Jump to content

246 кг гигант бе отстрелян в с.Багрилци Крумвградско...

Eray98
 Share

Recommended Posts

Уръжието е Сайга 12 калибър тегло 246 кг тофея е 25 см

Извинявай,но как може да не знаеш с какво си отстрелял прасето,при положение,че стоиш зад него и се предполага,че ти си стрелеца.....Веднъж с калашников,после пък със сайга.....Или ние нещо не ги разбираме не знам

:eusa_naughty:

Браво на колегата! Прасето не е отстреляно явно от него, а за килограмите са си доста и повече и по-малко нас кво ни грее, колеги? Поздрави и наслука на всички Ви!

Браво на колегата! Прасето не е отстреляно явно от него, а за килограмите са си доста и повече и по-малко нас кво ни грее, колеги? Поздрави и наслука на всички Ви!

Прав си,да е жив и здрав,но защо са тия недомлъвки не разбирам.

Много хубаво прасенце, браво. Дай боже всеки му по едно такова. Жалко само че е извършена оптична измама, като човека е застанал на 3 м. зад прасето, че да изглежда по голямо от колкото е. Това ми дава и основателна причина да се съмнявам доста в посочените кг. Но все пак... Хубаво прасе.

Много хубаво прасенце, браво. Дай боже всеки му по едно такова. Жалко само че е извършена оптична измама, като човека е застанал на 3 м. зад прасето, че да изглежда по голямо от колкото е. Това ми дава и основателна причина да се съмнявам доста в посочените кг. Но все пак... Хубаво прасе.

Честето колега,те зависниците и зевзеците нямат почивен ден.... :big_boss:

Честето колега,те зависниците и зевзеците нямат почивен ден.... :big_boss:

колеги за това е форум и всеки може да напише своето мнение,а които пусна снимки да гледат колегите ще търпи и коментари от тях

Браво на стрелеца и следвашият да е по голям.От снимката ми се струва че е направена в началото на есента.Най вероятно затова и трофеят и килограмите да са се увеличили значително.Също така и глиганите отслабват доста през любовния период.Този изглежда доста натоварен за да е отстрелян през януари.

Edited by vgdtr

• 2 weeks later...