работеше много добре имаше по-красива стойка от Диана и беше по-бърз от нея но тъста ми малко го изтърва и доста забягваше два пъти хваща живи зайчета. Това е коет зна засега.

post-6499-1265386096_thumb.jpg

post-6499-1265386075_thumb.jpg

Този английски сетер ми беше с повече черно ,но по принцип трябва да се избягват кръстоските въпреки ,че са сходни породи

Айра 4 год.

Данчо имаш ли снимки на кучкарника, клетки и пр? Нещо ми направи впечатление, което искам да направя. :rolleyes:

post-6499-1265994158_thumb.jpg

само тази имам пепи сега ще ходя до белград и ще се опитам да отида и направя на място

• 2 weeks later...
post-6499-1265055046_thumb.jpg

post-6499-1265055097_thumb.jpg

за почитателите на породата от тези кучки се очакват малки в края на април

Кажи нещо за кучките и мъжкия, който ги е заплодил. Имам интерес към мъжкия /бащата- да заплоди и моята/, евентуално към мъжко кученце. Къде са намирит, кои са собствениците?

Edited by Pehlivan
Кажи нещо за кучките и мъжкия, който ги е заплодил. Имам интерес към мъжкия /бащата- да заплоди и моята/, евентуално към мъжко кученце. Къде са намирит, кои са собствениците?

Женските са в сърбия ,а мъжките в хърватска и гърция

едва ли ще се изплати на някой от тук с неродословна кучка да заплоди и плати 300е.в чужбина

• 1 month later...

колеги аз имам женска на 4 г. но я взех голяма преди един месец .Вчера я водих в гората трагва и по сърнешка дирия и по свинска , върви по-добре и от малкото ми гонче което е на 2 г. :rolleyes: .сетерката гони и заек пътпъдък яребица. след някои ден ще кача снимки :)

Едно ново поколение родени на 31.03. 2010 г. и мама

oi.bmp