Jump to content

Бързомерци Бушнел

Recommended Posts

Колеги, живо ме интересува, някой ползва ли бързомерец Бушнел Трофи и на какво оръжие. Дали би издържал на 7х57.

Няма да имаш проблем ползвам с четирите скали на 308 .За цената си се оказа доста здрав.

Аз ползвам такъв на 12 калибър.Имам го от този сезон едва но съм прекарал поне 50 патрона през него без да мръдне.

Поздрави

Познавам няколко човека , които го ползват, на различни оръжия. Някои са на 12 калибър, други на 30.06, трети на комбинации.Досега лоша дума не съм чул и затова си го поръчах и аз. Утре смятам да го прострелям и като имам лични впечатления, ще споделя.

Аз съм го монтирал на уивър база с рингове Warne QD.Иначе той си идва с комплект рингове за уивър база но те са нормални.

Поздрави

Колеги мерси за мненията, но реших да мина на варианта Docter. Мисля, че в дългосрочен план излиза по евтино

• 1 year later...

Става въпрос за модела Bushnell Trophy 1x28 ще издържи ли на BAR 2 и някой занимавал ли се е с прострелката на този модел бързомер.Поздрави!!!

А не проблем с началната прострелка имаше ли?

ако мен питаш колега никакви ако не пак така :drinks:

ако не се лъжа с 3 изтрела беше в центъра има го в тема за прострелките или тука или в един друг сайт

• 2 weeks later...

А накой ползвал ли е този модел http://arms.bg/product/3204/barzomerets-bushnell-trophy-red-dot-first-strike.html

Много голяма точка без значение на какво ще го монтираш.Проблема при него, че трудно се ловува при лошо време.

По добре се ориентирай към Бушнел TRS25 изпробван във времето ако пък искаш бързомера да е панорамен и да нямаш проблем то бързомера е Бурис 3то поколение със точка 3моа цената му е 550лв. и можеш да ловуваш без значение от времето.

Поздрави и успех във избора!

• 10 months later...

Здр.и аз имам намерение да купя такьв тубусен със 4 скали ,твоят такъв ли е може ли малко инфо.благодаря мредварително ?

Здр.и аз имам намерение да купя такьв тубусен със 4 скали ,твоят такъв ли е може ли малко инфо.благодаря мредварително ?Здравей

Здравей колега и аз използвам такъв Bushnell Trophy,на един сезон е,и четири броя прасета.Според мен е доста добър за цената си.Инсталирал съм го на Browning Long Trac в кал.30-06.Поздрави!!