Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

pincer

ИЖ 94

zdaveyte izvinyavamse deto pisa na latinitsa v klavyaturatami nyama bukvi na kirilitsa imam edin vipros kak moje da se razbere kat poglednes puska ij94 dalie e v toya kalibir 7,62-54r ,ako sim zadal glupav vipros izvinyavamse

Здравейте, извинявайте че пиша на латиница, в клавиатурата ми няма букви на кирилица. Имам един въпрос - как можде да се разбере като се погледне пушка ИЖ 94 дали е в калибър 7,62х54 R? Ако съм задал глупав въпрос извинявайте.

Редактирано от George
Намерете начин да пишете на кирилица

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, обикновено на всяко оръжие има надпис в какъв калибър е :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mersi za otgovora kolega,a spored vas koy kalibir e nay hubaviya na ij94 i zasto.blagodarya

Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Редактирано от George

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mersi za otgovora kolega,a spored vas koy kalibir e nay hubaviya na ij94 i zasto.blagodarya

За ИЖ 94 7,62х54R е най-удачен,защото гилзата е с ранд R,а не с жлеб както при 308 или 30-06.А за чупеща пушка ранда предполага по-добър захват при вадене на гилзата и съответно по-малък шанс за засечка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разглобиш пушката на цевите отстрани си пише ;) .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз ловувам от няколко години с ИЖ-94, калибър 30-06 и съм много доволен. На последният излед в неделя ударих 2 прасета.

Демиджа, който прави при попадението в животното е много голям. Ако си вземеш такава пушка няма да съжеляваш, бъди сигурен....

Успех и наслука на всички колеги!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване