Jump to content

Лов на свраки и врани

Mera4
 Share

Recommended Posts

Събота и неделя 20 сварки и 4 врани.Не мога да стигна бат Ники,но се опитвам.До тук са около 90 от малко след началото на сезона.

post-54758-0-87940500-1417505086_thumb.jpg

post-54758-0-89013300-1417505092_thumb.jpg

Edited by fishermaniac

@niki1963

Понеже не мога да качвам такива снимки във въздушния форум. Искам ти покажа какво намерих днес като карах каяка.Струва ми се че се задавил с някоя риба докато ловува :lol::lol: . Не става за ядене и затова мисля да си хвърля една свинска пържола на скарата .

784033_fr.jpg

@niki1963

Понеже не мога да качвам такива снимки във въздушния форум. Искам ти покажа какво намерих днес като карах каяка.Струва ми се че се задавил с някоя риба докато ловува :lol::lol: . Не става за ядене и затова мисля да си хвърля една свинска пържола на скарата .

784033_fr.jpgО,наборе радвам се ,че се включваш!Тоя корморан да не си му опънал ти жартелите?Утре излизам рано и мисля да направя малко свраки!Взех си капан за свраки и хванах вече една,мисля да примамвам други с нея...........

Взех си капан за свраки и хванах вече една,мисля да примамвам други с нея...........

Трябва да ти кажа ,че върши прекрасна работа тоя вариант. Веднъж една остана жива като ги стреляхме и я вързахме за един клон. Оная като се разпищя доста паднаха покрай нея. Обаче ядно не я бяхме вързали хубаво и се откопчи и драсна.

Корморана както писах явно се е задавил с нещо докато ловува риба и се е удавил минути преди да го открия .Беше още топъл на снимката :hihi::hihi:

Трябва да ти кажа ,че върши прекрасна работа тоя вариант. Веднъж една остана жива като ги стреляхме и я вързахме за един клон. Оная като се разпищя доста паднаха покрай нея. Обаче ядно не я бяхме вързали хубаво и се откопчи и драсна.

Корморана както писах явно се е задавил с нещо докато ловува риба и се е удавил минути преди да го открия .Беше още топъл на снимката :hihi::hihi:

Вчера както свалям капана със свраката вътре тая взе че се изхлузи през процепа и литна на 15м,два дена се бореше в капана чак си беше разранила тиквата.Успях да я уцеля е да и прекратя земните мъки.Обаче ,ако беше се измъкнала от капана до като карах колата.Като нищо щеше да ми предизвика катастрофа.После направих подобрение на фугите и се обадих на тия във фирмата дето ги продават.За днес праснах 10бр.свраки и 1бр.сивак ,ама не правих снимки.Поздрави!

• 1 month later...

След доста голямо отсъствие на снимков материал,пускам фотото от днес.Това ,че от доста време отсъствам,не значе че съм оставил враните и свраките на мира.

post-54002-0-70440900-1422639484_thumb.jpg

post-54002-0-70736400-1422639493_thumb.jpg

• 2 weeks later...

При мен пък един пакет кайма за кучетата прави чидеса

post-3841-0-11261700-1423927878_thumb.jpg
Едната пък след слабо раняване се преземи близо до мен и много лошо се опита да ми бяга и с четка номер седем се получи абстрактно изкуство

post-3841-0-61055500-1423927909_thumb.jpg

Какво да ги правим, лекуваме ги от птичия грип