Jump to content

кучето ми неспира да лае

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам някой имал ли е подобен проблем, имам гонче на 4 мес. което неспира да лае и скимти без видима причина

Вземи още едно, за компания на малкото и ще решиш проблема. Плюс това идва зима, ще се топлят.

Колега това е в кръга на шегата , но обезпаразитен ли е малчото ( вътрешни и външни паразити)?

Забележи какъв е лаят му и се опитай да си го обесниш.

Ако лае тревожно и интензивно вероятно нещо го тормози....

Понякога лаят от скука и иска внимание....

Понякога подканващо ,когато искат нещо,гладни са и им е студено,така ми правят териерите......

Пробвай ,смени му мястото,режима на хранене,разходки......

Имах случай скоро 2 дни лаеха териерите и накрая през 2 нощ чак до истерия,помислих ,че някой е влязъл в двора,слизам и гледам един таралеж до оградата ,..криел се в дървата ,те го чували,от което са се дразнели през цялото време.

Успех в решението на проблема,дано го откриеш....

преди около 2 седмици го отделих от майка му и го вързах на повод когато го върна в клетката дори да я няма майката няма проблеми но вържа ли го започва да скимти

Колега сега си го вързал ,според мен това е проблемът!!Скоро ще свикне с факта,че не може да тича спокойно и предполагам ще намалее лаенето.Трябвало като е било по-малко кутре лека полека ,по малко да го връзваш,да го водиш на повод,за да можеш след това да избегнеш настоящото лаене!!Поздрави

преди около 2 седмици го отделих от майка му и го вързах на повод когато го върна в клетката дори да я няма майката няма проблеми но вържа ли го започва да скимти

... и тебе да те вържат на повод на тая възраст , не само ще лаеш , ами и ще виеш ...

Здравейте искам да попитам някой имал ли е подобен проблем, имам гонче на 4 мес. което неспира да лае и скимти без видима причина

Колега,аз решавам проблема с тези неща http://www.ebay.co.uk/itm/DOG-TRAINING-ELECTRONIC-ELECTRIC-SHOCK-COLLAR-STOP-BARKING-DOG-ANTI-BARK-CONTROL-/180896831091?pt=UK_Pet_Supplies_Dogs&hash=item2a1e4a9673