Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020
iliiko

Парно за витара

Recommended Posts

колеги скапа ми се парнотона витарата колко струва и от къде може да се снабдя. Благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега обясни по подробно ситуацията след ,като искаш да ти се помогне........как да стане.?Иначе цяло парно с вентилатор всички знаем от къде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото радиаторче ми рпокапа, отворих го и го почистих, то може да се отваря даже после му сложих и малко лепило но пак прокапа, не е от тръбичките, както знаете има налягане и така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така си го извадил.Намери си едно от някоя морга,но търси от кабрио,те са изцяло медни.Като го сложиш и пуснеш после парното ще разбереш какво е парно.

Иначе ново струва майка си и баща си.Доколкото си спомням в пари излиза около пет пъти по-вече от такова за Голф например.Видях случайно едно медно за Витара на една морга край Русе.Не знам дали пращат по куриери,но ако настояваш мога да потърся връзка и да ти дам контакт.Умувай и пиши на лични,с каквото мога ще съм полезен.И моето протече и като видях какъв зор е да го сваля и после направя си срязах кутията и сложих от друга кола.По-късно видях това медното.

Редактирано от Ruse7,62

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така , аз съм с кабрио и е радиатора за парното е меден , освен това и К.П.Д.то му е по добро да не говорим ,че може и да се запоява.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове