Jump to content

Лов на свраки и врани

Mera4
 Share

Recommended Posts

При мен пък един пакет кайма за кучетата прави чидеса

attachicon.gifСнимка0385.jpg

Едната пък след слабо раняване се преземи близо до мен и много лошо се опита да ми бяга и с четка номер седем се получи абстрактно изкуство

attachicon.gifСнимка0379.jpg

Какво да ги правим, лекуваме ги от птичия грип

Колега , дай технологията?

Какво го правиш тоя пакет кайма , къде , как?

• 2 weeks later...

Темите за ловът на свраки и врани са обединени. Същата е преместена в раздел - лов на хищници, където и е мястото.

Пишете и споделяйте слуката, която сте имали :cap:

Да се включа и аз в темата с една врана.

post-33478-0-09133200-1426065364_thumb.jpg

Убре,бравос!Посевни,чавки и за десерт един сврачок!

Разчистихме още малко терена. За два дни направихме около 100-130 бройки- посевни врани,чавки и свраки. Снимани са по малко, защото доста паднаха зад дълбок канал и беше необходимо около 2 км " маршируване" в една посока за да се мине брода.

post-56889-0-90469100-1426628961_thumb.jpg

Поздрави и наслука

Разчистихме още малко терена. За два дни направихме около 100-130 бройки- посевни врани,чавки и свраки. Снимани са по малко, защото доста паднаха зад дълбок канал и беше необходимо около 2 км " маршируване" в една посока за да се мине брода.

attachicon.gif10981442_10204799383199001_2271702437954922628_n.jpg

Поздрави и наслука

Вие много професионално сте се подготвили!Къде по точно ги джеластрите,къде е тази стрелба.Също така ,ако знаеш място където се събират повече и редовно сподели,може и да намина!

Вие много професионално сте се подготвили!Къде по точно ги джеластрите,къде е тази стрелба.Също така ,ако знаеш място където се събират повече и редовно сподели,може и да намина!

Опитах да ти изпратя л.с. , но кутията е пълна :)

От днес 4бр.свраки и 1бр.сива врана!Дистанции 35-66м!

Колега ,как те допускат свраките на такава близка дистанция : аз в папури се крия ,усещат ме ,на подвижно храстче се правя но на такава дистанция тези клюкарки ,веднага ме усещат. Дай някоя идея ! :girl_cray2:

• 3 weeks later...

От 4 само една успяхме да се вземем за снимката. Страшно умно същество е.

post-56889-0-59133900-1429175740_thumb.jpg

Поздрави и наслука

:killmyselve: От известно време ,на едно дърво между двата ни блока ,на разтояние около 20м.,се заселиха гургулици си снесоха яйца.Вчера след обяда ,една гадна ,долна сойка бучеше някъде в листата на това дърво.Нещо ме жегна,съобразих че не мога да слезна с въздухарката,защото на беседката бе пълно с картаджии,но когато отидох бе вече късно.Едно паднало яйце от гугутките и цвъртяща гугутка по клоните.

Е гати късмета : тук ,на 20м. от мен се гледаме очи в очи с гадината а на къра от 100м. ме усещат./ ех,защо ли е забранено в градски условия дори и за въздухарките !!!/