Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2012/2013 год.

Nanski
 Share

Recommended Posts

Два интересни видео клипа, заснети с мини камера монтирана в очила от ЛРД с.Евлогиево.

https://www.facebook...nov?ref=tn_tnmn

Това много ми хареса!Добър нерез!Пък и тоя има слука да му "излизат" на неговите очила! :D

Вече си поръчах и за мен! :ksshunter1fe:

Edited by vve

Къде мога да видя как работят , различно от фейс-а и мога ли да ги поръчам при теб?

Може да се видят и пробват, но трябва да пристигнат новите, защото другите се използват интензивно :cap:

След около две-три седмици ще има такива очила и даже Върбан ще тества на живо и ще сподели впечатления :bira:

И аз си поръчах вече от тези очила! Пък дано има какво дасе снима :cap:

Това много ми хареса!Добър нерез!Пък и тоя има слука да му "излизат" на неговите очила! :D

Може да се видят и пробват, но трябва да пристигнат новите, защото другите се използват интензивно :cap:

След около две-три седмици ще има такива очила и даже Върбан ще тества на живо и ще сподели впечатления :bira:

колеги къде може да се видят тия очила и колко струват дайте линк да разгледаме

На слука на всички утре и вдруги ден аз ще бачкам.Но другата седмица ги почвам и аз.

Върбане то няма лошо, че си си поръчал но все си мисля че за през оптика няма да стават, защото май камерата е точно между очите и няма да се виждат изстрелите, както примерно първия! А може и да се лъжа........

И ние бяхме капо в Събота, в Неделя нямаше навити :)

1 Вълк минал като призрак по думите на колегата и 5 едри прасета в група без куче, в гръб на гонката се измъкнаха по търлъци без изстрел.

Голяма мъгла беше....

[media=]http://www.vbox7.com/play:18fa70316f[/media]

Понеже доста колеги ме питат как е снимано това....

Клипа е сниман с камера голяма колкото фенерче, която закрепих на монтажа за фенера. В момента е над бързомера. Като чуя че става нещо се пуска с копче... Не съм я тествал какво ще се случи след изстрел.. принципно я дават че трябва да издържи на отката.. Цена 99 лева, м-н Технополис

Наслука утре на всички ! Живи и здрави - колкото излезем, толкова да се приберем !

Колега , освен бройката остана да добавиш и прасетата ;) !!!!!!! Наслука на всички колеги!!!! Edited by ivan..dimitrov

НАСЛУКА!! и стреляйте само по ясно видима цел.да се приберем живи и здрави.

Според информация от преди 2 часа , колегите имат едно около 100-ина килограмово нерезче :yahoo: . Наслука на всички, а за тези които бяхме на работа днес :cray: остава утехата от утрешния излет.

Според информация от преди 2 часа , колегите имат едно около 100-ина килограмово нерезче :yahoo: . Наслука на всички, а за тези които бяхме на работа днес :cray: остава утехата от утрешния излет.

грешна ти е информацията Ванка, нереза е 140 кг на кантара.снимки утре ще постна.Доста прилично си е прасето.

Edited by Kubatev

За днес общо три броя - два млади нереза, около 100 - 110 кг, и още един доста едър "бидон", ама с много слаб трофей. Кучетата работиха перфектно, въпреки, че около 10.00 часа си стана направо горещо. За жалост този път не успях да направя снимки за спомен, че преди последната гонка оставихме по-възрастните колеги да оправят животните, защото беше много жега и да не стане месото зян, а те не са се тутали, ама изобщо .........

post-2100-0-91990700-1350751057_thumb.jpg

Edited by ddd_dancho

Ето и днешната слука на дружинката от село Паничерево, старозагорска област ... Нерезче около 90-100 кг .. Майстора Стоян Бойчев , в дясно на снимката :

post-4195-0-44208700-1350757389_thumb.jpg

Наслука на всички.Аз тръгвам и дано довечера да пиша пак тук.

Ха дано да пишеш, че аз тази година не мога да си вдигна главата от работа(и сега пак) и за сега не съм ходил на нито един излет!

Хайде сефтето и от мен за тази година, както на дружинката така и моето. Скромно, но от сърце !

post-40994-0-18487300-1350801312_thumb.jpgpost-40994-0-87840800-1350801380_thumb.jpg

На слука на всички колеги през сезона !

вчера на първата гонка кучета не искаха да работят, дори и на съседните дружини, и причината за това се оказа отърван ВЪЛК от колега в нашата дружина

за първи път се появява вълк в нашата територия, може би случайно минаващ, ще видим в следващите седмици

наслука на всички колеги

грешна ти е информацията Ванка, нереза е 140 кг на кантара.снимки утре ще постна.Доста прилично си е прасето.

Дай да ги видим...тоя път трябва да са по етични :)))))