Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2012/2013 год.

Nanski
 Share

Recommended Posts

С тоя Еклер /ако не са лъжа/, да оставиш и на нас пурковци..........Наслука на всички колеги!!!!!!!!

Не се лъжеш, адаш и нека да има за всички за да начешем "крастата" ;) Наслука!

Пожелавам на всички колеги НАСЛУКА .Нека от утре да има много емоции и реални успехи!И трофеи пожелавам на най-добрите! :AR15firing::drinks:

То на мен ми е ясно,че с тия летни температури лов няма да има много,ама Наслука и от мен на всички колеги!

А,щях да пропусна и Наздраве! :cap:

Пожелавам на всички колеги, много приятни и силни преживявания!НАСЛУКА :icon_thumright:

дано да не е жега че кучетата ще балдисът до обяд и ще трябва да се сяда по рано на масата :kifteta::sufra:

ми квото и таквоз!!!Наслука и от мен на всички и много приятни емоции през сезона!

Всичко е готово за утре, дано има и слука ! Тик, так, тик, так... :)

Табиетлия ловец.Браво!

Часовничето.........

Тик, так, тик, так...

А сърцето...........

туп, туп, тупа туп, тупурлупур, туп, туп........

Наслука.

Всичко е готово за утре, дано има и слука ! Тик, так, тик, так... :)

Подредил си ги кат в магазин да го ева :D Наслука!

НАСЛУКА на всички през новия сезон.и както казваме при нас КОЙТО Е ОТСТРЕЛЯЛ ПАК ДА ОТСТРЕЛЯ КОЙТО НЕ Е И ТОЙ ДА ОТСТРЕЛЯ.и да не забравите чакалите.НАСЛУКА ПРИЯТЕЛИ !!!

На всички колеги и КОЛЕЖКИ утре и през целия сезон - наслука! Времето ще е поръчано за нас и през двата дни, дори по-топличко от предвиденото. Но внимавайте, че "потен - студена вода..." Не заставйте на дебела сянка и на течение до дере, а ако няма друг начин, обличайте дрешка. Сега в раницата се носи и коричка и водичка. Който не е отказал още цигарите, да стиска поне до минаване на кучетата през пушките, че да жалим труда на гоначите. Тез, които са най-нетърпеливи за прасенцата, да се хващат гоначи, но леко с нулите. И да викат, че листата още зелени и са по дърветата, не се вижда, а има някои с нервни спусъци.

И само на месо!!!

На слука! :buba:

Edited by JOR8

На слука и от мен! След час тръгвам. Да си не забрайте кадемчето! Ако не, четете в темата за тях!!

Наслука и от мен колеги и бес инцеденти живи и здрави през новия сезон

наслука и от мен на всички колеги.Пожелавам на всички колеги прекрасни мигове и много,много емоци през новият сезон и наи вече наслука и безопасен лов.